Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karmikus, nem karmikus? fórum

Karmikus, nem karmikus? (beszélgetős fórum)


11. manita9 (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2011. márc. 21. 08:17
hmm, hát az én aszcendensem szűz azt hiszem...:) a holdjegyem meg rák...egyszer ezt is meglestem:D
2011. márc. 21. 08:15
Sokat számít az aszcendensed is, hátha az nagyon passzol az ilyen érzelmes jegyekkel, mint a halak meg a rák.
9. manita9 (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2011. márc. 21. 08:08
Én állítólag kikészítem őket...bár néha azon gondolkodom, hogy kit nem? :) Bár szinte kivétekól nélkül az összes barátom/barátnőm rák...szóval ki tudja:D
2011. márc. 21. 08:06
ó, én ikrek létemre égész jól kijövök egy halakkal:)) Pedig érdekel az asztrológia is:)
2011. márc. 21. 07:51
Először is köszönöm a válaszaid. Tény, a válaszok forrása mindig az ember, saját maga. Ezt is tudom, sőt érzem is, hogy érlelődik bennem. Abban is biztos vagyok, hogyha eljön az ideje, helyes döntést fogok hozni. Ugyanakkor egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy mit mond erről egy olyan ember, aki jártas az asztrológiában. Mellékesen megjegyezve, hogy azért van bennem némi szkepticizmus, tehát nem horoszkóp szerint választok azért társat...ha ez lenne, kos létemre nem igazán foglalkoznék egy halak férfival...:)
2011. márc. 21. 07:31

Lehet, hogy volt hozzá közöd valamelyik előző életedben és most azért bukkant fel. Lehet, hogy azért, hogy rávilágítson a mostani kapcsolat hiányosságaira és elmozdítson benne akár maga felé, akár a párod felé.

Születés előtt ismeretes az életút, ezért születik az ember akkor és oda, ahova, hiszen ő választja, de nem véletlen, hogy el is felejti amikor ide érkezik, mert így lesz csak a szabad akaratnak szerepe.

Szóval minden karmikus, de én úgy gondolom, hogy a szívedben kell keresni a választ, nem a múltban vagy a csillagokban:) Persze ez csak egy vélemény.

2011. márc. 21. 00:08

Szia,

az az igazság, hogy vannak dolgok, amikben igazat adok neked. Nem szándékozom elhagyni, pontosan azért, mert még nem tisztázódtak le bennem a miértek. És igen, biztos vagyok benne, hogy nagyon fájna, ha ő érezne hasonlókat, ha másért nem is, az ego miatt feltétlen. De azért itt nem erről van szó. Vannak elképzeléseim arról, hogy miért alakultak így a dolgaink és igencsak hibának érzem benne magam. Gondolok ilyenkor akár az elkényeztetésre vagy a türelmetlen és makacs "jellegemre". Ő fiatalabb nálam, és mint tudjuk, a férfiak későn érnek...ez itt is érvényes. Talán kicsit terhes néha, hogy inkább vagyok az anyja és a haverja, mint a barátnője. Nem tudok igazán gyenge nő lenni mellette. Hogy ez csak idő kérdése vagy determinált, nem tudom. A másik konfliktusforrás pedig, hogy nem tud mit kezdeni a kudarcaimmal, azzal, hogy vannak helyzetek, amikor nincs erőm erős lenni. Ahelyett, hogy felemelne vagy egy kicsi együttérzést tanúsítana, ideges és lehangolt lesz. Nekem pedig emiatt lelkiismeret-furdalást okoz. Dióhéjban ennyi. A harmadik, aki tulajdonképpen nem igazi harmadik, pedig egyszerűen vonz...mint a mágnes. Ráció nincs rá, nem megyek elébe a dolgoknak...egyszerűen azt érzem, hogy ő valaki különleges...valami köt hozzá. De nem vagyok már tinilány, nem rajongok feleslegesen, azon a korszakon már túlvagyok. Ezért foglalkoztat a kérdés.:)

2011. márc. 20. 17:49

Igazából az a karmikus dolog- többek között- , hogy hogyan viselkedsz az embertársaiddal és képes vagy-e a hibáidon túllépni vagy sem és mindig belelépsz-e ugyan abba a csapdába.


Ha nem ért meg a társad és nem nyújt érzelmi támaszt, ez vajon azért jött el, mert nem akarja vagy te nem akarod? Vajon ő is úgy érzi, hogy már csupán testvéri szeretet van köztetek, vagy ez nagy mértékben meglepné? Vajon te hogyan éreznéd magad, ha a barátod fellángolna valaki iránt?


Ha most a kezdeti izgalmak és lángolás miatt elhagyod a szerelmedet (mert azért mégiscsak a szerelmed) akkor vajon nem ezt fogod tenni a következő lehetőségkor? Ez nagyjából olyan, mintha a fogyasztói társadalom betegsége lenne, mert mindig újabb lángolás kell...


Ja a lángoló szerelem MINDIG elmúlik. Ami utána jön (jó esetben) az a társszerelem.


Szóval ez a karmikus része. Az, hogy a horoszkóp a feng shui vagy egyéb varázslatok szerint ki passzol jobban hozzád, az már más kérdés, de simán utána tudsz nézni. Nem mintha az számítana, csak irányt mutat, hogy milyen nehézségekre esetleg könnyebbségekre lehet a kapcsolatban számítani.


Ettől függetlenül lehet dolgotok egymással, lehet, hogy volt is már előző életedben. Viszont ha most ezért elhagyod a szerelmedet, akkor lesz mit jóvá tenni vele kapcsolatban a következő életedben:)

3. manita9 (válaszként erre: 2. - 777f5158ef)
2011. márc. 20. 13:23
Én nem igazán értem ezt a helyzetet, még nem is mondhatnám rossznak a kapcsolatot, szeretjük és tiszteljük egymást, de úgy érzem, vmi visszahozhatatlanul elmúlt. És ugye, itt van ez a másik, aki derült égből villámcsapás...
2011. márc. 20. 13:17
Szia! Furcsa, hogy pont ma írtad ezt a fórumot, mert tegnap nézem magamba én is, és bár mi a párommal 3 éve alkotunk egy párt, azt érzem, hogy nagyon kötődünk egymáshoz, de nem vagyok szerelmes, de elnegedni sem tudnám... Egyszerűen szeretem.
2011. márc. 20. 13:06

Sziasztok,

lassan benne vagyok egy 2éves kapcsolatban, jól megvagyunk, bár mostanság egyre inkább érzem, hogy nem ért meg a társam és érzelmileg nem tud a támaszom lenni, szeretjük egymást, de azt hiszem, ez inkább testvéri szeretetté alakult át. Március 7-én egy utazás során felfigyeltem valakire, akivel aznap este hivatalos úton meg is ismerkedtem, azóta nem tudom kiverni a fejemből. Mindenféle realitás nélkül már-már rendíthetetlenül érzem, hogy nekünk dolgunk lesz egymással. Tudnátok nekem megerősítést vagy ellenvetést adni? Köszönöm

Én, 1987.04.06. 15:04 Szeghalom

A barátom, 1987.09.25. vmikor de. Szeged

Ő, 1982.03.16. Szeged

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook