Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi segítség? fórum

Karácsonyi segítség? (beszélgetős fórum)

12. ria0712 (válaszként erre: 1. - Csorocsaj)
2010. dec. 5. 13:26
Tudod,hogy igen!
11. csorocsaj (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2010. dec. 2. 18:17
ja hát pedig ha az utcán van lehet neki az a szaloncukor
2010. dec. 2. 16:44
Amikor látom, hogy kezében a cigaretta, zsebében az italos üveg, akkor nem adok.
2010. dec. 2. 13:03
nekem is van halmozottan sérült gyerekem hozzám is csöngetnek hogy adjak pénzt föleg karácsony elött hát ha behivom öket el megy a kedvük a pénz kéréstöl
8. bb102acbcc (válaszként erre: 7. - Fókamama)
2010. dec. 2. 09:28
Bizony én is jártam úgy,hogy jött valaki pénzt kérni mondván,hogy beteg a gyereke és orvoshoz kell vigye. Nem tudtam sokat adni de később megtudtam,hogy amint elment tőlem mind cigire és piára költötte.
2010. dec. 2. 09:01
Én rendszeresen segítek,de nem csak karácsonykor,hanem a hétköznapokban is.Semminket nem szoktam eladni ami a gyerekektől vagy a háztartásból le,kikerül.Viszont,sosem küldenék senkinek ismeretlenül semmit,pláne pénzt nem!Nekem a netes kéregető mindig gyanús.És lássuk be nagyon sok a csaló.Akik a jóindulatú emberek lelkiismeretére próbálnak hatni.(éhező gyerekek...stb)Nagyon megható sztorikat tudnak kreálni.Én sajnos már jöttem rá,hogy becsaptak,olyan helyre adtam ahova nem kellett volna.De volt már,hogy számomra ismeretlennek segítettem,de először megismertem,elmentem hozzá,hogy tudjam jó helyre adok.Mostanában sajnos van elég olyan család a környezetemben,akik rászorulnak,így nekik adok.Az áruházak parkolóiban vagy utcán kéregetőknek sokszor veszek élelmet inni valót.Pénzt nekik sem adnék,pedig 90%-ban azt akarnak,és természetesen nem arra költik amire kellene.
6. csorocsaj (válaszként erre: 4. - Klarika5)
2010. dec. 2. 08:57
biztos szüksége van arra ís föleg ha az utcán van igen jo lelküek vagytok igy tovább
2010. dec. 2. 08:24
Igen, de nem csak karácsonykor.
2010. dec. 2. 08:16
Nem csak segítenék: szoktam is. Ruhaneművel, játékokkal, könyvekkel, pénzzel.Aki becsenget, hogy éhes, annak élelemmel is, bár inkább pénzre hajt.Van egy fogadásom, mire költi. De ha adok, nem kérem számon.
2010. dec. 2. 08:08
Én biztosan segítenék!Már volt rá példa nem is 1x!
2010. dec. 2. 08:06
Természetesen.
2010. dec. 2. 07:22
sok embernek segitség pár szem krumpli kis szaloncukor te segitenél ? olvasom más oldalakon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook