Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi színdarab fórum

Karácsonyi színdarab (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Karácsonyi színdarab

2013. jan. 6. 19:06
:) köszönöm :)
2013. jan. 5. 21:48
Nagyon szép a történet és hozzá a zenei is. Gratulálok hozzá.
4. Csingiling83 (válaszként erre: 2. - Suesue)
2012. dec. 25. 08:33

Neked is Áldott, békés, boldog ünnepeket kívánok!

Köszönöm, hogy elolvastad . :)

Hallgasd meg a zenét is hozzá! :)

2012. dec. 25. 08:31

Ezt a színdarabot a munkahelyemen adtuk elő fiataljainkkal, a karácsonyi ünnepségen, majd a karácsonyi gálán, és egy társintézményünk karácsonyi ünnepségén, ahová meghívtak minket. Nagyon szép, megható történet. Én írtam át egy történet alapján, mert nekik kicsit egyszerübben kell. De nagyon szépen megtanulták, nagyon ügyesek.

A közönségnek is nagyon tetszett,a Karácsonyi Gálán a záró zenét :

[link]

állva tapsolták vissza, de minden előadás nagy hatással volt a nézőkre, végig sírták és a végén állva tapsoltak.

Nagyon szép és megható volt!

2012. dec. 24. 10:16

Nagyon szép.

Köszönöm, hogy megosztottad.

Kellemes Karácsonyt.

2012. dec. 24. 09:08
A mai világban egyre többen keresik a boldogságot és csak nagyon kevesen veszik észre, hogy a boldogság ott van a szemük előtt, csak ők nem ismerik fel. A mi történetünk is erről szól. Hallgassátok szeretettel és reméljük, segít a boldogság keresésében.

Ezt a színdarabot a munkahelyemen adjuk elő fogyatékos fiataljainkkal, a karácsonyi ünnepségen. Nagyon szép, megható történet. Én írtam át egy történet alapján, mert nekik kicsit egyszerübben kell. De nagyon szépen megtanulták, nagyon ügyesek.

Ugrás a teljes írásra: Karácsonyi színdarab

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook