Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyra csinik lehetünk!:) 90 napos 2010. szeptember 1.-től fórum

Karácsonyra csinik lehetünk!:) 90 napos 2010. szeptember 1.-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. szept. 2. 20:45

Sziasztok!

Na kinek hogy sikerült ez a nap?

37. labrador09 (válaszként erre: 35. - Briguska)
2010. szept. 2. 16:23
Szia! Kitartást Neked is! ÉS már az is eredmény, hogy kevesebbet eszel! Csak nem szabad feladni! Sikerülni fog!!!
36. ibi66
2010. szept. 2. 13:39

Sziasztok!

Meg lehet csinálni!!!!!!

Mint minegyik diétához ehhez is kell a kitartás!

Már másodszor csinálom a kúrát, de soha nem éreztem, hogy éhes vagyok (kivéve lé napot)

Tavaly kb 2 hónap alatt 12 kiló ment le. Hetente 1. Fiam 18 évesen szintén végig tudta csinálni pedig csoki mániás. (Szénhidrát napon az volt az uzsonna)

Csak az első 2 hét nehéz, majd meglátjátok!

Kitartás és tényleg sikerűl!!

35. Briguska (válaszként erre: 33. - Skia86)
2010. szept. 2. 08:53

dettóóó...de nálam már az is sokat jelent, hogy próbálok nem enni olyan mennyiséget, mint az előtt!


kitartás!! rá kell szépen hangolódni!

34. labrador09 (válaszként erre: 33. - Skia86)
2010. szept. 1. 19:32
Na azért nem feladni!!!! Próbálj meg előre gondolkodni és megtervezni a következő napi kajálásokat! Sikerülni fog!!!
33. skia86
2010. szept. 1. 19:26

Első napom sajnos bukta...

Délelőtt ment a gyümölcs, meg pohár víz...

Aztán ebédre semmi ötletem nem volt reggel, hogy mit vihetnék magammal, így sajna összeettem ami épp volt:S:S

Szóval nem igazán jól indul...

32. labrador09 (válaszként erre: 28. - Betsy81)
2010. szept. 1. 16:40

Szia!

A csoki az nálam is nagy "ellenség", de ezt én most úgy oldom meg, hogy vettemegy tábla Norbis csokit (epreset) és abból mindennap megeszek egy kockát. És próbálom beérni ennyivel... Nehéz, hiszem én is imádom a csokit, és képes vagyok felfalni egy egész táblát fél óra alatt... Sőt ha ez elfogy akkor veszek egy tábla 80 % csokit, állítólag az még egészséges is, és elég belőle csak pár kocka az intenzív íze miatt.

31. labrador09 (válaszként erre: 29. - 6bb49150d1)
2010. szept. 1. 16:36
Jó étvágyat hozzá!!! Biztos fincsi lett! ;)
2010. szept. 1. 16:36

Sziasztok! Látom lettünk egy páran :D Kinek hogy sikerül az első nap? Én már hétfő óta csinálom, igaz nem a 90 napost( sajnos én azt nem bírom, a sok gyümölcs túlságosan fokozza az emésztésemt :) ), hanem csak olyan "odafigyelek a kajálásra" félét, de megmondom őszintén egészen jól bírom. Próbálok 3 óránként enni, persze keveset és így nem vagyok állandóan éhes! Ja meg a sok folyadék... Igaz ez nálam kicsit gondot okoz, mert soha nem szoktam sokat inni, de most minden étkezés előtt megiszok egy pohár vizet és egy kicsit attól is eltellek.

Ja és lányok a mozgást sem elfelejteni!!!

Tényleg mindenkinél volt ma mérlegelés?

2010. szept. 1. 14:32

Sziasztok!

Elkészült a holnapi kajám is: almás pite! :)

Alig várom!!!!!!! :)

2010. szept. 1. 14:16

Sziasztok!


Ha megengeditek csatlakoznék hozzátok,ma kezdtem én is a 90 naposat.Tegnap regisztráltam este,de nem tudtam már megvárni a fél órát hogy írhassak is:)

augusztus 1-én is elkezdtem már,bírtam keményen a gyümölcsnapig,aztán buktam.Remélem most jobban bírom.Kitartás hiányzik,meg én állandóan ennék,főleg csokit:)Na remélem most sikerül.

Mit ettetek ma?


Üdv.:

Betsy

2010. szept. 1. 08:40
:) mindenkinek szép napot!
2010. aug. 31. 22:50

Sziasztok! Kenyeret szerintem is csak szénhidrát napon kéne enni,de mindenkinek a maga döntése!

én ma kezdem a diétát, és mai menüm: Grillezett sajt vegyes savanyúságon! ISSSSTENI lett! mindenkinek ajánlom!

Holnap keményítő napon hagymás-kukoricás rizst fogok csinálni!

25. skia86
2010. aug. 31. 20:30

Lehet persze...

Egy mérlegelés? Én 90 kg, csakhogy felfele kerekítsek:):)

Délelőtt csak gyümölcs, sok ásványvíz. És, délután ki mit eszik? Ételötleteket kérek, kérünk-adjunk egymásnak!!!

Legyen aktív fórum ez is.

Mindenkinek sok-sok sikert, szerencsét, kívánok!!!

2010. aug. 31. 20:17

Sziasztok!

Holnap kezdődik?

Én is csatlakozom, ha még lehet.

23. puritan (válaszként erre: 21. - Safirah)
2010. aug. 31. 10:09

A szelet kenyér után a legtöbb helyen ott van zárójelben, hogy anélkül hatásosabb.

Szerintem kenyeret csak szénhidrát napon egyetek, de ti tudjátok :)

2010. aug. 31. 09:54

Itt rengeteg jó cikk, fórum van!


Akkor holnaptól...én 94,6kg-ról indulok...ha már a tornát beiktatom az életembe újra..akkor már boldog leszek!


Itt már bújkál a napocska!

2010. aug. 31. 09:06

Ezt most találtam:


REGGELI - minden napra:

Minden reggeli ugyanaz: egy kevés gyümölcs, két alma, körte, barack, vagy egy marék apró gyümölcs, eper, málna, szőlő, cseresznye....... stb.

Fontos, hogy az utolsó gyümölcsevés után 1 óra teljen el az ebédelés előtt.


1. nap PROTEINNAP:

Tejet, sajtot csak ezen a napon szabad enni.

Ebéd: 3 szelet (20 dkg) főtt, vagy sült hús, hozzá egy szelet kenyér. Hús helyett fogyaszthatunk 3 tojást, sütve vagy főzve, vagy a hússal megegyező mennyiségű sajtot.

Salátát - olaj nélkül - korlátlan mennyiségben ehetünk. Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest igyunk.


Vacsora: ugyan az, mint az ebéd, de leves nélkül. Ügyeljünk arra, hogy ugyanazt, és ugyanannyit együnk mint ebédre ettünk. Tehát ha húst ebédeltünk, akkor húst vacsorázzunk, vagy ha tojást, akkor tojás legyen a vacsora is.



2. nap KEMÉNYÍTŐNAP:

Ebéd: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, lencse, sárgarépa, burgonya) főzve. Ételízesítőt, sót, paradicsomszószt vagy főtt paradicsomot használhatunk. Egy szelet kenyér és saláta ízlés szerint. Ebéd utántól salátát bármennyit fogyaszthatunk.


Vacsora: ugyanaz, mint az ebéd, de harmadával kevesebb mennyiségben.


3. nap SZÉNHIDRÁTNAP:

Ebéd: főtt tészta fűszerezve, például spagetti szósszal, vagy bármilyen sós sütemény (pogácsa). Tévedés ne essék, tilos a spagettira sajtot szórni!!!


Vacsora: Két kisebb szelet torta, esetleg 3 adag fagyi és kötelezően 1 szelet (3 kocka) főzőcsokoládé.


4. nap GYÜMÖLCSNAP:

Egész nap, bármilyen gyümölcs (gyümölcslé) bármilyen mennyiségben

20. Safirah (válaszként erre: 16. - Kicsiszepseg)
2010. aug. 31. 09:03
Köszönöm szépen! Kellene is még akaraterő, mert kb 15 likót még jó lenne letudni!
19. Safirah (válaszként erre: 18. - Puritan)
2010. aug. 31. 09:02
Éppen ezért nem választottam eddig ezt a fajta módszert, még ha sok szép eredményről hallottam is..... Mindenhol mást olvasok, hogy mely napokon mit lehet enni..... Ezért nyitottam ezt a fórumot, hogy talán lesz itt olyan emberke, aki profi ebben és utat tud mutatni nekünk!
18. puritan (válaszként erre: 14. - Safirah)
2010. aug. 31. 08:52
Nem értek ehhez a diétához, de biztos, hogy ennyi sok kenyeret lehet enni fehérjenapon? Éppen a szétválasztás volna a lényeg, a kenyér pedig szénhidrát.
2010. aug. 31. 08:47
Az akartaerő próbája ott folytatódik, és ott válik nagyon nehézzé, amikor ezt a súlyt (ideális, álomsúly) meg is akarja valaki tartani:(
2010. aug. 31. 08:42
Safirah gratulálok a -22 kg-hoz.Nagyon ügyes vagy van akarat erő benned :)
2010. aug. 31. 08:41

Napsütésben gazdag szép jó reggelt kivánok :) Igaz esik az eső,de remélem ez senkinek sem veszi el a kedvét a diétázástól.Én is szeretenék csatlakózni.Vagyis nem is fogyni hanem életmódót változtatni,de azért a 90 napos diétának én is neki kezdenék.

59 kg vagyok a cél 53 kg :) :) ,na meg végleg lemondani a COCA COLA-ról :)

2010. aug. 31. 08:38

Protein nap:

Zsömle vagy kenyér sajttal.

Paradicsom, paprika, retek stb.

Tojáspörkölt kenyérrel. Uborkasaláta,

Tojásrántotta. Fejes saláta

Tojásleves pirított (1 szelet) kenyérkockával

3 db főt tojás sajttal, fél zsemlével.

Parizer, virsli, krinolin stb. - ezekből pörköltök,

Resztelt máj kenyérrel

Parizer szelet sütve, rajta vagy 1db tojás vagy sajt,

Túróval töltött zsemle

Darált hússal (ízesített) töltött zsemle

Hal, csirkehús, pulykahús, disznóhús, sovány húsok, máj

tejföl zsömlével vagy kiflivel

túró, joghurt, körözött.

Krémtúró (szaharinnal készítve)

Vajas kenyér

Joghúrt, kefir

Madártej

Egész délután bármennyi saláta. (fejes saláta, uborka saláta, cékla saláta, retek saláta stb.)

2010. aug. 31. 08:29

Szép jó reggelt!

Örülök, hogy jöttetek néhányan!:)

Akkor holnap milyen nappal is kezdünk? Miket tudunk enni?

2010. aug. 31. 08:11
Hát,nekem elmondta a doki, hogy majd nehezebb lehet a babaprojekt, de sosem biztos, majd most minden kiderül, mert abba hagytam a fogamzásgátlót... utána is olvastam..férfias szőrösödés, hastájéki elhízás...nekem egyenlőre ennyi is elég volt...muszáj változtatni.. tudod csak az fáj, hogy 16 éves korom óta jártam nőgyógyászati vizsgálatra évente a kórházi szakrendelésre..de ott sosem uh.-tak meg.. most magánúton mentem, éreztem, hogy valami oka van ennek, hogy "csak"a hasamra hízok..akkor holnap fehérje nap?
11. skia86 (válaszként erre: 10. - Briguska)
2010. aug. 31. 07:49

PCOS...ilyet nekem is "megállapítottak" már!!! csak papíron írták le...konkretizálni elfeljtették...ez a magyar orvostudomány!!!

Nah, de üdv a klubban!!!

2010. aug. 31. 07:45
Jó reggelt! Én is szeretném...de mindig csak szeretném :( de muszáj lenne, kiderült policisztás az egyik petefészkem...kötelező az életmódváltás, mozgás...és olyan szörnyű, mert ennek is köszönhetően a hasam nőtt meg akkorára, hogy mindig feladom a "leküzdését"...Szép napot és kellemes rákészülést nektek! puszi
2010. aug. 31. 07:34

Sziasztok!

Érdekelne engem is...Én elkezdtem még régebben, és valahogy 15-20 napig bírtam. De most, megmutathatom:):) meg is fogom mutatni!!!!!!! Csak nekem az volt a bajom, hogy kifogytam a kaja ötletekből!!! Szóval recepteket szívesen olvasnék (persze, ami csak a pénztárcámba belefér...elég szegénykés:))

Akkor holnapi indulással!!! Receptötleteket várok!!! És csajszik, a mozgásról se nagyon feledkezzünk meg...szerintem, ez is kell hozzá:):)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook