Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsony fórum

Karácsony (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. szöszi71 (válaszként erre: 12. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 15. 09:46
Hát...igen, jó is lenne mindig fehér karácsony, az tenné még szebbé az ünnepet, de sajnos mostanság nem így alakul az időjárás.
16. szöszi71 (válaszként erre: 14. - 5236d12e25)
2012. nov. 15. 09:44
Így, hogy mostmár kettesben lehettek a pároddal nagyon szép lesz a karácsonyotok. Írod, hogy már veszegeted a díszeket. :) Jól teszed, készülődj és meglátod minden rendben lesz.
15. szöszi71 (válaszként erre: 13. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 15. 09:43
Ezt nem tudom, de ő se tudja megmagyarázni. Nem is értem, hisz úgyis én készülök rá, neki semmit se kell tenni, még bevásárolni is én szoktam, stb.
2012. nov. 15. 09:38

Gyerekkoromba mindig vártam a karácsonyt, de sose volt szép kimondottan szép karácsonyunk. Szüleim mindig veszekedtek.

Nálunk csak a kajáról szólt mindig a karácsony.

Idén lesz az első olyan karácsonyunk párommal mikor kettesben az albérletünkben, én csinálok mindent.

Már most vettem egy csomó karácsonyi díszt mert egyszerüen nem bírom megállni annyira bevagyok sózva. :D

13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. nov. 15. 09:18
Miért nem szereti a párod a karácsonyt?
2012. nov. 15. 08:58

Én is szeretem a karácsonyt, főleg ha a táj akkor fehérbe is borul! Jó a gyerekeimet is látni ahogy várják a jézuskát, hogy hozza a fát, és díszíthetik!

Készülődünk, és olyan meghitt szeretetteljes minden, mondjuk nem mintha máskor nem lenne az, de most akkor más!:)

11. szöszi71 (válaszként erre: 9. - Ficánka5)
2012. nov. 15. 08:52

Igen, már mindjárt itt van advent 1. napja. Én is nagyon várom már, hisz akkor kitehetem a koszorút, majd elkezdem apránként díszítgetni a lakást.

Kíváncsian várom a naplódban a karácsonyi mintákat! Nagyon ügyes vagy,hogy ezzel foglalkozol! :D

10. szöszi71 (válaszként erre: 7. - Pankakukac)
2012. nov. 15. 08:50

Ez nagyon szép! Biztos meghitt lesz így a karácsonyotok! :D

Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen adventi naptárat készítesz! :DD

2012. nov. 15. 08:41
Bizony, két hét múlva Advent első vasárnapja. Utána már úgy száll az idő, hogy észre sem veszed és már itt van. Én, a lüke vénasszony megszállottja vagyok ennek az ünnepnek. A jóizlés keretein belül ki vagyok mindig díszítve, mintha legalábbis kis gyerekeim, vagy unokáim lennének. Már most vagdosom a hópelyheket, persze abból mindig sok van elosztogatva. Kellemes készülődést kívánok Nektek!! A karácsonyi naplómba majd rakok fel mintákat, ha érdekel valakit!!
2012. nov. 15. 08:39
Nem szeretem különösebben.Minden évben csak a vita és a rohanás van.Egyébként meg nálam pont az ellenkezőjét váltják ki az üzletek ezzel a sok karácsonyi rongyrázással.Nem,hogy hangulatba nem jövök,de még el is megy a kedvem tőle teljesen.
2012. nov. 15. 08:36

Imádom a karácsonyt.

Most már mást jelent mint régen, mert nem nekem varázsolja valaki széppé, hanem én teszem ezt a családomnak. Próbálom abban a szellemben tenni a dolgomat, ahogyan annak idején az én Anyukám tette. Mert megérdemli a kisfiam, hogy legalább annyit kapjon, mint ami nekem járt kicsi koromban (nem anyagiakra gondolok)

Már készítem az egyedi adventi naptárat. Egy adventi vonat lesz, amit én álmodtam meg és én kivitelezek. Már most gyönyörű, pedig még nincs kész.

6. korteforma (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. nov. 15. 08:33
Várom! :)
2012. nov. 15. 08:32

Imádom a karácsonyt!

De azt utálom, hogy már október elején tele voltak bizonyos üzletek szaloncukorral, csomagokkal, stb.

2012. nov. 15. 08:29
nekem akkor van szülinapom :)24-én
2012. nov. 15. 08:29
Utálom.
2012. nov. 15. 08:26

Karácsony? csodás ünnep,mind1 kevés a pénzed,vagy nincs ,vagy kevesen melletted vannak de akkor is szép!


39 nap karácsonyig! :)

2012. nov. 15. 08:24

Szerintem az év legszebb ünnepe a karácsony. Én imádom. Minden évben nagyon várom mikor jön el Advent 1. napja amikor végre kigyúlnak az ünnepi fények. Még most elég szokatlan, hogy az üzletek ünnepi díszbe öltöznek és kaphatók már a Mikulás csomagok, csokik, karácsonyi díszek. Lassan rá lehet hangolódni az ünnepre. :D

Sajnos a párom nem szereti a karácsonyt, így nekem nagyon rossz és nehezebb hangulatba jönni, de nem hagyom, hogy elrontsa ezt a szép ünnepet!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook