Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » KaranténMenza mindennapra fórum

KaranténMenza mindennapra (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
178. MolnárnéLili (válaszként erre: 177. - Matyera)
tegnapelőtt 13:51
Igen nekem is holnapra kikéne valamit még találni :/
177. matyera (válaszként erre: 176. - MolnárnéLili)
tegnapelőtt 13:46

Nálunk is maradék nap volt. A tegnap bepanirozott húst kisütöttem, krumplipürét mellé plusz a páromnak maradt meg 1 tanyér húsleves.

Majd holnap újult erővel valami mást kitalálok.

tegnapelőtt 13:22

Nalunk maradt tegnapról milánói.

Illetve ma sóska, krumplipüré és sült csirkemell van

175. matyera (válaszként erre: 174. - Epresturmix)
tegnapelőtt 13:13
Igen, mindenkinek más a húsvét. Nálunk anyácska telepakolja a lakást nyuszikkal meg tojásokkal, tulipán, barka. Szépség van. A kajával ilyen szinten sosem törődtünk. Nagy család nincs, vidéki rokon nincs, 6-an voltunk a legtöbben.
174. Epresturmix (válaszként erre: 173. - Matyera)
tegnapelőtt 13:07
Túlêlitek akkor . :DHa nem lenne, engem sem érdekelne különösen. Csak mi minden évben egy nagyot veszünk rokonokkal, 3 felé osztva, 3 háztartásba. Nekem kifőzni sem kell, már úgy kapom. :)
173. matyera (válaszként erre: 172. - Epresturmix)
ápr. 6. 21:19
Piacra most nem megyek (nem is tudom van e itt a közelben ahol épp vagyok) háztól én nem tudok venni. Ezekre a vizes vackokra gondoltam én is...azt nem kérem. El leszünk mi sokázás nélkül is. Majd főzök pár tojást, lilahagymat vágok meg eszünk felvágottas kenyeret vagy kalácsot.😁😁
172. Epresturmix (válaszként erre: 170. - Matyera)
ápr. 6. 21:10
Vannak finom sonkâk, szalonnák piacon, háznâl, itt-ott. Én ezeket a kötözött, vákumcsomagolt vizes szarokat nem is veszem.
171. matyera
ápr. 6. 16:42

Nálunk ma rántott karaj készült meg sült krumpli (nem mirelite, hanem sk)

Plusz maradt húsleves tegnapról.

170. matyera (válaszként erre: 169. - Epresturmix)
ápr. 6. 14:04
Engem annyira nem vonz sem a csülök sem a sonka. Utóbbiból úgysem tudnék olyat venni ami hasonlít egy házira, úgyhogy mindegyis.
169. Epresturmix (válaszként erre: 168. - Matyera)
ápr. 6. 13:50

Imádom ezt a pizzát nálunk lehet kapni.

Ha ő ne szereti, de ti igen, akkir ti se esztek?

168. matyera (válaszként erre: 167. - Epresturmix)
ápr. 6. 13:37

Ez finom lesz.😊

Én nem tartom a húsvétot.. gyerek az apjával néha elment locsolkodni, én meg délután 3ig otthon ültem egyedül..szóval nekem inkább a legmaganyosabb nap volt, mint valami hejjdeünnep.

Így most heppi van, mert együtt leszünk,senki nem megy sehova.☺️☺️

Párom a sonkát ki nem állhatja,így ilyen kaja nem lesz.

Egyszer készítettem a nagyobb családnak egy húsvéti pizzát, na azt mindenki imádta. Hogyasszoggya: tormás alap, füstölt főtt csülök, főtt tojás, lilahagyma, sajt.

ápr. 6. 13:15

Csináltam egy kis húsvéti dekort a konyhába. Mégis...

Na nem mintha tartanânk nagy húsvétot, de nekem ez a kedvenc ünnepem a kari után.

Kitaláltam a menüt is, semmi extra. De mégis valami ebéd legyen.

Szóval lesz valami leves - képlékeny, de valószínűleg zöldbab leves lesz, kis füstölttel, ha már lesz sonka főzve.

Krumplipürê, franciasali-kaszinótojâssal, rántott hús.

166. Epresturmix (válaszként erre: 162. - Fat Black Pussycat)
ápr. 6. 13:11
Állandó problémám ez nekem. Megîrom de otthon marad. :@
165. MolnárnéLili (válaszként erre: 164. - Matyera)
ápr. 6. 07:52
Nekem a hűtőn van a lista, de ha kifogy valami én is írom azonnal :)
164. matyera (válaszként erre: 161. - MolnárnéLili)
ápr. 5. 21:33
Én is. Persze főleg az utóbbi pár hétben. Én a telefonomba írom. Ha valami kifogy már megy is a "jegyzetek" közé. Most csak heti 2x megyek vásárolni.
163. MolnárnéLili (válaszként erre: 162. - Fat Black Pussycat)
ápr. 5. 19:48
Najoo :D
162. Fat Black Pussycat (válaszként erre: 161. - MolnárnéLili)
ápr. 5. 19:46
Most visszaszoktam a bevásárlólistara. Amit ma is gondosan a huton hagytam :)
161. MolnárnéLili (válaszként erre: 160. - Fat Black Pussycat)
ápr. 5. 18:21

:D :D

Ezért járok bevásárlólistával :D

160. Fat Black Pussycat (válaszként erre: 159. - MolnárnéLili)
ápr. 5. 18:14

Most megvan, mit felejtettem el a boltban! Mielott fizettunk gondolkodtam, mondtam en, hogy valami meg hianyzik. A tejszin a spenothoz!

Miert nem irtad elobb a hozzaszolast? ;)

Sebaj, a fagyaszoban tud varni.

ápr. 5. 17:42
En holnap spenótot készítek és milánóit.
158. Epresturmix (válaszként erre: 156. - Fat Black Pussycat)
ápr. 5. 17:10
Küldöm! :)
157. Channa*
ápr. 5. 17:09

Holnap nem főzök.

Maradt húsleves és töltött csirkecomb is.

156. Fat Black Pussycat (válaszként erre: 154. - Epresturmix)
ápr. 5. 16:54
Az jöhet fenypostan.
155. Fat Black Pussycat (válaszként erre: 153. - Matyera)
ápr. 5. 16:54
Ma még nálam sem lesz ilyen extrasag. Az ázsiai bolt zárva volt, holnap elvileg nyitva lesznek, újra odacsattogok.
154. Epresturmix (válaszként erre: 153. - Matyera)
ápr. 5. 16:50
Marhapörit főzök. Nem igazán akar puhulni. Úgyhogy vacsora kesz belőle. Ebédről lecsúsztunk már. :D
153. matyera (válaszként erre: 152. - Fat Black Pussycat)
ápr. 5. 16:49

Ennyire én nem főzök különlegességeket. Még egy szojaszoszos-gyömb3res pác oké,de itt meg is áll a tudomány.😊😊

Ma végül eszembe jutott, hogy van fagyasztva egy nagy adag töltött káposzta párom anyukájától. Szóval készítettem egy nagy lábos húslevest és mellé ezt olvasztottam ki.

ápr. 5. 14:29

1000-szer lattam egy pár rész Hannibalt, és csak most ütötte meg a fülem a selyem csirke leves, ami goji bogyoval készül :O

Az elhangzott összetevők alapján kerestem receptet, ki kel próbálnom.

Tovább kattintva pedig egy kínai fűszeres levest olvastam, aminek a leírásban az szerepelt, hogy a készítésénél a szaga nem biztos, hogy tetszeni fog, de légy bátor :D remélem, minden kínai korot meg tudok venni, és tényleg nem lesz rossz.

Selyem csirkét amúgy sem láttam sokat itt a közelben, most még tuti nem kapok. Jó lesz az mezei csirkebol

151. matyera
ápr. 5. 11:06

Nos, ma nemtom mikor lesz ebéd.. még a kávézásnál tartok 😁😁 10 után ébredtünk fel mindannyian.

Paprikás krumplit dobnék össze, csak emebrem annyira nem csípi. Még meggondolom,mert én meg imádom.

150. matyera (válaszként erre: 147. - Channa*)
ápr. 5. 11:04

Na igen, ízlések és pofonok.☺️☺️

Fiam is így van, csináltam neki egyszer paradicsomlevest, aztán nem ízlett neki, mert cukros.😳😳

Mondjuk én a főzeléket úgy szeretem,ha megáll benne a kanál. És a levest is úgy hogy legyen benne "anyag".

Pl a lecsó egy olyan, amit mindenki másképp készít. Nem rossz a más sem, csak nekem mondjuk nem ízlik.☺️

149. MolnárnéLili (válaszként erre: 146. - Matyera)
ápr. 4. 18:43

Nálunk ma bableves, székelykáposzta, fasírt, tejberízs van.

Annyit csináltam hogy holnapra marad leves és káposzta.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook