Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek a házastársnak, kedvesnek, barátnak fórum

Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek a házastársnak, kedvesnek, barátnak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2011. dec. 5. 13:26
Már 3 éve járunk és még mindig nehézséget okoz, hogy mit vegyek neki :) Sajnos ruhaneműt nem tudok, mert lehetetlen nélküle a neki tetszőt kiválasztani. A gravírozós, naptárkészítős, fényképalbumos ötleteket nem tartom igazán eredetinek, ezért valami saját készítésűre gondoltam. De mi legyen az?
460. 937a2a883a (válaszként erre: 459. - Zsanikaa.18)
2011. dec. 2. 16:36
:)
459. Zsanikaa.18 (válaszként erre: 439. - 937a2a883a)
2011. dec. 2. 15:03
nagyon szépen köszönöm ! rendes vagy:).
458. agis
2011. dec. 1. 11:38
Amibol egy eleg egy eletre, na:D
457. agis (válaszként erre: 442. - 937a2a883a)
2011. dec. 1. 11:38

En anno egy tollat akartam neki venni nevnapjara. Ki is talaltam, hogy kap egy tollat, olyat, amibol egy elet egy eletre....

Alig egy hettel a nevnapja elott mutatta, hogy milyen szep tollat vett maganak...:D Meg jo, hogy addig nem vettem meg:))))

456. 00a194caf9 (válaszként erre: 447. - Bucóka20)
2011. nov. 30. 16:27
Ó, én is így szoktam... :D
455. 937a2a883a (válaszként erre: 454. - Agis)
2011. nov. 30. 15:19
Igen :) Az én szüleimnél ez mindig bejön,mert mindenre sajnálják a pénzt,ha magukról van szó :)
454. agis
2011. nov. 30. 15:14
Azt hiszem az egesz ajandekozosdi titka az, hogy megtudjuk, mi az amit nagyon szeretne a kiszemelt, de sajnalja ra a penzt....:) Azok a legjobban sikerult ajandekozasok...:D
2011. nov. 30. 15:13
Esetleg jegy egy általa szeretett énekes,együttes koncertjére?Már ha lesz mostanában olyan koncert...
452. Bucóka20 (válaszként erre: 451. - Kotkoda28)
2011. nov. 30. 10:14

Én az ilyen megható ajándékokat szeretem.:-) Nálunk még nincs bébi,így az ilyen ajándék kilőve.:-S


Az elektromos fogkefe meg nem a megható kategóriába sorolható.:D

451. Kotkoda28 (válaszként erre: 449. - Bucóka20)
2011. nov. 30. 10:02
:D Én páromat leptem meg ezzel apák napjára egy közepes méretü emlékkönyvbe beragasztotam a srácokkal készült képeket a születéskor kapott karszalagokat és persze a kezdetek is benne voltak amikor még csak tervezgetük a babát :) Mikor megkapta még egy két könnycsepp is kicsordult...
450. Bucóka20 (válaszként erre: 449. - Bucóka20)
2011. nov. 30. 10:00
emlékbe:-)
449. Bucóka20 (válaszként erre: 448. - Kotkoda28)
2011. nov. 30. 09:59

Az a baj,hogy nincsenek jó közös képeink,amik jók voltak,azaz beleillenének egy fotókönyvbe,azokat már egyesével kinyomtattam,bekereteztettem,írtam rá idézetet stb...és így adtam oda valami ünnepre.


Már nem biztos,hogy visszamegy külföldre így remélem semmit nem kell neki emléke adnom.:-):-P


De ez a fotókönyv (idézetekkel,vicces történetekkel) jó ötlet.


Csak neki már annyi közös képe van rólunk,hogy szinte már ciki valakit beengedni a szobájába.:D:D

2011. nov. 30. 09:55

Szia

Mivel kint dolgozik és ritkán látjátok egymást akkor valami olyan fényképpedel elátott dolgot kéne neki adni amire ha ránézz már is hiányzol neki. Esetleg az eddig készült fényképekből össze állithatnál neki egy fotó albumot amihez humoros vagy megható kommenteket füznél.

447. Bucóka20 (válaszként erre: 446. - 00a194caf9)
2011. nov. 30. 09:50

Két fajta ajándék típust szeretek adni.

"szívhez szóló" ill. hasznos

Nem szeretek "csak úgy" venni valamit,aztán vagy tetszik vagy nem.


Nincs semmi vágya,mindene megvan amit szeretne.

Az is nehezíti a dolgomat,hogy 3 hónapja kint dolgozik külföldön,ez idő alatt 1x jött haza(pár napra),így még a közös vásárlások,újságnézegetések stb is elmaradtak.:S


Ma jön haza:))),így abba bízok,hogy amikor majd elmegyünk a többieknek ajándékot venni,akkor majd kicsúszik valami a száján.Én meg visszamegyek megvenni.:-D

446. 00a194caf9 (válaszként erre: 445. - Bucóka20)
2011. nov. 30. 09:45

Mondjuk elképzeltem ahogy átadod neki a hegesztő kesztyűt meg a pajzsot... :) Bár fene tudja, lehet hogy örülne neki, de ez érzékeny téma.


Ha még jogsi meg kocsi sincsen, akkor nincsen egyéb ötletem.

A lényeg, hogy szívhez szóló legyen. :)


Nem tudsz semmiről, amire nagyon vágyna, és elérhető?

445. Bucóka20 (válaszként erre: 444. - 00a194caf9)
2011. nov. 30. 09:41

Hegesztő a szakmája.Így munka közben nincs nála semmi.Arra is gondoltam,hogy a munkájához venni valamit,de ez pont nem az a szakma.Amit megtudnék fizetni az egy hegesztő kesztyű,ami nem is rossz ötlet,de magába nem olyan nagy dolog.Pajzsot lehetne még venni,de az is van neki.


Kocsink nincs,mostanában lesz majd,de először még a jogsit kell megszereznie.:-)

444. 00a194caf9 (válaszként erre: 443. - Bucóka20)
2011. nov. 30. 09:38

És ha valami olyat kapna, ami munka közben mindig vele lehet, és rád gondol, ha használja/rá néz?


Van autótok, amit vezet? Az én párom pl. autóban dolgozik, imádja az autóját, második szerelem. :)

2011. nov. 30. 09:31

Én teljesen tanácstalan vagyok.3éve vagyunk együtt,de már annyi mindent kapott.


Felsorolom,hátha valakinek jól jönnek az ötletek.:-)

Varázsbögre,karlánc,gyűrű,fényképek,2 hamutartó,övtáska,pulóver(több db),párban gyűrű(karika,ezüst,neki és nekem ugyan olyat),névvel ellátott törölköző,cigi tartó doboz,karóra,papucs,hógömb(de azt lehet ln kaptam:D),boxeralsó plusz még ilyen olyan mikulásos - karácsonyos- szülinapos "mütyűrkék".


Most nagyon nagy gondban vagyok.Szinte semmi ötletem nincs,az elektromos fogkefén kívül.De arról már félig lebeszéltem magam.Meg az amúgy is olyan snassz.

Nincs hobbyja,állandó jelleggel dolgozik,ha nem ,akkor pedig együtt vagyunk.

Nem olvas,maximum újságot.A telefonok érdeklik meg most a kocsik.

Telefont nem tudok neki venni,mert drága ami van neki.Azt nem tudnám felülmúlni.

Annyi pénzem nincs,hogy kifizessek (egyedül) egy wellness 7végét.


Sürget az idő...és még rajta kívül 9 embernek nincs meg az ajándéka.:D

442. 937a2a883a (válaszként erre: 441. - Agis)
2011. nov. 30. 09:21
Hát az enyémnek jövőhéten lesz a szülinapja,szóval nekem is dupla dolgom van :) Amúgy mi ezt úgy szoktuk elkerülni,mármint,hogy ne vegye meg magának,amit én kinéztem,hogy mindig megbeszéljük(a szüleimmel is így van),hogy október után nem vesz senki semmit magának,mert már volt úgy nálunk is,hogy elterveztem mit veszek (mondjuk anyával jártam így),alig tudtam kitalálni,erre megvette.Meg a párom szüleivel is összebeszélünk,mert régebben nem szoktunk és ugyanazt vettük meg...mondjuk pénztárca volt,legalább van neki tartalék :)
441. agis
2011. nov. 30. 09:16

En altalaban oktoberben kitalalom mit szeretnek neki ajandekozni, de mire eljonnek az unnepek, rendszeresen elfelejtem, vagy ha megsem, kiderul, idokozben mar megvette maganak:)


Iden azonban rendkivuli modon nem felejtettem el, es nem is vette meg, ergo karacsonykor konnyu dolgom lesz. Viszont februarban szuletesnapja van, igy gondolkozhatok tovabb:)

440. 937a2a883a (válaszként erre: 439. - 937a2a883a)
2011. nov. 30. 09:13
Az első mondat kérdés akart lenni... :)
439. 937a2a883a (válaszként erre: 433. - Zsanikaa.18)
2011. nov. 30. 09:12

Szia!

Annyi mindent vettél neki,hogy 9 hónap után nincs ötleted.Én is sokat gondolkoztam,hogy mit vegyek,de mi már 7 éve vagyunk együtt.Na,mindegy...nem ez a lényeg.Amúgy én ezért szoktam már hónapokkal előbb gondolkozni,mert akkor azért jutnak eszembe dolgok.Szóval,milyen értékben szeretnél?Én adok olcsóbb és drágább ötletet is..pl.bőr deréköv,hímzett törölköző,esetleg egy új mobil,egy pihentető hétvége valahol,valamilyen ruhadarab(mondjuk mi egymásnak nem veszünk ruhát,de ti hátha),bicska,karóra,ipod,valami jó kis fülhallgató,sapka,sál,kesztyű,ha szeret olvasni,akkor egy könyv,lávalámpa,bőr pénztárca,elektromos borotva vagy fogkefe,boxeralsó(ha azt hord),parfüm,egy szép ékszer(karkötő,nyaklánc...fiúk inkább ezüstöt hordanak).Ha egyik sem jó,akkor van esetleg valamilyen hobbija?Az én párom motorbolond,így ahhoz mindig tudok valamit venni :) Ha még jut eszembe,akkor írok :)

438. Kriwy
2011. nov. 29. 21:11

Pont nálunk is ugyan így ment.Majd egyszer megleptem egy új telcsivel.Igaz volt neki,de nem érdekelt.

Becsomagoltam és a fa alá tettem,majd meglátta és rákérdezet,hogy ez az enyém?Majd majd kiugrott a bőriből.Azóta is féltve őrzi,pedig nem nagy cucc:-)

2011. nov. 29. 21:07
csak van valami hobbija...
2011. nov. 29. 21:06
fizesd be magatokat egy hosszú hétvégére egy jó helyen
2011. nov. 29. 21:05

Vegyél olyat, ami hasznos, szép, időtálló, mellesleg megy a stílusához..9 hónap alatt csak kiismerted;)

Akármi jó, használati tárgy..amire szüksége van, valami romantikus akár, dísztárgy is szóba jöhet, bármi jó, amit szeret;)

2011. nov. 29. 21:04
Vegyél neki ajándékutalványt, abban az üzletben, ahol szívesen venne valamit.
2011. nov. 29. 21:00
Sziasztok, teljesen kifogytam az ötletekből! 9hónapja vagyok együtt a párommal és fogalmam siincs mit vegyek neki karácsonyra?Csak azt hajtogassa hogy ne vegyek neki semmit. DE hát mégis csak..gondoltam mobilra, mert nem egész jó neki de persze nem szeretnék neki olyant venni ami nem tetszik neki mert akkor felesleges volt megvenne.Mivel egyetemista gondoltam könyv olvasóra .. az se kell neki..teljesen kivagyok bukva.Segitsetek kérlek.
432. maxité
2011. nov. 29. 11:55

Tippet szeretnék kérni. Én valami tűzoltós ajándékot szeretnék, de neten hiába keresgélek ilyen shopokba, nem találok semmit, ami igazán tetszene.

Olyan igazi beleszeretősre gondoltam.

Hátha valaki tud valami jó kis meglepit. Köszi.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook