Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Karcagi Kátai Gábor Kórház Szülészete! fórum

Karcagi Kátai Gábor Kórház Szülészete! (beszélgetős fórum)


2009. febr. 5. 11:50
Üdv!Véletlenül tévedtem erre az oldalra.Én mindkét lányomat Karcagon szültem és idén az ikreimet is itt szeretném a világra hozni.Tudom,hogy mostanában az a divat,hogy mindent le kell szólni,de nekem még nem volt rossz tapasztalatom ebben a kórházban.Tavaly augusztusban benn feküdtünk a gyermekosztályon a kicsivel és az orvosokról és a nővérekről is csak jót tudok mondani,kedvesek és lelkiismeretesek,nem beszélve arról,hogy nagyon szépen fel van újítva minden.Persze hallottam már mindenféle rémtörténetet főleg a szülőszobáról,de talán ez rajtunk is múlik,hogy hogyan éljük meg.
2009. febr. 2. 20:24
Előre is köszi!
24. molnárka (válaszként erre: 23. - Mgyneva)
2009. febr. 2. 20:22
Rég voltam ott és nem tudok mit mondani, de hamarosan mennem kell egy egészségügyi küretre, majd referálok.
2009. jan. 30. 23:04
Véleményeteket szeretném kérni a kórházról?
2009. jan. 25. 17:58

Lányok!!!

Erre nem jár senki?!

2009. jan. 8. 18:27
Úgy láttom errefelé senki nem járt!
2008. nov. 9. 18:12
hallihó? Karcagi, és környák beli kismamák nem ismerik a hoxát?
19. agica81 (válaszként erre: 18. - Molnárka)
2008. szept. 7. 09:20
Szerintem nem csak Karcagon,de máshol is itt körüli a tarifa.Persze azért vannak orvosok akik kivételek és nem mondják meg,hogy mennyi,sőt van olyan is aki nem fogadja el.Debrecenbe is van biztos olyan orvos aki elfogadja,sőt kiköveteli és olyan is aki nem fogadja el.Aki meg vállalja,hogy jár a magánrendelésre az szerintem tisztába van azzal,hogy az alkalmanként x összeg,de akkor tudja,hogy jó kezekben van és ha szül akkor ott van a választott doki(na persze ez sem mindíg van így),az meg,hogy pont akkor ügyeletes a fogadott doki amikor szül valaki.Szerintem azzal sincs gond,attól nem feleslegesen fizetett neki 9 hónapon keresztül.Az én dokim is akkor volt ügyeletes amikor szültem és szerintem rengetegen vannak még így.
2008. szept. 6. 21:49

Hát lányok, én csak kapkodom a fejem attól amit írtok.Ekkora összegek röpködnek itt Karcagon egy szülésnél?

Akinek nincs pénze azt el sem látják normálisan?

Nekem pár éve nőgyógy műtétem volt Debrecenben. A klinika igazgatója műtött.Soha egy fillért nem kért, igaz tartotta a zsebét és én tettem is bele, de akkor sem volt meghatározott összeg. Túl sokat nem tudtam adni, de végig nagyon kedves és figyelmes volt.

Nem azért fizetik őket, hogy segítsenek?

2008. szept. 6. 21:22

Ma én a végén csak nem itt szültem , de le a kalappal az ottani orvosok és nővérek előtt!

És nagyon jól esik hogy aggódtak értem!

Köszönöm , de tényleg jól vagyok most már!!!

2008. aug. 29. 18:33

Énis ott szültem:-D

Meg voltam elégedve,sőt amikor haza jöttem hiányzott is az ottlét(bármilyen furán hangzik),aztán barátnőm mondta,hogy biztos azért,mert nem volt rossz tapasztalatom és csak jó dolgok történtek velem,ami tényleg így is van.Mindenki nagyon segítőkész volt.

2008. aug. 28. 21:27
Végre van már valaki, aki ott szült a kórházba.
2008. aug. 28. 20:26
Sziasztok! Én is a karcagi kórházban szültem,nekem Ekine volt a fogadott orvosom,mind a kétszer! Én nagyon meg voltam vele elégedve,volt olyan,h a vizsgálaton nem tudtam annyit adni,amennyit kellett volna,mert feljebb ment és annyit vittem,mint előtte,azt mondta,h semmi baj,majd máskor! Nem is kérdeztem tölle sosem,h mennyi nálla egy szülés,annyit adtam amennyit tudtam! Bármikor bent járok a kórházba vagy összefutunk az utcán előre köszön,mosolyog és mindig kérdezi a gyerekeket és az orvosi tudásában sincs kétségem! Van egy-két szülésznő,akitől kiráz a hideg,orditoznak+hasonlók,mert a vajudonak fáj,de az nem számit,csak maradjon csöndbe! Na mindegy,alapjában véve egész jó,nekem semmi bajom az ottani orvosokkal!!! A gyerekosztályon is feküdtem már a gyerekekkel,és ott is borzasztó jók az orvosok,közvetlenek,segitőkészek,és látszik,hogy értik és szeretik amit csinálnak!
2008. aug. 7. 19:53
Én is ott szültem, fogadott dokim volt és szerencsére bent is volt. Szerintem figyelmesek a dokik, a nővérek közt viszont van egy-két nem oda illő emberke. Nekem legalábbis ez a véleményem. Amúgy szép lett az új rész, kényelmes és szépek a szülőszobák is. Nekem alapjában jó élményeim vannak.
2008. júl. 23. 20:54
Véleményeteket szeretném kérni a kórházról, az osztályról, a dolgozókról.
2008. júl. 23. 19:30
Én azt hallottam,hogy általában a magánrendelés 10 %-a a szülésnek.
10. 96bd99c4ee (válaszként erre: 7. - Brigibaba)
2008. júl. 23. 19:12
Még annyit, nem tudom hogy kinél fogsz szülni ( ha még nem vagy túl rajta). Most két terhes kismama van a családban és mind a kettőnek Dr. Hidasi az orvosa. Ők is magánr. járnak 5000Ft/rendelés és olyan 50.000Ft ról beszélnek a magánr. felül. Így a magándoki szülésig közel 100.000Ft- ba kerül. Nagyon határon van a 40,000Ft annyi biztos kell mindegy kinél szülsz.
9. 96bd99c4ee (válaszként erre: 7. - Brigibaba)
2008. júl. 23. 19:03

Én is magánr. jártam és 5000Ft volt egy rendelés.

6-szor voltam az 30000Ft+40000Ft amikor szülni mentem.

Hamarabb jött a fiam ráadásul a fogadott dokim volt az ügyeletes, szóval ha azt nézed a 40000Ft ot a semmire vette el, mert mindenféle képpen neki kellett ellátnia. De amikor megszültem a pénzt rögtön oda kellett adni. Előtte nem volt rá idő.

Fél óra alatt meglett a fiam. Csak összevarrni jött be. Szerintem nem érdemelte meg ezt a pénzt, de már majdnem minden dokit csak ez hajt. Sajnos!

Te szültél vagy csak fogsz? És kinél? Ha túl leszel rajta írd meg mi volt. Szia

2008. jún. 26. 22:00
őszintén én nem tudom mennyi a tarifa? Ti mit tudtok erről?
7. brigibaba (válaszként erre: 5. - 96bd99c4ee)
2008. jún. 23. 20:58

mondjuk ha én adok rendelésenként 5-5 ezer forintot akkor a 40ezer forint kevés lehet?

mert elvileg már előtte odaadok 30eFT-ot!!

2008. jún. 21. 22:41
A felujitott rész jó lett, minden szobába vizes blok,hűtő.jelenleg a szobák még zsufoltabbak, mivel a nőgyógyászat is ott van. Egy oldalon tehát 3 osztály,szűl, nőgyogy, és a végén az újszülőtt részleg.
2008. máj. 3. 12:44
Én midn a két fiamat ott szültem. Dr. Herskó Gyulánál. Az elsőnél 20000Ft ot adtam 2003-ban. A másodikat 2007-ben szültem , itt alapon már 40000ft volt, és kérte hogy ha megyek szülni vigyem a pénzt is. Oda figyelő és kedves volt, semmi komplikáció nem volt és hamar meglett a baba is. Ma már 50000-100000 ezer Ft-ig beszélnek. De ez már egy kicsit sok az ottani szinthez. Igaz, azóta változhattak a körülmények.
2008. ápr. 14. 14:48

Látta már valaki a felújított részleget?

és most akkor a nőgyógyászatot csinálják?

2008. ápr. 8. 07:33
Hát senkinek nincs véleménye vagy tapasztalata a kórházzal kapcsolatban?
2008. márc. 30. 17:50
olyanok véleményét várom akik szültek már karcagon! mik a mostani tarifák szülésnél, melyik orvos a legszimpatikusabb!
2008. márc. 28. 21:42
Kinek milyen tapasztalata van a kórházzal kapcsolatban! És az orvosokról mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook