Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Károli Gáspár Református Egyetemen milyen a jogászképzés? fórum

Károli Gáspár Református Egyetemen milyen a jogászképzés? (tudásbázis kérdés)

2016. szept. 24. 00:55

Én ott tanultam és csak azt tudom mondani, hogy ha mázlid van, akkor jó tanárokat fogsz kifogni. 90%-ban nagyon jó tanárok vannak, akik teljesen korrekten adják le az anyagokat és készségesen segítenek, ha problémád lenne.

Ajánlom, hogy mindenképp tudj gyorsan írni (kézzel vagy épp gépen, kérdés, hogy papírra jegyzetelnél vagy gépelnél), mert tény, hogy van egy ritmus, amelyet szeretnek tartani. A lényegi részeket, persze többször elismétlik, mert mindig van olyan ember, aki rettenetesen lassan jegyzetel, mert elfelejti már a mondat 3. szavát.

Ez egyetem, ehhez sajnos idomulni kell.

Sajnos arról már nem tudok információt adni, hogy mennyire elnézőek... ezt a tanárokkal le kell egyeztetni, hogy mennyit engedélyeznek, hogy hány órán ne tudj jelen lenni. Van, aki kifejezetten követeli, hogy minden egyes óráján megjelenj, de akadnak elnézőek is...

2014. jan. 9. 14:10
Tudna valaki információval szolgálni, hogy milyen a jogászképzés a Károlin levelező tagozaton? Elsősorban arra gondolok, hogy mennyire adják le az anyagot a konzultációkon, érdemes oda jelentkezni, mert használható tudást kap az ember? Mennyire tolerálják, ha valaki nem tud minden konzultáción megjelenni a munkája végett? Felkészültek az oktatók? Szóval minden információ érdekelne! Köszönöm!
2014. jan. 9. 14:07
Károli Gáspár Ref. Egyetemen jogászképzés milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook