Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi kerekasztal fórum

Karácsonyi kerekasztal (beszélgetős fórum)


1 2
2017. dec. 19. 18:23
Én nem leszek magányos, de ha épp nincs nálunk senki, nem vagyunk senkinél vagy pl. moziba, akkor jövök biztosan....
2017. dec. 19. 17:05
Szerintem az sem lesz gond, ha keveredik a társaság a fórumok között, és remélem, reméljük, hogy mindenki megtalálja azt a közösséget, ahol a békesség, a megértés, az összhang lesz jelen.
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2017. dec. 19. 16:22

Mindenki jegyezze meg, hova iratkozott be. DDD



Egyébként 25-26-án a Padödőék 16-kor megint lesznek a rádióban, és várják a hívásokat. Tavaly hallgattam, jó volt. Itt a neten bejön az az adó, és közben lehet hoxázni.:)

6. 12d083b51b (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2017. dec. 19. 16:13

Azt láttam, azért is jutott eszembe, hogy kellene egy olyan fórum, ahol a karácsonyi ünnepek alatt könnyebben megtaláljuk egymást.

Akár magányosan, egyedül van valaki karácsonykor, akár csak pihi képpen beugrik ide. Egy olyan fórumra gondoltam, ahol nem feltétlenül a szomorúság, a bánat van jelen, egyszerűen csak itt vagyunk, dumcsizunk, és lehetőleg megpróbáljuk minél jobban érezni magunkat.

De látom, hogy most már még egy újabb is van. Majd lesz valahogy, most már mindegy.

2017. dec. 19. 16:04
Magányban karácsonykor [cikk]
4. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2017. dec. 19. 11:39

Azt nem tudtam, de ha kikotornád, akkor a 2 fórum linkjét oda-vissza át tudnánk rakni, és aki bejelentkezik, egyik vagy másik helyen remélhetőleg talál valakit.

A lényeg, hogy akinek szüksége lesz 1-2 jó szóra, vagy könnyed társalgást szeretne bármiről, bárkivel, találjon valahol, valakit. :))

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 12d083b51b)
2017. dec. 19. 11:28
Oké, csak akkor kétfelé kell figyelni, mert van hasonló. Tudod, a magányosok karácsonykor....valami ilyesmi a címe.
2017. dec. 19. 09:06
Jó ötlet:)
2017. dec. 19. 09:02

Ez egy olyan találkozó hely lenne az ünnepekre, magányosoknak, és mindenki másnak, hogy lássuk, tudjuk, kik voltak/vannak a hoxán. Hogy itt tudjunk majd az ünnepek alatt találkozni, egy-két szót, vagy éppen többet is tudjunk egymással váltani. Ne kelljen akkor keresgélnünk a különböző fórumok között, hogy éppen kit találunk.

Persze lehet gyakorolni már az ünnepek előtt is! :))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook