Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi vásár!!!:) fórum

Karácsonyi vásár!!!:) (beszélgetős fórum)


2009. dec. 8. 08:37
Latom nem negyon izgat senkit a tema.:(((
2009. dec. 7. 12:30
Ti mit szerettek a legjobban a karacsonyi vasarokban? Szerintetetek mi az az elengedhetetlen elem ami megadja a hangulatat?
2009. dec. 4. 13:10
En imadom a karacsonyi vasart es az osszes kezmuves vasart. Ha pedig az ember egy igenyes vasarra akkor kulonleges egyedi darabokra lelhet. Ha egy termekbol van aruhazi es kazmuves valtozat is en akkor inkabb a kezmuves termeket valasztom egyertelmuen.
6. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Myrthil)
2009. okt. 22. 21:05
En szeretem a karacsonyi nyuzsit.Nem en akarom kesziteni a dolgokat,semmi erzekem az ilyenhez.Pl itt hoxan is lattam egy lanynak a kepeit es o pl karpereceket keszit,ha jol emlekszem.Ilyesmire gondoltam. En amugy is jobban szeretem ay egyedi,kulonleges ajandekokat.Nem az erteke szamit.En amugy se a penz miatt akarnam ezt csinalni,inkabb a hangulat es ujdonsag miatt.:)
2009. okt. 22. 11:57

Őszintén megmondom, engem ezek a dolgok taszítanak.

Már most láttok az utcán árusokat, akik karácsonyra saját készítésű dolgokat árulnak, pedig még csak október van.

Én is korán elszoktam kezdeni a készülődést, de nem ennyire.


Nem szeretem a nagy tömeget, ezért mire a többség elkezd vásárolni, én már be is fejezem. A kirakodó vásárokat is ezért kerülöm. Mellesleg inkább használható dolgokat szoktam venni: ruhát, könyvet, műszaki dolgokat stb.


A másik, hogy azt próbálják belénk sulykolni, hogyha nem veszel x összegért ajándékot a szerettednek, akkor nem is szereted igazán.

4. d3c6e89fee (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2009. okt. 21. 19:52
Ja értem:S akkor nem tudom:S
3. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - D3c6e89fee)
2009. okt. 21. 19:47
Igen ezek jok,csak ott helybe nem megoldhato ez a dolog.Az a baj h nekem sincs meg semmi otletem.:s
2. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. okt. 21. 17:39
Az ilyen pohárra gravírozott szövegek vagy párnára fénykép, macira fénykép meg stb dolgoknak mindig nagy a sikere..
2009. okt. 21. 15:28

Minden év decenberébe már kint állnak az árusok valami jónak tűnő termékkel,de azt vettem észre,hogy az elmúlt évekbe már nincs az a nagy nyüzsgés,lázas vásárlás mint pl. 3-4 évvel ezelött.De lehet,hogy ez csak a mi vásorunkba van így.Mivel mi is vállalkozók vagyunk,ezért felmerült az ötlet,hogy nekünk is bérelni kellene egy aprócska helyet és olyan terméket árulni,ami egyedi de nem a csillagos eget veri az ára.

Mivel nincs már olyan sok időm és a megszervezés is egy hosszadalmasabb procedúra,igy egy kis segitséget kérnék,hogy szerintetek mi lenne az az áru ami felkeltené az emberek figyelmét.Gondolok itt pl. saját kezüleg készitett dolgokra (persze nem az én kezem által,mert én nem értek hozzá) :)

Ha valakinek lenne ötlete,várom a hozzászólását.:)

Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook