Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek a házastársnak, kedvesnek, barátnak fórum

Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek a házastársnak, kedvesnek, barátnak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
611. lyna25
2014. nov. 27. 12:23
SZiasztok :) nem tudom mivel lepjem meg a férjem karácsonykor.esetleg nincs valami ötletetek?
2013. dec. 9. 21:27
Csakis tablet a tabletboltból!
609. caravell (válaszként erre: 606. - E0058f6e89)
2013. dec. 8. 12:19

Közös fényképből puzzle?

Fotonaptár közös képekből?

Egér alátét közös fényképpel?

Saját kezűleg készített desszert, borlekvár stb. hasonlók?

608. Chiara77 (válaszként erre: 606. - E0058f6e89)
2013. dec. 5. 14:12

Nem tudom, mekkora a kereted az ajándékozásra, ez azért eléggé fontos infó lenne :)


Persze nem rossz a szokásos parfüm, nyakkendő, toll stb. sem, de ha van ey pici türelmed és kézügyességed, akkor valahogyan igyekezz személyessé is tenni az ajándékodat.

Esetleg valamilyen élmény?


Pl. ha mindketten diákok vagytok, akkor vehetsz két mozijegyet egy olyan filmre, amiről tudod, hogy érdekli, esetleg közös korizásra hívhatod és készíthetsz otthon fűszeres forralt bort (ha üveget is egyedit szeretnél, akkor azt vagy gravírozással vagy üvegfestékkel is feldobhatod).

Egy adventi vásári barangolás egyik hétvégén Bécsben, Prágában vagy Kassán (buszos kirándulásokat is szerveznek nem túl drágán)- de ha nem vagytok fővárosiak, akkor a Vörösmarty téren is lehet.


...egy színházi előadásra vagy koncertre, hangversenyre jegyet venni? Könyvdedikálást begyűjteni az ajándék kiadványba, ha van olyan szerzőnek mostanában nagyobb könyvesboltban bemutatója, akit szeret, ismer vagy érdeklődik utána?


Ha van kedvenc hobbija, akkor azzal kapcsolatos könyv vagy kütyü. Nagyon szép albumokat lehet venni a dísznövényektől a fotózáson át a bringázásról is és akik szeretik ezeket a dolgokat, azok általában szoktak neki örülni.


Vehetnél sima kartont vagy fotókarton, készíts belőle ízléses, egyedi üdvözlőlapot, amiben leírhatod, hogy mit jelentett neked az elmúlt egy év, miért szereted őt stb.

Mintalyukasztóval, dekorgumival, üvegmatricafestékkel, vicces vagy kedves matricákkal, esetleg szárított narancskarikával, fahéjjal, szegfűszeggel, ánizscsillaggal stb. szépen lehet fillérekből dekorálni.


Legyen benne mindenképpen valami, ami az érzéseidről szól és a kezed munkája. Amin látszik, hogy gondolkodtál rajta, időt áldoztál rá stb.

Parfümöt, sálat, törölközőt, pulcsit én is tudnék neki venni 5 perc alatt :)) Ilyeneket majd kap a kevésbé közeli hozzátartozóitól, barátaitól, rokonaitól.

Te legyél egyedi ebben is.

Sok sikert, majd írd meg, hogy döntöttél.

607. c0dfe81001 (válaszként erre: 606. - E0058f6e89)
2013. nov. 18. 12:49
Én a helyedben parfümöt vennék neki, ha van kedvenc illata akkor esetleg azt. Vagy, ha sportol, akkor bérletet is vehetsz neki. Van valamilyen hobbya?
2013. nov. 17. 12:37

sziasztok 1 éve vagyok eggyütt barátommal és karácsonyra szeretném vmivel meglepni de még nemtudom mi legyen az

(18 éves)ha tudtok vmi jót akkor légyszi üzit! :) köszönöm! :)

2012. dec. 21. 06:36
Én a páromnak vettem egy szép nyakkendőt és kap egy új desodort. Ami van, azt állatira nem csípem... Most olyan "szaga" lesz, amilyen nekem tetszik:))
604. Annie1130 (válaszként erre: 603. - Ginikee)
2012. dec. 11. 09:24
Ebben teljesen igazad van! Az élményeket senki nem veheti el tőlünk! Azokat bármikor elővehetjük és elmosolyodhatunk tőlük!
603. Ginikee
2012. dec. 10. 17:23

Én szeretek saját készítésű dolgokat ajándékozni.

Pl sima képkeret kidekorálva, benne a közös képünkkel, vagy fényképes naptár.

Másrészt szerintem még egy jó ajándék valami közös élmény, elmenni valami különleges helyre vagy egy hangulatos masszázs.

Persze ezt nem csak karácsonykor lehet, de a hétköznapokban nem mindig jut rá alkalom, és szerintem többet ér, mint venni ezt azt. Igaz, hogy vettem már neki parfümöt is, de ez sem köthető a karácsonyhoz. :)

2012. dec. 7. 20:32
Egy új autót szeretnénk venni, és úgy néz ki, hogy pont karácsony előtt sikerül is megvenni, úgyhogy az lesz a "fa alatt". Már régóta álmodozik róla, úgyhogy majd átkötöm egy masnival.:)
2012. dec. 7. 14:15
Eredetileg egy karórát és egy ezüst karkötőt kapott volna. Az órát már megkapta, az új ajándék pedig kocsi. Tudom hogy nagyon szeretne párom már autót, így most szüleimtől megveszem a kocsit neki.
2012. dec. 6. 13:34
Szerintem semmivel sem nehezebb egy férfinak ajándékot venni, mint egy nőnek. Főleg akkor nem, ha ismerjük az illetőt, a hobbiját, a vágyait... Nem használati tárgyakban kell gondolkodni.
2012. dec. 6. 12:37
Nem töröm az agyam,majd hoz neki valamit a Jézuska.
598. nana06
2012. dec. 6. 12:31

Mi úgy beszéltük meg, hogy semmi komolyabb ajándékot nem veszünk egymásnak...de úgysem bírom ki, és valami apróságot ki fogok találni :) Arra gondoltam, hogy bekereteztetem az egyik közös képünket, és ezt kapja meg :) Nem vagyunk régóta együtt, fél éve csupán, azt hiszem ez megfelelő ajándék lesz :)


Esetleg valami koncertjegyre, vagy valamilyen előadásra elmenni? Ez közös élmény lenne mindkettőtöknek :)

2012. dec. 6. 11:58
Párommal semmit nem veszünk egymásnak. Úgy érzem neki mindig gondot okoz kitalálni valamit, és nem az ajándékozás mestere sem. Nem mondom hogy örülök ennek a megoldásnak,de egy gonddal kevesebb. :/ ha lehet ilyet mondani.Szerencsére a családom és a testvérem meg tudom lepni, és van kinek készülni :) Irigylem azokat a láynokat akiknek ajándékozós párjuk van :)
2012. dec. 6. 11:48
Én sem tudom mit vegyek férjemnek...Tavaly egy Everlas. pulcsit vettem és csináltattam egy egérpadot neki amin a gyerekekkel vagyok rajta.De most semmi ötletem...Ruhát nem akarok megint,parfümje van,tulajdonképp azt mondja nem igazán vágyik semmire...
595. ative
2012. dec. 6. 11:22
Nos én jó előre lerendeztem a karácsonyt!!! Ugyanis: a szülinapjára megcsináltattam a 250-es Etz mociját, ami a duplájába került mint amire számoltam, így megbeszéltük, hogy betudja karácsonyra is.. plusz kismama lettem így a szülinapjára kapott még egy pozitív terhességi tesztet is...Azért úgy sem bírom ki és valami kis meglepit kap!!! Imádom, szerintem sapit és kesztyűt veszek neki, mert a legutóbbi síelésen mindegyiket elhagyta... :D
2012. dec. 6. 11:20

Sziasztok!

Egy férfinek mindig is nehéz ajándékot venni, nekem is fejtürést okozott. De mindig figyelek arra amiket elejt beszélgetés közben, hogy mire lenne szüksége vagy mit szeretne. Így vagy jó meleg pizsama vagy hangoskönyv lesz a fa alatt:)

593. 9d7907a17a (válaszként erre: 591. - 9d7907a17a)
2012. dec. 6. 11:20
Mivel össze vonták a fórumot, így hozzá tartozik, hogy a férjemnek.
592. Bojszi (válaszként erre: 588. - Liliomszál33)
2012. dec. 6. 11:18
Na ezzel nem vagy egyedül, mert párom szülinapja is most volt és elsütöttem a jó ötleteimet. Nem iszik, nem dohányzik, állítása szerint különösebben nem is vágyik most semmire... Én egy szép pulóverre gondoltam és mellé még valami. Na a "valamit" még nem találtam ki.
2012. dec. 6. 11:17
fekete farmert amit kinézet magának, Cl.n.q.. szappant, V.chy sampont, .spr.t kölnit, rum kókuszos bonbont, összesen kb. 20.000Ft
590. mandala25 (válaszként erre: 589. - Jozsi.38)
2012. dec. 6. 11:17
ez így van :) örül az ember ha a gyerekeinek tud venni :)
2012. dec. 6. 11:16
semmit :) épp elég a három gyereknek ajándékot venni
2012. dec. 6. 11:13
Közeleg a karácsony és egyenlőre semmi ötletem.
587. boldogliz (válaszként erre: 569. - Anettaa23)
2012. nov. 24. 12:22
Hol vetted ezt a hógömböt? Én is vennék.
2012. nov. 22. 21:56
Az egyik testvéremnek egy Ralph Lauren parfümöt. A másik testvéremnek és feleségének egy társasjátékot, mert nagyon szeretnek társasozni. Az anyukámnak egy márkás étkészletet, apámnak pedig az autóban egy fém öltöny akasztót, mert nagyon sokat utazik.
2012. nov. 22. 15:40

Kíváncsi vagyok, és ötleteket is 'lopnék', hogy ki mit készít vesz ajándékba karácsonyra!

Szóval írd meg te is, hogy mit készítesz vagy veszel a szeretteidnek (Nagyszüleidnek, szüleidnek, testvéreidnek, barátaidnak, Párodnak) karácsonyra!

584. andi6020 (válaszként erre: 569. - Anettaa23)
2012. nov. 22. 14:04
Az mondjuk ennél az ajándéknál előny, ha Csabának hívják :)
583. Fishyke (válaszként erre: 580. - A6bc29c843)
2012. nov. 22. 13:52
:-DD Hát ha ő azt szereti, na :-D
582. dorry
2012. nov. 22. 13:51

Én gokart kupont veszek a férjemnek. A Westen.. tetején van a pálya,és nem is drága, csak pár ezer ft, viszont nagy élmény lesz tuti.Meg egy közös program.

Esetleg parfüm, gravírozott kulcstartó.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook