Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Karikás szemre valaki tud valamit? fórum

Karikás szemre valaki tud valamit? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 17. 14:35

Köszi!

Ez nagyon hasznosnak tűnik:)

Otthon kivizsgálom magam. Árnikát mindenképp akarok venni, mert lábra is nagyon jó.:)

2012. okt. 17. 14:02
Bocs, rosszul írtam: [link]
2012. okt. 17. 14:00

Az is lehet, hogy valami baj van a szervezeteddel.

Én nemrég olvastam erről - [link] - és az árnikakrém vált be nekem a legjobban, sokkal halványabb lett a karika a szemem alatt...

2011. máj. 24. 12:52

Nekem is karikás a szemem néhány éve:(

Semmi nem használ. Az uborka nem csinál semmit és még csípi is a bőrömet. Az aranyér krém sem jó. Kipróbáltam. A zöld tea filter sem csinál semmit. A krumplit még nem próbáltam. Az avonos krémek sem jók és a többi sem. A háziorvosom azt mondja, hogy biztos nem jó az alvásom minősége. Ez ellen nem tudok tenni. Akármit csinálok a gondok az agyamba vannak. Nem rég megműtettem az orrsövényemet, mert azt gondoltam, hogy biztos nem kapok levegőt rendesen, így nem pihenek megfelelően. talán egy kicsit halványabb lett, bár még gyógyulok. Ja, smink. Felejtős. A smink a nem létező ráncokat is kiemeli és ilyen melegben leizzadja az ember.

ezt a ricinus olajat viszont kipróbálom. Miért kell melegíteni?


És a legjobb megoldás eddig a napszemüveg volt:)

Abban vagyok a napon, így az arcom lebarnul egy kicsit a szemem körül viszont nem és így kicsit összeolvad.


És nincs vashiányom és semmilyen vitamin hiányom sem, tehát semmi köze hozzá.


Ha valakinek van bevált praktikája az mondja légy szíves:)

2011. máj. 24. 10:44
Aranyér kenőcs (nem viccelek!)
2011. máj. 24. 09:32
napszemüveg :)
2011. máj. 24. 08:30

Egy nagyon egyszerű megoldás: gyógyszertárban kapható ricinusolaj: kezeli a ráncokat, kijavítja és fiatalítja a bőrt, hogy hibátlan és sima maradjon. Segít eltüntetni a szem alatti sötét karikákat.

Picit melegítsd fel az olajat, de nehogy forró legyen, és kend a szemed alá, kicsit paskold bele, talán éjszakára a legjobb, de ne közvetlenül lefekvés előtt kend, hanem kb 1 órával előtte.

2011. máj. 24. 08:20
Genetika, nem tudsz vele mit csinálni. Ha megnézed az embereket, van, akiknek 70 évesen is tök szép a szemük alatt, van, akiknek meg iszonyat karikásak 20-30 évesen is már.
2011. máj. 24. 08:19
Sok zöldség, gyümölcs, reggelenként 1-2 jégkocka zsebkendőbe téve és átsímogatva néhányszor.
2011. máj. 24. 08:16
Én sokat alszom mégis minden reggel karikás.
2011. máj. 24. 08:13
Hehe. Akár én is írhattam volna a kérdést, de ezek közül egyik sem jött be. Ha nem dolgozom és már annyit pihenek hogy talán már sok is, akkor is karikásak a szemeim. A nap az egyetlen, ami valamennyit enyhít rajta nyáron. Ja, a vasam meg sok :))
11. Mari20
2011. máj. 24. 08:10

vas hiány

egyél sok zölcsit gyümit főként nyerset, minden nap vegyesen táplálkozz

szilva máj spenót...


és egyet értek az elöttem irókkal, pihenj sokat, semmi stressz, élvezd az életed...

2011. máj. 24. 08:05
Tényleg jó a krumpli,uborka,zöld teás szemkörnyékápoló,de a pihenés jókedv az igazi kence.Tudom,mert az enyém genetikailag karikás,és a csoda krémek sem segítenek:-(
9. zeiler (válaszként erre: 1. - Szájrúzs*.*)
2011. máj. 24. 07:44

Én szemkörnyékápolót kerestem és a gyógyszerész pihenést és sok alvást javasolt.

Tudom, hogy ez nem megy ilyen könnyen de meg kell próbálni lazítani, ha lehet lefekvés előtt ne a problémákra gondolni.

2011. máj. 24. 07:40

Karikás szemre:


Vannak olyan krémek, amik fáradt szemkörnyékre vannak. Pl. Avonnak van. Az jó rá.


Ill. kontúrozót használj az eltűntetésére...;D


Nekem is karikásak a szemeim..:(


Sápadt arc:


multivitamin tabletta szedése, de legjobb, ha vitaminokban gazdag ételeket eszel, napra menni naponta 20-30 percet (ne pont akkor, mikor a legerősebb!), vagy szolárium.

2011. máj. 24. 07:36

pihenés,stresszes élet nuku! sok alvás,meg kanceficék,pakolás,ubi stb....


:)

2011. máj. 24. 07:36
hideg uborka szelet,még a férjem is ezzel kezdi a napot:-))
2011. máj. 24. 07:34
Nincs vashiányod?
2011. máj. 24. 07:26
uborkaszelet
3. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Szájrúzs*.*)
2011. máj. 24. 07:25
Karikás szemre jó a félbevágott nyers krumpli is, de ha sápadt vagy, vitaminhiányra utalhat.
2. e417245f24 (válaszként erre: 1. - Szájrúzs*.*)
2011. máj. 24. 07:22
Kifőzött zöld tea filtert rövid időre a hűtő alsó részébe kell tenni,majd rátenni a szemre kb.10 percre.(Még nem próbáltam,csak olvastam róla.)
2011. máj. 24. 07:18
Karikás, és sápadt az arcom. erre valami megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook