Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
916. Bucóka20 (válaszként erre: 915. - 3fd432567f)
2011. dec. 14. 10:11
Jaaa:-))
915. 3fd432567f (válaszként erre: 914. - Bucóka20)
2011. dec. 14. 10:10
Én vettem azt a páromnak :D azért ajánlottam :D
914. Bucóka20 (válaszként erre: 910. - 3fd432567f)
2011. dec. 14. 10:07

Tegnap már majdnem megrendeltem,DE mi 200km-re lakunk Bp-től.:-SS

Nincs kocsink,neki a vonat szinte egy vagyon..:S Pedig ez jó lett volna,itt olvastam,h valaki írta,h azt vett a párjának...innen jött nekem is az ötlet.

913. Bucóka20 (válaszként erre: 911. - 937a2a883a)
2011. dec. 14. 10:04

Szia!


Olyan Xbox-a van,ami nem viszi csak az eredeti játékot.:-S

Gyűrűt kapott már tavaly (párban-neki és nekem-),karláncot is kapott,nyakláncot vett magának.Telefonja olyan van,h annál jobbat nem tudnék neki venni(drága teló).Ruhákat most vásároltunk be,ahogy haza jött Németből.(ingeket,farmert,kabátot,cipőt)

Fényképes dolgot már rengeteget kapott,annyi van neki,h simán kiposzterezhetné a Wc-t vele.:D

Pénztárcát az anyukájától kapott,boxereket szintúgy tőle szokott kapni,bár én is vettem már neki.Parfümöt tesójáéktól és anyától is most kapott születésnapjára.Bögrét még az első karácsonyunkra kapott (varázsbögre,amibe ha forró italt töltesz,akkor megjelenik a fénykép).3 év után most tört le nemrégiben a füle.

Ő nem fest,nem rajzol.....csak dolgozik vagy velem van.:-) Vagy ha "megunja" a fejem akkor Xboxozik!:-D


Soha nem voltam még így,h ne tudnék kitalálni valamit.:-S

912. 937a2a883a (válaszként erre: 910. - 3fd432567f)
2011. dec. 14. 09:13
Annak én is örülnék :)
911. 937a2a883a (válaszként erre: 908. - Bucóka20)
2011. dec. 14. 09:13
Keress valakit,aki ír xbox játékokat.Nekem egyik ismerősöm 1000 ft-ért ír/db.Ha nem tudsz semmit kitalálni,ez lehet akár tartalék.Amúgy írod,hogy olyat szeretnél,aminek igazán örülne,ezért egy csomó dolog kilőve.Miből gondolod,hogy azoknak nem örülne?Személy szerint én mindennek örülök,mindenben megtalálom a jó dolgot és párom is ilyen.Azért felsorolom,hogy a 7 év alatt miket kapott tőlem,bár a leírtak alapján nem biztos,hogy segít neked :) Szóval:ezüst gyűrű,amibe belegravíroztattam a nevem(igaz,nem hordja,a nyakláncán van,de nem baj),parfüm,bőr pénztárca,most mobilt kap tőlem(most tellett rá,de régebben 5-10 ezer között szoktam neki venni,mikor mennyim volt),éjjeli lámpa,sólámpa,különböző vicces mintájú bokszer alsók,bögre,lávalámpa,összeragasztható makett,festéshez cuccok(imád festeni),motorszereléshez cuccok.Mondjuk nekem abból a szempontból könnyű dolgom van,hogy sok a hobbija.Most hirtelen más nem jut az eszembe,pedig sok minden van még,mert 7 év az 7 év,és voltak szülinapok,névnapok,karácsony,évfordulók.Jaj,utoljára évfordulóra egy szívecskés gömböt rendeltem neki netről(ha felrázod,szívecskék hullanak benne) és belevágtam közös képet.Bár ez is fényképes,akkor neked kilőve.Na,most megyek,de napközben igyekszem gondolkozni,hátha tudok segíteni.
910. 3fd432567f (válaszként erre: 908. - Bucóka20)
2011. dec. 14. 09:04
Ha Bp-en vagy környékén laktok, akkor vegyél neki dumaszínház-jegyet, 3ezer ft, és szerintem annak tuti, hogy örülne!! :):)
909. tixtina (válaszként erre: 905. - Maya999)
2011. dec. 13. 23:09

Másik fórumon írta valaki,hogy csak 9-11-ig tartott az 50 százalékos kedvezmény-de csak a társas játékokra,meg pár játék típusra volt .

Viszont,ma is kaptam katalógust,amiben szintén szerepel 50 százalékos kedvezmény-és ott vegyesen minden korosztálynak található akciós játék.

Úgyhogy szerintem érdemes ellátogatni:)

2011. dec. 13. 22:52

Sziasztok!

En nagyon nagy gondban vagyok azzal,h mit vegyek barátomnak(???)

Mar hetek ota ezen agyalok,de semmi ertelmes otletem nincs.:-((

Valami olyat szeretnek aminek igazan orulne,ruha,fenykepes dolgok,ekszer,ora...ezek meg meg 1001 dolog kilove.

3 eve vagyunk egyutt,de mar annyi mindent kapott,h teljesen kifogytam az otletekbol.

Nins hobbyja(azaz van az X-BOX),de ahoz nem akarok jatekot,mar csak azert sem,mert az egy vagyon.

Hegeszto a szakmaja..ahoz gondoltam vmi kellekre,de ami jo lenne,es amit kineztem(varratmero)ennek orulne,annak 2000ft a kiszallitasi dija es ebbe az ajandekba nincs is semmi szemelyes.

Mar lassan ott tartok,h csak idegesit az egesz.


Mar majdnem mindenkinel megvan az ajandeka,csak az ove nincs.


Irok par dolgot,hatha masnak hasznos lesz.


Anya es baratom anyuja:kavefozot kapnak

Baratom tesoja:kest

Apukaja:o is kest(mast mint a teso)

Apum:pingpongutot

Mamaja:angyalkas vmit,amibe gyertya van

Mamam:toltott kaposzta fozo vmit:D

Tesojaek kislanya (5eves):szinezheto hatizsakot


Es meg mindig vanak emberek,akiknek nincs meg az ajandekuk,de a baratom erdekel a legjobban:-)


Papam naptarat kap,az oktatom meg mecseseket,angyalkas hogombot:-)


Bocsi az ekezetekert.:-)

907. Lidi14
2011. dec. 12. 21:49

Sziasztok

nálunk a gyerekeknek társasjáték, Activity Junior, angol szavak stb. és persze xbox játékok, meg egy kis lego, star wars, illetve ninjago...

Anyukám muffin sütőformát kap,és hozzá recept könyvet, mert nagyon szereti, de eddig nem volt neki, anyósom valszeg valamilyen arc krémet, párom inget, de nagyon jó ötlet volt valakitől a tesztvezetés, lehet h megpróbálom, illetve beleszeretett a múltkor egy pizsamába, de a gps is rendetlenkedik. barátok és barátnők vicces hajpántot, vagy valami diliboltos bolondságot.

uno kártyát, vagy ilyesmit.

köszi az ötleteket

2011. dec. 12. 20:24
Ja, és kifelejtettem, hogy az én mamám egy decoupage kulcsfogast kap, és ha lesz időm, akkor páran kapnak zoknilényt is. :)
905. maya999 (válaszként erre: 904. - Tixtina)
2011. dec. 12. 20:08
Remélem a "mi" teszkónkban is van ez a leárazás! :)
904. tixtina (válaszként erre: 900. - Maya999)
2011. dec. 12. 19:53
Sokat láttam kitéve az akciósok közé-mindenképpen nézz be!:)
2011. dec. 12. 18:36

Sziasztok!

Nagymamámnak nők lapja előfizetés, anyósomnak kötött kesztyű, arckrém, arclemosó te és tonik. Apósomnak pamut mellény, atléta, meleg zokni.

5 éves keresztfiunknak Verdák2 dvd + verdás pléd persze verdás csomagolópapírba lesz csomagolva:)

2 éves hugicájának gyönyörű mesekönyv.

Húgom 3 és fél éves kisfiának nadrág+póló.

Egymásnak nem veszünk semmit, most fejeződött be a lakásfelújításunk:)

902. maya999 (válaszként erre: 901. - Hópofi21)
2011. dec. 12. 18:29

Tök jók! Akkor neked már meg is van minden! :)

A melegítő jó ötlet! Lehet, hogy én is veszek!

2011. dec. 12. 18:26

Sziasztok!

Maya! Az előfizura én is gondoltam, de aztán végül is letettem róla. Elkezdtem recepteket gyűjtögetni, már sokat találtam, csak győzzem megformázni. :)

Anyámnak lehet nézek valami újság előfizetést. Nem rossz ötlet, eszembe se jutott, hogy neki is lehetne. :)

Amúgy nagyjából mindenki megvan már. Párom kisebbik unokaöccse legóból építhető társast kap (féláron volt a Tecsóban:), a nagyobbik fiúnak Barcelonás karórát rendeltünk, Angliából, reméljük ideér karácsonyig. Unokahugica egy LÜK fejlesztőt kap 3 füzettel (Logico-t akartam, de az elég drága), anyós sapkát-sálat, após melegítőt kap. Nagymamája pedig egy párologtatót, nővére meg egy határidőnaplót. Az én hugomnak csináltunk egy fali ékszertartót, bátyám szerintem fűthető ülésvédőt kap. Apa receptkönyvet, meg még valamit, sógornőm meg egy gitár alakú fülbevalót. Párom telót, súlyemelő kesztyűt és egy hátvakarót poénból. :)

900. maya999 (válaszként erre: 899. - Tixtina)
2011. dec. 12. 18:24

A babák érdekelnének! Azt akarunk venni neki kiegészítőkkel (cumisüveg, cumi... )

Köszi, majd benézek! :)

899. tixtina (válaszként erre: 898. - Maya999)
2011. dec. 12. 18:21
Nagyon sok minden le van árazva-barbie babák-babák tartozékokkal-30 százalékkal olcsóbbak,babáknak nem néztem-de érdemes ellátogatni:D
898. maya999 (válaszként erre: 896. - Tixtina)
2011. dec. 12. 17:52
Nagyon jó ötlet az is! Akkor jó bevásároltál játékokból! És más játék nincs leárazva? Mondjuk 1 éveseknek való? :)
897. maya999 (válaszként erre: 894. - Minden név foglalt)
2011. dec. 12. 17:51

Tetszik a neved!!! :DDD

Én is csináltattam ilyen fényképes naptárt, bár én 1790 Ft-ért a vaterán!

Aki szeretne még lehet rendelni!

896. tixtina (válaszként erre: 887. - Maya999)
2011. dec. 12. 17:44

Szia!:)

Nagyon megörültem-jól be is vásároltam-szerencsémre több pénzt vittem magammal,biztos ami biztos alapon.

Vettem vagy 8-10 társasjátékot-így a családban mindenki azt kap.

Uno társasjáték,ami 5-6 ezer a boltokban-2500 volt-

Mester labirintus-3 ezer-stb..

Már csak a keresztanyámnak kell valami-hordozható CD lemezjátszóra gondoltam-mivel nincs neki,és szereti a zenét.

895. maya999 (válaszként erre: 892. - 3fd432567f)
2011. dec. 12. 17:43
Én is gondoltam valami ilyesmire, de sajnos most nem telik rá! :D
2011. dec. 12. 17:30

Én a nagyszülőknek csináltattam a rossman-nál 2012 naptárat, az unokák fényképeivel. 2-3000 forintból megvan, és egész évben használni tudják, nekem nagyon tetszik.

Apuka kap fotelba helyezhető maszirozót, ez is jó árban volt a tescoban, az unokahugi parfümöt kap egy kis édesség kiséretében, a másik hugi pedig egy jó kis pendrive-ot.

A legkisebbek pedig Dora babát kértek, ami nekem már a könyökemen jön ki. De nekik ez kell.

Az én két lányom pedig csillámos tetováló készletet kap, ami 7-14napig megmarad. Ezt majd a nyáron tudják jobban használni, de biztos most is sikere lesz.

2011. dec. 12. 17:16
Én eddig néhány ismerős gyereknek vettem ajándékot, egy 12 éves lány egy üvegfestő kreatív készletet kap (üvegfesték, kontúr, ecset), 12 éves fiú pénztárcát, 4 éves kislány horgászós-mágneses játékot. Apának még úszósapka, anyunak egy répahámozó, s a tesómmal valószínűleg veszünk nekik még közösen egy mikrót. A többit még nem találtam ki. :D
2011. dec. 12. 16:58
Vagy vegyetek "élményajándékokat"...színházbelépőt, egy akciós hétvégét valahol, wellnessezni, vagy hasonló...ami maradandó emlék marad... :)
891. maya999 (válaszként erre: 877. - Hópofi21)
2011. dec. 12. 16:35
Ha anyud otthon van, lehet, hogy ő is örülne egy újság előfizetésnek! Hm?
890. maya999 (válaszként erre: 877. - Hópofi21)
2011. dec. 12. 16:34
Az én apukám is nagy vadász! :) Tőlem Nimród előfizetést kap ajándékba. És most tudtam meg, hogy ha előfizetsz min. 3 hónapra akár LCD tévét is nyerhetsz! :P
889. k_nm
2011. dec. 12. 16:33
fondükészlet, vasalásmentes ágynemüszett, borsdaráló, képek, állólámpa, borospohár, csirkesütötál, bor, tea, csoki, Verdák foglalkoztatókönyv 3D-s képekkel, Verdák üzenötábla, távirányítós autó, pulcsi, zokni, Egyszer volt...az Élet 1-6. rész DVD-n
888. maya999 (válaszként erre: 875. - Stevan87)
2011. dec. 12. 16:33

Szerintem is értelmetlen a digitális képkeret, mi tavaly akartunk azt venni anyósoméknak, de minket is lebeszéltek róla.

Esetleg digitális ébresztőóra rádióval? vagy mini hifi?

887. maya999 (válaszként erre: 874. - Tixtina)
2011. dec. 12. 16:31

Sziasztok!

Tixtína, nagyon nagy szerencséd van! De jóóó! :D

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook