Karfájdalom (beszélgetős fórum)


12. Ciklámen. (válaszként erre: 11. - D41005143d)
2015. jún. 17. 20:13
Már egy ideje megoldódott a probléma, amit le is írtam, úgy 5 centivel lejjebb....
2015. jún. 17. 02:55
lehet szivtol,idegeskedestol......
10. Perla del Mar (válaszként erre: 9. - Ciklámen.)
2015. ápr. 21. 22:24
Értem.
9. Ciklámen. (válaszként erre: 8. - Perla del Mar)
2015. ápr. 21. 18:28

Azt mondta a reumatológus, hogy leggyakrabban attól alakul ki, ha pl vért vesznek, és nem jól szúrnak meg, vagy én megszúrom magam véletlenül valamivel. De nekem semmi ilyen nem volt az elmúlt hónapban. Viszont lehet akár nem megfelelő immunrendszer működéstől, hosszabb ideig fennálló gyulladástól a szervezetben, stb. Én ezekből 1-et sem tudok, hogy lenne, de mind egy, ez van, meg kell oldani :)

Erőltetéstől nem alakul ki ez, azt mondta.

8. Perla del Mar (válaszként erre: 7. - Ciklámen.)
2015. ápr. 21. 18:04

Örülök :)

Megerőltetted végül vagy mástól lett?

2015. ápr. 21. 16:18

Sziasztok!


Gondoltam leírom, hogy ma sikerült mindent végig járnom. Sebészet, röntgen (amit nem is értek, mert uh kellett volna), újra sebészet, majd átküldtek a reumára. Azt mondta az orvos, hogy érgyulladásom van, beutalt végre uh-ra, illetve fizikoterápiás kezelésre. Addig is írt fel gyógyszert, kenőcsöt, és 2 naponta kontroll.


Végre megoldódni látszik a dolog :)

2015. ápr. 20. 11:48

Köszönöm a hozzászólásokat!


Sajna a melóhelyemen nem igazán ismerik azt, hogy szabadság, vagy szabad nap, de a héten keríteni fogok valahogy 1 napot, hogy el tudjak menni a dokimhoz.


Tudom, hogy itt senki nem orvos, csak gondoltam hát ha valaki ír olyasmit, hogy neki is ilyen volt, és magától eltűnt....de sajna nem :D

2015. ápr. 20. 05:47
Szerintem mutasd meg orvosnak feltétlenül! A dagadás nem jó jel ... ha ér pattant el, - bár én laikus vagyok, - de vérrög is lehet.
2015. ápr. 20. 03:59
idegessegtol is fajhat a kar,vagyha tul eroltetted!
3. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Ciklámen.)
2015. ápr. 20. 00:44
Megerőltethetted munka közben is akár, ha olyan a munkád. Én telemarketingesként dolgoztam anno pár éve és volt, hogy a kézfejem fájt, ahogy fogtam egész nap a telefont. Mondjuk nekem 2-3 nap alatt elmúlt.
2015. ápr. 19. 23:36
Hat lehet hogy az izuleteid gyuladtak be..lehet átfáztál vagy nem tudom sajnos. Így látatlanban eég nehéz lenne megmondani. De szerntem ha súlyosbodik a helyzet mindenképen szakíts egy kis időt ara hogy elmej orvoshoz mert csak akkor tudod meg a problémád valódi okát. Addig is pihentesd és kenegesd ahogy eddig!:)
2015. ápr. 19. 22:56

Sziasztok!



Kb 1 hónapja a könyök hajlatba (belül) lett egy nagy pukli, dudor, egyik napról a másikra. Nagyjából 2 hétig volt ott, akkor szinte bahajlítani sem tudtam a karom, mert fájt. Amióta elmúlt, azóta viszont kiegyenesíteni nem tudom, mert megint fáj. Viszont azt vettem észre, hogy meg van dagadva az egész karom, már majdnem a csuklómig lemegy a fájdalom, illetve felfele is a hónalj felé is fáj a karom. A hajlatban pedig van 2 kis lila folt. Létezik, hogy elpattant volna egy hajszálér? Nem tudom róla, hogy megerőltettem volna, vagy túlterheltem volna bármivel is.


Ha lehetséges, negatív kommenteket nem kérek! Reggeltől estig dolgozom, eddig nem tudtam elmenni a háziorvosomhoz. Kentem 2 féle kenőccsel is, hát ha segít, de nem lett semmi változás.


A válaszokat előre is köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook