Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
826. Babeck (válaszként erre: 823. - F758a7200f)
2011. nov. 17. 15:31

Hát, én már minden felsoroltból adtam olyan ízelítőt, hogy ne akarja veszni hagyni ;)

Bár háttal nem kezdünk mondatot :)


Remélem írtál rá érvényességi időt! :D

2011. nov. 17. 15:29

Szia! En egyszer csinaltam olyat, igaz szulinapra, hogy ahany eves volt, annyi kis sajat keszitesu ajandek-kupont nyomtattam ki gepen, s mindegyiken mas-mas szoveg volt, a.miket en i Pl.

Ezen kuponnal ma csak az enyem a taviranyito.

15 perc kenyezteto masszazsra vagyok jogosult.

Ma reggel agyba kapom a kavemat.

Stb. Barmi lehet a kuponokon, aminek a ferjed orulne. Egy-egy fajtabol csinalhatsz 2-3-at is, ha nincs annyi otleted. A kuponokat csomagold egy kis diszdobozba. Az orom garantalt.:)

Remelem, segitettem.:)

824. pinkyke
2011. nov. 17. 15:28
a meglepkék oldalon nézz körbe, biztos találsz valami jót
823. f758a7200f (válaszként erre: 819. - Babeck)
2011. nov. 17. 15:27
Ez nekem egyszer úgy sült el, hogy kapott egy ilyen kuponfüzetet valamelyik szülinapjára, és a minap mutogatta, hogy a kacatjai között mit talált, és nem volt elhasználva mind. Jót röhögtünk, adósa maradtam:DDDDD
822. pritta (válaszként erre: 818. - Virgie)
2011. nov. 17. 15:24
golf, minigolf? párom szereti
821. Babeck (válaszként erre: 818. - Virgie)
2011. nov. 17. 15:24
Uracskámnak a paint-ball nagyon bejött, de nem tudom, hogy hogyan tudnád "előfizetni" rá :)
820. Virgie
2011. nov. 17. 15:24
De jó, mire megírtam az első hsz-t már két ötlet is jött.
819. Babeck (válaszként erre: 816. - Babeck)
2011. nov. 17. 15:23
A kuponfüzet alatt ilyesmiket értek: 1 orális szex, 1 hátmasszázs, 1 kedvenc süti, ilyesmik :)
818. Virgie
2011. nov. 17. 15:23

Igyekszem nem növelni az itthon kallódó nem használt kacatok számát. Ezért úgy döntöttem, valamilyen élmény jellegű ajándékkal lepem meg Karácsonykor a férjem. Tavaly go-kart bérletet kapott, előtte 1 nap bowlingot a haverokkal. Most is valami hasonlón töröm a fejem. Van valakinek ötlete. Kérdezzétek meg a férjeteket, párotokat, mit kapna szívesen, ami emlékezetes lenne.

A szex is jó, de most valami mást szeretnék.

817. pritta
2011. nov. 17. 15:22
vásárlási utalvány kedvenc boltjába lehet könyv, ruha, elektronikai stb
816. Babeck
2011. nov. 17. 15:22
Kuponfüzet. Én azt adok :)
815. Virgie
2011. nov. 17. 15:19
Valamilyen nem tárgyi ajándékot adnék a férjemnek karácsonyra. Kinek van egy jó ötlete.
2011. nov. 14. 21:31
Na,visszajöttem.Szóval még írok ötleteket,ami volt a listán :) Lehet valakinek jól jöhet.Ilyenek voltak,hogy:robotgép,fritőz,bicska,motoros kesztyű,sima téli kesztyű+sál,motoros tanktáska,karóra,márkásabb póló,barkácsoláshoz kisgépek,nagyon sok könyv.Most hirtelen nem jut eszembe több :)
813. 937a2a883a (válaszként erre: 812. - Caravell)
2011. nov. 14. 12:41
Szerintem is tök jók a kuponok,de nálunk azért nincs ezeknek értelme,mert egy kis faluban lakunk,ahol egyiket sem lehet beváltani.A legközelebbi nagyobb város meg 60 km-re van,de egy vacsoráért vagy bármiért ennyit utazni nem éri meg.Az utazásos dolog az jó :) Főleg ha több napos.Anya 3 éve karácsonyra egy 3 napos pihentető hétvégével ajándékozta meg apát.Akkor Nemesnépen voltak.
2011. nov. 14. 12:37
Ajánlom figyelmetekbe a kuponokat, egyrészt mert olcsóbb, másrészt, mert nagyszerű ötletek vannak. Már 1000-1500 Ft-tól lehet venni (vacsora kupon, pizza kupon, teázóba, kávézóba, palacsintázóba) kicsit drágábbak a szolgáltatós kuponok (varrónő, kozmetikus, manikűrös-műkörmös, fodrász., fogászat, fogyasztókezelések, számmisztikai elemzések, stb) drágábban is vannak fengshui szaktanácsadás, lakberendezés tanécsadás, ékszerkupon, szemüveg kupon, utazások tömkelege, élményajándékok pl. repülés)
2011. nov. 14. 11:56
Na,én már megvettem majdnem mindenkinek az ajándékot karácsonyra.Már csak 6 hét :).Nagyon várom!Jövő vasárnap már advent lesz.Utána következő héten meg megyünk a párommal vásárolni.Igaz,hogy ajándékot már nem nagyon kell,de szeretek nézelődni,meg karácsonyos dolgokat venni.Elég jól spóroltam,mindenkinek sikerült azt vennem,amit elterveztem.Most leírom ezeket,hátha valakinek tudok új ötletet adni.Anyukának vettem egy könyvet (Marian Cosmáról szól,a kézis,akit megöltek).Már hónapok óta szeretné megvenni,de nem talált sehol.Igaz én is nehezen találtam,de sikerült venni.Ez mellé kap még egy falra szerelhető éjjeli lámpát.Apa ugyanígy kap egy lámpát,mert mindkét oldalra kell :)A mostani már nagyon régi.Apa kap még egy bőr övet és egy törölközőt,amibe bele van hímezve,hogy apa.A tesóm szintén kap egy törölközőt a nevével ellátva,egy jó kis fülhallgatót és egy pizsamát.Hármójukra kb ugyanannyit költöttem.A tesóm vőlegénye kap egy törölközőt a nevével hímezve,meg egy kis édességet mellé.Unokatesóm,aki sokat van nálunk,szintén egy neves törölközőt kap.Idén ez nagyon menő nálunk :))) Páromnak egy mobiltelefont vettem.Nem gondoltam,hogy lesz rá pénzem,de lett.Egyáltalán nem számít rá,nagy meglepi lesz.A mostani telefonja régi is,szar is.Leendő anyósomnak és apósomnak egy teásdobozt vettem,amit teli pakolok teával.Párom húga egy könyvet kap(Dr. Csernus: A férfi).Keresztfiam is könyvet kap,egy olyat ami lovakról szól,de olyan neki valót(7 éves).Egyik tesója pénzt kap,mert laptopot szeretne venni magának és arra gyűjt.Másik tesója(a tesómnak ő a keresztlánya) egy csini válltáskát kap.Ezeket veszem én.Akkor írok még,hogy ki kinek mit vesz.Anyáék a tesómnak egy mobilt vettek,páromnak egy lávalámpát,tesóm párjának egy derékmelegítőt,ami gyapjúból van.Anya apának egy adidas sportcipőt vett és szintén egy derékmelegítőt.Apa anyának szintén egy adidas sportcipőt szeretne venni,mert ilyen jó cipője sosem volt.Mindig csak turkál magának,vagy a kínaiban vesz egy olcsót.Tesóm és párja közösen vesznek mindenkinek,mert már együtt élnek.Anya kap tőlük egy páraelszívót,mert a régi már tizen x éves és kezd döglődni.Apának pulcsit vesznek,meg még mellé valamit,de azt még nem találták ki.Szóba került egy munkásöltöny,mert már kopott neki az összes és a főnöke cseszik venni.Az én páromnak egy motoros makettet vesznek,amit úgy kell összeragasztgatni.A párja szülei kapnak egy kisebb ajándékcsomagot és egy goffri sütőt.Az én drága szerelmem :) tesómnak egy lollee derékmelegítőt vesz,a párjának meg egy üveg fütyülős pálinkát.A szüleimnek meg egy dvd lejátszót.Nem tudom nálunk mi van,de minden évben elromlik a dvd lejátszónk.Már legalább 5 tönkrement.A saját anyukájának egy goffri sütőt vesz,apukájának egy hajvágó gépet,a húgának még nem találta ki.Akkor azt tudom,hogy a tesóm vőlegénye a saját szüleitől egy bőr pénztárcát kap.Talán mindent leírtam,hogy ki kinek mit vesz.Mi sosem hagyjuk az utolsó pillanatra,mert egyben nagyon drága lenne mindent megvenni.Már 2-3 hónapja mindegyőnk vásárolgat és részletekben azért nem annyira húzós.Mondjuk nem olyan hú de drága dolgokat veszünk egymásnak.Egyedül a telefon drága,ami 20 ezer ft volt.Mi igazából év közben spórolunk,hogy karácsonykor mindenki azt kapja amit szeretne.Imádom ezt az ünnepet.Már nagyon várom,hogy süssük a sütiket,meg összekészítsük a főzéshez a kaját :) Most dolgom van,de még írni szeretnék pár sort,majd jövök.
2011. nov. 13. 13:04

Szabolcska Mihály: Karácsony


Egy nap meg egy este

Minden esztendőben:

Szeretném, ha király

Lehetne belőlem!

Ha nem is, ha nem is

Valami sokáig:

Karácsony estétől

Karácsony napjáig.

Karácsony estéjén,

Hogy a csillag támad:

Kinyitnám aranyos

Gyöngyös palotámat.

Minden elhagyottat

Oda gyűjtögetnék,

Sápadozó árvát

Szárnyam alá vennék.

Ha koldus, ha bűnös:

Nagy birodalmamba,

Szerető szó nélkül

Senki sem maradna.

Könnyet ahol látnék:

El azt sem kerülném,

Szép selyem kendőmmel

Szépen letörülném!

… Karácsony estéjén

Minden esztendőben,

Szeretném, ha király

Lehetne belőlem!


egy szép vers is ajándék ha unoka mondja

809. o.andi
2011. nov. 13. 11:28

Irjatok valami jó ötleteket...

csajok:)

2011. nov. 3. 07:24

Sziasztok!

Mi a párommal már minden ajándékot kitaláltunk a családnak. :) A 11 éves húgom vattacukor illatú parfümöt kap...a 13 éves könyvet és egy süthető gyurmából készült gyűrűt. Anya egy egyedi, kézműves nyakláncot, amit barátnőm készít. Apa egy iylen bőr láncot faragott medállal meg egy szép hamutartót. A párom öccse inget kap, a szülei vízforralót. :) Én a páromnak hangfalszettet veszek az új gépéhez, és mivel anyáék nem tudtak mit kitalálni, pótolnak bele, így nagyon jót tudunk neki venni. :)

2011. nov. 2. 22:04
sziasztok...mit ajánlanátok egy 3 éves kislánynak, aki nagyon szereti a Barbiet, és a csajos dolgokat.Karácsonyi ajándék ötletek??
2011. okt. 22. 18:30

Nálunk nagyim ilyen, neki nem kell semmi, de ha meg csak valami apróságot kap akkor meg kevesli.

Az éven fényképalbumot fogok neki csinálni, mert ő szereti nézegetni a képeket. Vettünk neki digitális képkeretet, de sosem tölti fel.

Apukám is nehéz eset szokott lenni, de már van egy-két ötletem neki. Az egyik autóba vízmelegítő, a másik egy távkapcsolótartó doboz.

A gyerekeknek is van már ötletem a nagyobbik sakk készletet, a kicsi geomagot fog kapni. Nálunk a karácsony közeli időszak tele van szüli-névnapokkal, így többszörösen kell gondolkozni. A télapó valószínűleg Nintendo DSi-t fog hozni.

A keresztlányomnak twister társasjátékot tervezek. A kisebbik keresztfiunknak interaktív maci lesz az ajándéka.

A bátyám imád vadászni és láttam ma egy tök jó wii játékot puskával.

Anyukám egy nagy talány, szeretnék neki venni valami jó kis ajándékot, de lehet nézek valami olcsó utazást, a neten egész jó árban lehet látni wellneshétvégéket.

805. Lady Blakeney (válaszként erre: 803. - Babi11)
2011. okt. 22. 13:15

Szia!

Gondoltam, hogy nem egyedi eset a miénk. Hiába kérdezzük meg előre, hogy mit szeretne, a válasz: semmit. Ezzel nem sokat segít.

804. artrium
2011. okt. 21. 22:42
Feltöltöttem már néhány receptet az "Artrium receptek képekkel" naplóba. Jön a többi is, ahogy van időm.
803. Babi11 (válaszként erre: 798. - Lady Blakeney)
2011. okt. 21. 17:14
Nagyon meg tudlak érteni, az én édesanyám ugyanilyen volt. Minden ajándékozás egy rémálom volt nekem.
802. Lady Blakeney (válaszként erre: 800. - Artrium)
2011. okt. 21. 15:53
A pénztárca ötlet sem rossz, köszi a tippet. Utána is járok, hogyan áll pénztárca ügyileg.
801. Lady Blakeney (válaszként erre: 799. - HelpMe85)
2011. okt. 21. 15:52

Hát szó ami szó, különleges természete van anyunak. És ez még csak 1 történet, tudnék még ilyet írni többet is.

Most eszembe jutott esetleg a fürdőlepedő ötlet, olyan amelyiken a keresztneve van rajta. Azt csak nem dobja félre, fürdeni mindenki fürdik.

800. artrium
2011. okt. 21. 14:15
pénztárca?
799. HelpMe85 (válaszként erre: 798. - Lady Blakeney)
2011. okt. 21. 14:14
uhh mintha csak én írtam volna ezeket.... nálunk is anyum ilyen, mindig csak az a jó, amit ő vesz, még akkor is ha az ugyanaz, mint amit mi veszünk..... 1-2 dolog van, aminek örül, úgyhogy mindig azt kap.... pl gyűjti a régi a pénzeket, én meg mindig megnézem mi nincs még neki, aztán kap azt.... mondjuk ez is elég lutri volt, h fogja-e értékelni, mert az egész úgy kezdődött, hogy volt neki kb 50-60 db fémpénze, és kaptam a karácsonyon, kapott hozzá albumot (kb 7-8000 ft volt, húztam is magam, h mi lesz az eredmény:D). meg kapott hozzá "kezdőcsomagot" :D de rakosgatja szépen, meg tetszik is neki, úgyhogy mi így "csináltunk" neki hobbit :D de amúgy megértelek, és elég rossz ott ülni a fa alatt, mikor nem látsz semmi lelkesedést... szóval segíteni nem tudlak, max megérteni, de tudom h ezzel nem oldódik meg a gond sajna..... Fel a fejjel, még van idő, hátha jársz olyan helyen ahol valamiről beugrik h na ez jó lenne!
2011. okt. 20. 23:06

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy segíteni próbál. Szerencsére van még 2 hónap az ünnepig, addig csak összejön majd valami. Színházba szerintem kötéllel sem tudnám elvonszolni. Leélt 71 évet úgy, hogy sosem járt ott.

Tényleg nem akarok olyannak tűnni, mint akinek semmi sem felel meg, de én ismerem anyukámat, és nem szeretném ha megint pénzkidobás lenne a dologból, mint ami 2 éve történt.

Akkoriban a neten rátaláltam egy oldalra, ahol egy hölgy csodás tárgyakat készített szalvéta technikával: dobozokat, órákat, kenyértartókat, fali kulcstartókat stb. Eszembe jutott, hogy anyuék szobájában van a falon egy rémes falióra. Csak egy egyszerű kör alakú valami, ami szerintem ronda. Hát én csináltattam neki ezen a bizonyos honlapon keresztül egy gyönyörű, új faliórát vallásos motívumokkal, amiket saját magam választottam ki. Ez aztán tényleg egyedi ajándék volt, pont ilyen senkinek sincs! Először is már kibontáskor vártam valami lelkesedést, ami nem igazán jött. Aztán gondoltam a másik óra lekerül, ez meg fel a helyére, hát eben is tévedtem. Apukámmal beveretett egy szeget a szoba másik falába, és ott lett a helye. Teljesen felesleges egy szobában két falióra, de ő tudja. Aztán mikor legközelebb mentünk látogatóba látom, hogy az óra nem működik. Félve kérdeztem meg öcsémet, hogy mi történt az ajándék órával? Megsúgta, hogy kivetette anyu belőle az elemet, mert hangosan ketyegett és zavarta. Azóta is ott lóg és áll. Mi értelme szerintetek egy olyan faliórának a falon, amelyik nem működik? Hát így jártam a csodaszép, nem éppen 2 Ft-os órával. Azóta is rosszul esik a dolog, ha ránézek. Ezt nevezik úgy, hogy pénzkidobás. Legalább azokra a napokra indítaná el, amikor odamegyünk. Mindig előre szólunk, tehát nem éri váratlanul.

Ezért érdemes kutatni, keresni, vásárolni, csináltatni?

797. 937a2a883a (válaszként erre: 794. - Lady Blakeney)
2011. okt. 20. 20:46
Ha minden kötél szakad vegyél neki egy kicsi ajándékcsomagot,amiben a kedvenc termékei vannak(bármi:édesség,kávé,müzli,ital).Igaz,szerintem kicsit személytelen,mert én akkor szoktam adni,ha nem tudok mit kitalálni,de hát te most pont ebben a helyzetben vagy :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook