Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kattog a forgóm, de mitől? fórum

Kattog a forgóm, de mitől? (tudásbázis kérdés)


11. Hmkati
2012. nov. 20. 06:48
Bocs! Kimaradt. A kattogó csípőt rtg nem mutatta ki viszont a heges feszülő izmot én is tudtam tapintani. Ezt plasztikázták, hosszabbították. Gondolván ezért húzom a lábam, zsibbad, esek gyakran, illetve a mútét előtti hetekben már többször nem bírtam lábra állni, összerogytam. Ez elfedte a gerincsérvet állítólag. Holott évek óta gerinc panasszal jártam az orvosokat. De mikor tapintották az izmot már tovább senki nem vizsgált. Illetve megkérdezte mikor volt gerinc röntgen, illetve MR. Válaszoltam, évekkel azelőtt. Akkor nem kell új volt a válasz. Senkit nem érdekelt a panaszaim fokozódása. Találták ezt, csak ezzel foglalkoztak. '97-ben bénultam le.
10. Hmkati
2012. nov. 20. 06:32

Szia! Nekem pattogó csípőm volt. Évekig nem foglalkoztam vele, nem is fáj olyan erősen. Sokat estem ezért alakulhatott ki hegesedés, letapadás az izomban. S ez lábhűvösséghez vezetett, és emiatt zsibbadt. Ezért műtétet javasoltak. Nem jött be! Azonnal lebénultam. De ezt 4 hónapig nem hitték el, szimulánsként kezeltek. Megalázóan beszéltek velem.

Azóta kiderült /4 évvel a lebénulás után/: a kattogó csípő teljesen ártalmatlan, csak kellemetlen, kopást nem okoz. Nem érdemes hozzányúlni. Sőt közölték gerincsérvtől bénultam le. Ennek ugyanis nem tulajdonítottak jelentőséget.

Azóta: a gerincsérvem jól meg van, én béna vagyok. S már a másik csípőm is kattog kb 4 éve. Okulva az esetből nem foglalkozom vele. Szóval megvárom még kinövöm.:)


Persze attól még az úrnál a kopás is jelen lehet. Nekem azt mondták nem a pattogás okozza.

9. mafalda (válaszként erre: 8. - Marott)
2012. nov. 17. 20:44
Igen,az valószínűleg az.Régóta szedjük mi is.Kopásra nekem azt mondta a dr.,h 3 havonta váltsak gyógyszert.A Hialuron direct Plus kapszulát is szoktam(van rá 30% kedvezményem)de még így is drága.
8. Marott (válaszként erre: 7. - Mafalda)
2012. nov. 17. 20:40
Hát valószínű, igaz orvos nem lát/hat/ja mert férfiból van a drága. ... De nagy súly mellett aktív fizikai munka, kiszállás,beszállás traktorba, autóba... megpróbáltuk, bevállt...
2012. nov. 17. 20:38
A zöldkagyló tényleg jó kopásra.De biztos hogy kopás?
6. Marott (válaszként erre: 2. - 1e76158442)
2012. nov. 17. 20:35
Próbálj rá zöldkagykó kapszullát szedni, a párom fájdalmas kopás után kezdte a napi 2 kapszullát és lekopogom:) de jobb lett!!! Valakitől szereztem az infót, neki is használt...
2012. nov. 17. 20:28
Nekem most per pillanat rohadtul fáj. Mióta az eszemet tudom kattog. Ha nagyon aggaszt mutasd meg reumatológusnak.
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - 1e76158442)
2012. nov. 17. 20:23
Sokat talpalsz?
2012. nov. 17. 20:16
Lehet hogy kopás?Meg kéne mutatni ortopédusnak.A röntgen majd kideríti.
2012. nov. 17. 20:12
Sziasztok ha fekve felemelem a bal lábam akkor mindig kattan egyet a forgóm és ha sokat járkálok,sok fizikai munkát végzek estére megfájdul,volt már valakinek ilyen mitől lehet?
2012. nov. 17. 20:11
Kattog a forgóm mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook