Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karcagi Kun-Mediátor ügy fórum

Karcagi Kun-Mediátor ügy (beszélgetős fórum)

1 2
2015. ápr. 26. 15:04
Én a járadék összegén voltam nagyon kiakadva !!! azért 200 e ft / hó ! ha belegondol az ember ez a mai fizetésekhez képest nem kis összeg ! ha eladott 10-en éve egy házat , a járadékból jól élhetett , nincs az a bank ahol ennyit kaphatott volna !
32. Annyka
2015. ápr. 26. 13:49

Lehet, hogy Neked van igazad. Csak akkor kaptam fel a fejem a hírre, amikor azt mondta az öreglány, hogy havi 200 ezer kamatot vett fel,10 év alatt összesen 24 milkát, ami meghaladta a tőkét.

Hát ehhez már pofa kell, hogy ezek után még fel volt háborodva.

Nincs az mezei bank, ahol ennyi kamatot fizetnek.

Ez a piramis játék lényege: aki kitalálta, és előbb belépett, az nagyon nagyot kaszált, a többi meg szívott.

31. zebracsikó (válaszként erre: 27. - Annyka)
2015. ápr. 26. 13:06
hol fialtathatta vajon ez a nő a pénzt, ha ennyi kamatot tudott fizetni, ms még nyilván magának is szedett le sápot??? :O
2015. ápr. 26. 13:02
Szépen lelépett Bróker Marcsi. Még a gyerekei és az unokái is eltűntek... Sajnálom azt a sok "keményen dolgozó kisembert", akik bukták a pénzüket. Ugyanakkor kétlem, hogy Varga Mihálynak ne lett volna tudomása arról, hogy mi folyik a városban. Ugye senki nem gondolja, hogy ő nem tudott róla semmit....
2015. ápr. 26. 12:55
nem kapnak kártalanítást, mert nem volt engedélye pénzintézeti tevékenység végzéséhez az utazási irodának, így a BEVA nem fogja őket kártalanítani
28. forrest2010 (válaszként erre: 27. - Annyka)
2015. ápr. 26. 12:33
Hűha , lehet ? h nem ugyanazt hallottuk , v nem figyeltem ? én 12.5 millát hallottam és azt , h 10 év alatt havonta 200-at kapott vissza , vagyis 24 millát járadékként , így is , úgy is ez nagyon sok ! nincs az a bank ahol ennyit fizetnek !!!! na ezeknek nem fizetnék egy vasat se , mert régen megkapta kamatos kamattal a befizetett pénzét ! Különben meg nézzenek utána az utóbbi évek , hónapok , a botrány kipattanása utáni hetek , napok kifizetéseinek !!! és , akik elvitték a pénzt azoknak egy frászt ! nem kártalanítást !
27. Annyka
2015. ápr. 26. 11:31

Egy riportotláttam a TV-ben. Egy középkorú nő azt nyilatkozta, hogy 20 milliójuk volt Marcsikánál, mely után havonta 200 ezer forint kamatot vettek fel éveken át. Összesen 24 millió forint kamatot. Tehát több kamatot kaptak, mint amennyit betettek.

Most pedig ott álltak a felháborodottak között, és követelték a befizetett 20 milliójukat.

Hát remélem, hogy nem "közpénz"-ből fogják őket kártalanítani. Mert az igen felháborító lenne, hogy az ország lakossága fizesse ki az ilyen piramisjátékosok pénzét. Aki ilyen magas kamat reményében fekteti be a pénzét, ilyen Marcsika féléknél, és még havonta fel is veszi a busás kamatot, azt nem nagyon tudom sajnálni. Bízzanak csak továbbra Marcsikájukban, majd visszafizeti egyszer! Már ettől a csaló, szélhámos, gazember Marcsikázásától is feláll a hátamon szőr. :(

26. survivor3 (válaszként erre: 1. - Diderke)
2015. ápr. 26. 11:09
Marika néni már Mexikóban fújja a babot.
25. Cilumiluci (válaszként erre: 22. - Fincsi5)
2015. ápr. 26. 10:12
Hát nem .
2015. ápr. 26. 10:10
Mindenki.
23. andi6020 (válaszként erre: 1. - Diderke)
2015. ápr. 26. 09:23

18%-20%

hahaha

mák, hogy ezeket az állam nem kártalanítja

22. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Diderke)
2015. ápr. 26. 09:06
Azért a 18-20% kamat már elgondolkodtató, aki ezt bevette, az nem a földön járt.:(
21. forrest2010 (válaszként erre: 13. - Diderke)
2015. ápr. 26. 06:45
azért írtam én is , ha igaz ! mert az se lenne nagy csoda , ha a fele se igaz !!!
20. csutkamano (válaszként erre: 19. - Diderke)
2015. ápr. 26. 06:44
Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi földművelésügyi miniszter 1990-től 2010-ig,vagyis 20 évig volt a város polgármestere. Ki hiszi el, hogy nem hallott az ott folyó pénzügyletekről?
19. diderke (válaszként erre: 18. - Csutkamano)
2015. ápr. 26. 06:39
Hát igen!
18. csutkamano (válaszként erre: 17. - Diderke)
2015. ápr. 26. 06:33
Ha csak arra gondolsz, hogy hány millió --korrupcióból származó pénz-- fordulhatott meg a kezei között, akkor érhető a hallgatás a piszkos üzelmekről.
2015. ápr. 26. 06:28
Szeivolt Istvánné volt az Épkaré volt valamikor,de bérbe vették tőle Marcsiék,és étterem,mozi,rendezvények meg még nem tudom mi működött benne.A másik lánynak meg szépség szalonja volt.Az biztos,hogy lesz dolga,de hihetetlen számomra,hogy a vezetőség,rendőrség ne tudott volna ezekről az üzleti tevékenységekről.Azért nem olyan nagy város ez.Szinte mindenki ismer mindenkit,ha másképp nem hírből.
16. csutkamano (válaszként erre: 15. - Diderke)
2015. ápr. 26. 06:23
A Fehér holló is az ő tulajdonukban van, legalábbis ezt hallottam valahol. Na az az ügyvéd, aki az ingatlan eladást intézte,ő biztosan tudja, hogy hova távozott Marcsika. Meg beszédesek lehetnek az utolsó hónapokban a bankszámlákról történt utalások is. Lesz dolga a Rendőrségnek ezeket lenyomozni, hogy van-e mögöttük utaztatás, avagy csak pénzkimenekítés.
15. diderke (válaszként erre: 14. - Csutkamano)
2015. ápr. 26. 06:15
Igen,igaz!Jó előre meg volt ez szervezve.A lányai meg a volt Fehér hollóban laktak.Állítólag nincs ingatlan,bár olvasni meg azt olvastam,hogy a Reggel útcai házukban mindent felforgattak a rendőrök és papírokat is találtak.Szóval nem lehet itt eligazodni mindenen.A neten azt olvasom,hogy a férjével van kint.Mások meg látni vélték a férjét.Szóval nem tudni.A lányok állítólag felmentek Bpestre,hogy a zaklatásoknak ne legyenek kiéve.De mint írom ezt is csak hallottam,meg olvastam.Az igazságot csak ők tudják.
14. csutkamano (válaszként erre: 13. - Diderke)
2015. ápr. 26. 06:10
Állítólag mielőtt megpattant a férjével, előtte eladták az ingatlanjukat. Ez igaz?
13. diderke (válaszként erre: 11. - Csutkamano)
2015. ápr. 26. 06:03
A világ minden tájára szervezték az utazásokat!Most csak példálóznak,hogy Maxikóban van.De ez lehet városi szinten pletyka is mert hát Karcag híres város a pletykaságáról.Igen biztos van aki jól járt,de láttam a felvételt ami az önkormányzaton volt,hogy sokan voltak benne.De érdekes mód,nagy vállalkozók közül csak egy merte vállalni az arcát,többet nem lehetett látni.De hallani lehet,hogy többnek milliárdjai vannak oda.Sokan még a rendőrségen sem jelentették a kárukat,gondolom van miért.Csak én azon a kijelentésen voltam ledöbbenve,hogy mindenki ismerte Marcsit hát én nem,és van egy pár ismerősöm családtagom aki még látni sem látta.Az OTP nél volt igazgató ezelőtt,de mivel én oda nem jártam így onnan sem ismerhettem.
2015. ápr. 26. 05:58
Nem tudom , van e olyan bank a világon ? ahol 12.5 millára ilyen kamatot lehet ma v 10 éve kapni ?! azért 10 éven át havi 200 e ft-nyi járadék nem semmi !!! / persze , ha igaz ?! / 24 millió ! szerintem , ne várja , h még a tőkét is kifizessék mások kontójára !!!!!
11. csutkamano (válaszként erre: 9. - Diderke)
2015. ápr. 26. 05:46
Az egyik riporalany elmondta, hogy 10 éve van bent a pénze, eddig minden évben megkapta a kamatot, ezért nem gyanakodott. Ő jól járt, mert a befektetése dupláját már megkapta kamatban a többi károsult rovására. Ha karcagi vagy, akkor biztosan tudod, hogy melyik országokba szervezett utazásokat ez a cég?
2015. ápr. 26. 05:35
Én nem hallottam, de ahogy kivettem az írásaitokból...ilyen mindenhol van.
9. diderke (válaszként erre: 8. - Csutkamano)
2015. ápr. 26. 05:28
Nyilván feketén,de nem vagyok kárörvendő típus.De igazán kíváncsi lennék rá,hogy kinek honnan miből gyűlt össze "ennyi tisztességes" pénze!Egyes riportokban hallottam,hogy 1-2 milliónyi megtakarításuk van a kisebb befektetőknek.Hát láttam én a videókban olyat is aki mindig sír,hogy nincs pénze most meg kiderült elmondása alapján,hogy 15 milkája van oda!Remélem jól érzi magát Marcsi néni!De jobb lett volna ha szét osztotta volna a szegények közt mert sok szegény ember is van Karcagon,de most már tudjuk,hogy több jómódú!
8. csutkamano (válaszként erre: 7. - Diderke)
2015. ápr. 26. 05:19
Hasonlóan gondolkodom én is az esetről. A tv-ben láttam azt a sok felháborodott embert, és azt kérdeztem magamtól,a 21.században hogy lehet ennyi hiszékeny ember, aki még hisz a gyermek mesékben? Úgy adták oda a pénzüket, hogy meg sem nézték, milyen tevékenységre van bejelentve a Kun-Mediátor. Gondolom a haszon is feketén vándorolt a zsebükbe.
7. diderke (válaszként erre: 6. - Csutkamano)
2015. ápr. 26. 05:00
Mert kapzsik voltak,míg 10 éven keresztül forgatták a pénzüket kamatból éltek nem volt számukra baj,lapítottak mint nyúl a bokorba.Én csak azon vagyok felháborodva,hogy közpénzen szeretnék megkapni a pénzüket.Mert hát van nyugdíjas aki sír,hogy nem tudja kiváltani a gyógyszerét sem.Ha mindenki megpróbálna tisztességesen spórolni a nyugdíjából keresetéből nem lenne gond.Tudod mindig azt mondták,hogy Karcagot nem fejlesztik,nincs munka lehetőség.De most kiderült,hogy milliárdok vannak elfekvőben.Ha kiszámolnánk Karcagon még egy főre azt a rengeteg pénzt még az újszülött is milliomos volna.Nem vagyok rosszindulatú ember,de megérdemelték a sorsukat!Tisztességtelenül bántak a pénzükkel.Marika senki torkához nem szegezett pénzt,hogy add ide a pénzed!
6. csutkamano (válaszként erre: 5. - Diderke)
2015. ápr. 26. 04:51
Azt kétlem, hogy nem tudtak róla. Tudod a 20%-s kamat ígérete intő jel kellett volna hogy legyen a befektetőknek, amikor más pénzintézeteknél ennek csak a töredéke volt. De a pénzéhség miatt sok ember elveszíti a józan ítélőképességét. Miből gondolták, hogy egy Utazási iroda ekkora haszonnal tudja megforgatni a pénzüket?
5. diderke (válaszként erre: 4. - Csutkamano)
2015. ápr. 26. 04:27
Én nem vagyok se család tagom nincs benne,sőt csak a hír hallatán tudtuk,meg,hogy ilyenek is léteztek a városunkban.Csak már unalmas,hogy mindenhol ezt olvasni hallani.Szégyen,hogy két minisztere is van Karcagnak és hihetetlen,hogy nem tudtak róla nem tudták megakadályozni.
4. csutkamano (válaszként erre: 1. - Diderke)
2015. ápr. 26. 04:22
Miért szégyenled, hogy karcagi vagy? Hacsak nem vagy családtag/tulajdonos, Te nem tehetsz róla, hogy a Marcsika megpattant a károsultak pénzével.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook