Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kattog az állkapcsom, ha ásítok. Ez másoknál is előfordul vagy csak nálam? Van valami bajom?:( Mit tehetnék, hogy elkerüljem? fórum

Kattog az állkapcsom, ha ásítok. Ez másoknál is előfordul vagy csak nálam? Van valami bajom?:( Mit tehetnék, hogy elkerüljem? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 6. 18:20
Velem is sűrűn előfordul.
10. jucus2
2009. dec. 6. 18:06

fúúúúúúúúú nagyon megnyugodtam...:)

hát köszönöm szépen

csak a barátom idegesít azzal hogy: ne csináld már...ne kattogj!!!

hát de én nem tudom nem csinálni...:(

nem is tudom miért nem jutott ez eszembe hamarabb

köszi!

2009. dec. 6. 10:24

azért ez annyira nem veszélytelen sajna,bár a kattogás Ok,de van olyan hogy ki is akadhat,tudom mert bnöm anyjának elöfordult,és a durva az h majdnem mütötték.mert az állkapocs izület a legbonyolultabb sajnos,orvosok sem nagyon tudnak vele mit kezdeni....

Én pl csikorgatom a fogam meg éjjel szoritok és ez kurvára nem jó,doki is mondta h évek mulva ez is ide vezethet,nagyon megterheli az állkapcsot,,van ilyen kedves kis masina,vmi harapásemelö,éjjel kell használni és akkor elkerülhetö ez.de nyugi ezt nem azért irtam,neked biztos nem ez van,de nem árt vigyázni.

2009. dec. 6. 10:23

Szia!

Nekem is volt,nekem azt mondta a doki hogy ez attól van hogy az egyik oldal jobban igénybe van véve rágáskor mint a másik.Volt lyukas fogam és ott nem rágtam,csak a másik oldalt és az kattogott ahol nem rágtam.De nekem is elmúlt.

7. e28ddc7c9b (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2009. dec. 6. 10:19

Nekem a fogdoki magnéziumot ajánlott, és azóta el is múlt.

Van olyan, hogy 1x1 Magnézium+B6 (400,-Ft), nem megfizetethetetlen, 30 szem van benne.

2009. dec. 6. 10:19
Nekem is volt régen, de teljesen magától elmúlt! Fogorvos egyszer azt mondta, hogy ez súlyosbodhat is, hogy azok az izületek ott kiugranak, ha lazák...vmi ilyesmit mondott!
2009. dec. 6. 10:17

Nekem is. Sőt, rágásnál is előfordul néha.

:)

2009. dec. 6. 10:17
nekem is... izületek vannak ott is, nincs semmi baj
2009. dec. 6. 10:16
nekem is volt ilyen, semmit sem csináltam, egyszer csak elmúlt...
2009. dec. 6. 10:16
Ez szerintem már majdnem mindenkinél előfordult. Vagy ez mindig így van nálad?
2009. dec. 6. 10:15
Kattog az állkapcsom, ha ásítok. Ez másoknál is előfordul vagy csak nálam? Van valami bajom?:( Mit tehetnék, hogy elkerüljem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook