Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyig még pont lemegy 4 kg. Csatlakozna valaki? fórum

Karácsonyig még pont lemegy 4 kg. Csatlakozna valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. nedin
2014. jan. 3. 10:32
Most pont 71kg :(
60. bnoi7525 (válaszként erre: 59. - Tündi66)
2013. dec. 12. 10:17
Ugyes vagy nagyon. A kg-mal ne torodj, az csalos, folyton valtozik, a cm a lenyeg.
2013. dec. 12. 10:11

Sziasztok.

Sokat tornászom. a mérleg 2 kilóval mutat kevesebbet. A centi 5 -tel mutat kevesebbet a derekamból. A mérleg elkeserít,de a centinek örülök.

Sok sikert és kitartást mindenkinek.

2013. dec. 6. 11:42
bnoi-ról tudom, hogy csinálja, a klubban szoktunk beszélgetni.
57. nedin
2013. dec. 6. 11:15
Úgy látom feladtátok közülünk páran :)vagy tévedek ?
56. patapucs (válaszként erre: 55. - Nedin)
2013. dec. 5. 13:47

Ügyes vagy! :-)


Nekem a fele. :-D

55. nedin
2013. dec. 4. 18:14
Lányok kinek mennyi ment le ?részemről -4kg :)
54. ef28dc56be (válaszként erre: 53. - Patapucs)
2013. nov. 22. 11:13
Igazad van! Az ünnep legyen ünnep! Köszi!
53. patapucs (válaszként erre: 52. - Ef28dc56be)
2013. nov. 22. 10:07
Szerintem nyugodtan csinálj, hiszen alapvetően nem az a lényeg, hogy mindent kiiktasson az ember, hanem hogy találjon egy olyan étkezési módot, amit követni tud. Az ünnepnap meg legyen ünnepnap - odafigyelve. :-)
2013. nov. 22. 09:25

Szevasztok Boldog Emberek!

Azt a 4 kg-ot ahogy mondani szokták "röhögve" ledobjátok!

Megpróbálok nem irígykedni rátok (!) mert ezekért az eredményekért ti dolgoztatok meg.


De azért nagyon köszönöm, hogy leírjátok, ki hogyan miket főz, eszik, hogyan alakítja a kaja-összetételt. Szóval én is igyekszem!


A sütiket én is meg tudom állni kb. 3-4 havonként jut eszembe, hogy valami torta vagy egyéb édesség, cukor nálam sincs már kb. 35 éve, sajnos a búzalisztes dolgokat (kenyér és száraztészta) teljesen kiiktatni még nem sikerült, csak jelentősen csökkenteni.


A múltkoriban a net-en láttam (google-ban jött le): "sütés nélküli túró-torták", azóta is csorog a nyálam. Erősen gondolkodom, hogy karácsonyra össze kellene dobni egy kisebb adagot, hiszen aki 90 napos étrendet követ, egész biztosan bele-esik neki is egy fehérje-nap.

Szerintetek is jó ötlet? Mit szóltok hozzá? Vagy addig még van idő "lebeszélni magamat róla"?? :)

2013. nov. 22. 08:24

Ügyik vagytok! :-)


Én is vagyok, csinálom és bízom benne, hogy minden le fog menni karácsonyig. Még 3kg. Aztán utána leadom amit esetleg felszedtem. ;-)

2013. nov. 22. 08:05
én is bírom, azért jó, h most csináljuk, mert a sok előkészületben majd nem kostolgatunk annyit.Már fogytam fél kilót :)elég sokat iszom
49. nedin
2013. nov. 21. 18:32
sziasztok na ki ,hogy van a diátával ?részemről eddig meg vagyok :)
48. patapucs (válaszként erre: 47. - Kikelet-)
2013. nov. 20. 17:09

:-)


Kb. ugyanazt nem amit te sem, nálam nuku méz és cukor, csak édesítőt (főleg eritrit) használok.

Tésztából rizstészta, de az is ritkán.

A barna rizs helyett inkább köles vagy hajdina van nálam, de ritkán olyat is csinálok azért.

Húsból szintén ez a kettő amit te is, a többit nem is szeretem.

Olajban az oliva és a kókuszolaj jön a képbe nálam.

Annyi, hogy kerülök mindent, ami búzából van. Mindegy, hogy milyen formában van, csak ritkán kerül elém. Pld. amikor szülinap van és anyu tortát készít vagy itt benn megkínál vki egy külföldön vásárolt édességgel.

Öntet nálam joghurt, de ha nincs nyár, akkor nyers alikat nem eszem, mert egyszerűen fázom tőlük...mondjuk ősztől tavaszig mindig fázom.

A nasi havonta 1x puding (akkor 2 napig eszem) és én ezsem fehérje szeletet is, mert praktikus uzsonna.

Mi van még...sport naponta kb. 50 perc (hetente 5-6 alkalommal).

Biztosan van amit kihagytam, de most ennyi ugrik be. :-)


Eddig elég jól ment a fogyás, ez az étkezési mód nekem bejön, szóval ezt fogom követni később is.

47. kikelet- (válaszként erre: 46. - Patapucs)
2013. nov. 20. 16:59

Feher kenyeret, rizst,tesztat, krumplit. Barna rizs, b. teszta, rozskenyer(fekete,az az igazi) ezek johetnek. Nem dohanyzom, nem iszom alkoholt(evi 1 pohar, ha lemegy). Nem eszem tv-s nasikat, pl. chips, nem iszok csak vizet, kavet, teat (minden nelkul), ill. zsirmentes tejet. Huskent csak halat es csirket fogyasztok,ezeket se sokat, a tanyeromon levo etkek 60%-a zoldseg. Nem eszem vajat, se olajat, ha igen, akkor olivas kiszerelest mindkettobol, de azt is ritkan. Semmilyen szoszt vagy ontetet nem fogyasztok. Nem mondom nagy ritkan eszem a fent emlitett "ezeket nem eszem" dolgokat is, de tenyleg csak elvetve. Felevente 1x, ha nincs mas, vagy nagyon megkivanom. Mert vegleg igazabol semmit se iktattam ki, nincs tiltott dolog, igy nincs mit kivanni. En ugy fogalmazok, mit reszesitek elonybe es mit nem. Neha eszem edesseget, ezeket akarom most kozel nullara csokkenteni.


Kb 50kilora tippelnek az ismeroseim, sokat sportolok is,szoval sokat mar nem tudnek leadni, nekem mar inkabb az fontos, hogy van e eleg kitartasom hozza, es elerem e amit kituztem. Te mit eszel, illetve mit nem?

46. patapucs (válaszként erre: 44. - Kikelet-)
2013. nov. 20. 15:33

Az életmódváltás nálad mit jelent?

Mit nem eszel?

45. patapucs (válaszként erre: 42. - Kikelet-)
2013. nov. 20. 15:32

Annyival velem madarat lehetne fogatni. :-D


A 170-hez én most már csak 64 vagyok, 60-ra tervezem lemenni.

44. kikelet- (válaszként erre: 36. - Nedin)
2013. nov. 20. 15:13
Igazabol en eletmodot valtottam, szoval mar a helyes uton vagyok. Most beteg vagyok picit, szoval eleg visszafogottan, de igen....
2013. nov. 20. 15:10
Sziasztok, csatlakozhatom? Nekem is 4-5 kg van karacsonyig hatra. Akkor mar 3 honapja nem lattam a parom, szoval eleg motivalt vagyok. Most vagyok 62 kg korul, abbol kell meg 4-5 kg minusz, es feszesedni, szoval majdnem minden nap edzek otthon, meg figyelek a kajara is, semmi liszt, cukor, ilyesmi.
42. kikelet- (válaszként erre: 37. - Patapucs)
2013. nov. 20. 15:10
61-62kg vagyok. 170cm. 56-58kg-val elegedett lennek. Es te?
2013. nov. 20. 13:56
na, most túl vok az ebéden, és maaaarhára édesség-ehetnékem van. Gondoltam, inkább idejövök ezt leírni, minth. a hűtő fele vegyem az irányt :D
2013. nov. 20. 10:20
én is, ahogy megnéztem a képeket, gyakran kerekedett el a szemem: honnan akartok fogyni :)
2013. nov. 20. 10:20
sziasztok! üdv az újaknak is :) , bár m.ki az... én ma 1 szelet rozskenyeret reggeliztem, 10óraira egy almát ettem. Nem vok túl drasztikus, mert bár az ugyan jobban menne, álmatlan éjjelek miatt most mégsem aktuális. Este mérem majd magam minden nap
38. patapucs (válaszként erre: 31. - Nedin)
2013. nov. 20. 09:15
Azok a képek amik fenn vannak aktuálisak súly szempontból? Hol van rajtad a súlyfelesleg??
37. patapucs (válaszként erre: 34. - Kikelet-)
2013. nov. 20. 09:14
Te is kb. 4et szeretnél leadni vagy esetleg többet?
36. nedin (válaszként erre: 34. - Kikelet-)
2013. nov. 20. 09:07
és te is most kezdesz ?
35. nedin (válaszként erre: 32. - Tündi66)
2013. nov. 20. 09:06
szépek a lányaid :)Meg néztem a képeket te is csini vagy :)
2013. nov. 20. 06:12
Jelen.:) Vegre valaki, aki MOST kezd.
33. nedin
2013. nov. 20. 06:07
szia az biztos nekem sem voltak súly próblémám fiatalabban ,de ez van :)
2013. nov. 20. 00:11

Vannak képeim. Éss a mérlegelőmet talán évek óta vezetem...

Sok időbe telt,mire lefogytam 60 kilóra. Aztán most újra 71 vagyok. 85 volt a max. Most ezzel a 10 kilóval küzdök. Fiatalon könnyebben indul meg lefele.

Sok sikert mindenkinek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook