Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kar vékonyítása, hogyan? fórum

Kar vékonyítása, hogyan? (tudásbázis kérdés)


24. N.Eszter (válaszként erre: 4. - Gaby76)
2011. jún. 14. 13:24

Gratulálok a fogyáshoz!Nagyon csinos lettél, bár ducin se voltál csúnya.

A lógó kart sajnos csak a plasztikai sebész tudja rendbe hozni, ez az átka a nagy fogyásnak.

2010. júl. 19. 18:33
Lányok én szerdán megyeg személyi edzőhöz. Majd jelentem, hogy ő mit ajánl rá. :)
22. Káen (válaszként erre: 4. - Gaby76)
2010. júl. 9. 08:08
Gratulálok, Gaby! Nagyon csinos lettél! :) Hogy csináltad???
21. *Haynee* (válaszként erre: 19. - Naomagic85)
2010. júl. 8. 22:27
Ügyes. ;)
20. *Haynee* (válaszként erre: 18. - Binky)
2010. júl. 8. 22:27
Akkor futás! Habár azzal fogysz mindenhonnan, de a karodról is tuti tűnnek el a zsírpárnák.
2010. júl. 8. 22:24
Én egy hete tornázom ismét, Rubint Réka 2009-ből a 40 perc teljes átmozgatást, 1,5 kg-os súlyzókkal, és már most vékonyabb a karom, mint egy héttel ezelőtt! :D
18. Binky (válaszként erre: 17. - *Haynee*)
2010. júl. 8. 22:23
Lehet megbarátkozok vele:D Viccet félretéve, tudom rá kéne szánnom magam,de mivel szép az idő, és egy születetett tesvény vagyok, valahogy az itthoni tornára nincs erőm....valami jó kis sporttevékenység kellene.
17. *Haynee* (válaszként erre: 11. - Binky)
2010. júl. 8. 22:17
Márpedig vagy emelgeted az unalmas súlyokat, vagy megmarad az integető izom. :)
16. *Haynee* (válaszként erre: 10. - Álomvirág1)
2010. júl. 8. 22:15
Nekem ez vált be. Plusz én karonként 5kg-os súlyokkal edzek. Nyilván mivel nő az izom, hajszálvékony karom nem lesz, de sokkal szebb egy formált kar, mint egy hájas szerintem.
15. maszatt (válaszként erre: 4. - Gaby76)
2010. júl. 8. 16:08
Megnéztem a képeidet,gratula!!!!Ügyi vagy!
14. Binky (válaszként erre: 13. - Edit20)
2010. júl. 8. 13:29
Viszonylag szépen követte a bőröm a nyúlást(pl volt egy sebhelyem a térden, most a combomon található...), igazából csak hájas, legfőképp a felkarom hónalj közeli része
13. Edit20
2010. júl. 8. 12:21

Az a baj, hogy ha azért van integetőd, mert fogytál, akkor azt nem lehet eltüntetni csak plasztikával. Sajnos ott a kötőszövetek vannak annyira megnyúlva, hogy nem lehet rajta túl látványosat javítani.

Én is rengeteget fogytam az elmúlt években és sajnos nekem is ez a problémám. Pedig én rengeteget tornázom és semmi.:(

2010. júl. 8. 12:20

en 2-3 hete bevezettem, hogy hetente 2szer tornazok karra: RR 20p felsotest es Zumba Sculpt & Tone kozul valogatok.

A Reka dvd-je az elejen sulyzok nelkul ment, aztan fel literes palackokkal, most pedig 1 kg sulyokkal csinalom. ha mar ezzel is nagyon jol fog menni, akkor eloveszem a 30p felsotest dvd-jet. Azt mikor csinaltam mar a bemelegitesnel kikeszultem.

Kivancsi vagyok mennyi ido mulva fog latszani eredmeny. E mellett tornazok masra is. Min 3szor egy heten, de szeretnek 5 X 1 orat, csak mostanaban nem sok idom van ra.

11. Binky (válaszként erre: 10. - Álomvirág1)
2010. júl. 8. 12:15
Sok helyen olvastam már, hogy ha nagyaon akarsz és nagy nagy súlyokkla edzel is,akkor sem leszel machoman, max formásabb lesza karod. nkem van 3 kilós súlyzóm, csak nagyon unalmas emelgetni, ezért gondoltam valami változatosabb tevékenységre.
2010. júl. 8. 11:55

Sziasztok!

Ez engem is érdekel. Utálom a vastag karjaimat, valamint a husos csípőmet. Valahogy onnan nem akar eltünni a felesleg. :S


Ugye azt mondják, hogy ha nagy súlyokkal edzünk, akkor nő az izomtömeg (pl popsi kerekítése), ha pedig kicsikkel, akkor szálkásodunk. Ha ez tényleg így van, akkor a fekvőtámasz, valamint a saját testsúlyunk szerintem növeli inkább az izomtömeget.

Nem tudom. :(

2010. júl. 8. 11:16

A megfelelő étkezés, fogyás megvan, csak sajna nem arányosan:)

Most egy nagy lapos has vagyok, kevés fenékkel, viszonylag jó combokkal, dumbó mréetű karokkal és úszógumival...ááá


Köszi a tippet *Haynee*, mindigis utáltam fekvőtámaszozni, de azért megpróbálkozk vele megint:)

2010. júl. 8. 11:01
Az integető izomra nagyon jók a tricepsz gyakorlatok.Vagy például fekvőtámasz, de a karok a lehető legközelebb legyenek egymáshoz. Érezni fogod hogy a tricepsz dolgozik.
2010. júl. 8. 10:57

az elliptikus tréner tényleg hatásos, nekem is vékonyodik a karom mióta fel-fel ugrok rá :)

Pedig anyukámtól én is szépvastagkarokat örököltem :)

Ja, és a Rubint Réka legújabb dvd-je illetve a 2008-as is jó szerintem.

2010. júl. 8. 10:53

Ablakpucolás :D.

Amúgy én elliptikus trénert használok, az mindenemet átmozgatja. Én nagyon szeretem. De sport és megfelelő étrend nélkül nem fog a helyzet változni, arról ne is álmodj! Sajnos a jó alakért, szép, formás karokért tenni kell.

2010. júl. 8. 10:39
na...ez erdekes!nekem is jol jonne par tipp...
2010. júl. 8. 10:38
és engem is érdekel. 30 kilot fogytam és lóg a karom.
2010. júl. 8. 10:36
ez engem is erdekel, de nekem a torna is johet
2010. júl. 8. 10:35

Sportra gondolok. Tisztában vagyok vele, hogy nincs helyi fogyás stb, meg van akinek genetikailag egyszerűen vastagabbak bizonyos részei, de érdekelne valami sport/edzésmód, ami tutin megdolgoztatja a karokat, és szebb, vékonyabb lesz tőle, illetve megszűnik az 'integető izmom'.

Tudom, hogy tornázni kéne rá, de egyszerűen ahhoz most nem érzek magamban kedvet, hogy itthoni gyakorlatokat csináljak. Takarítástól kinti sportig bármiféle tevékenység jöhet.

Ötletek?

2010. júl. 8. 10:32
Kar vékonyítása, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook