Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kaptatok idén ciki ajándékot? Ha igen, mit? fórum

Kaptatok idén ciki ajándékot? Ha igen, mit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
36. 9f86e86d50 (válaszként erre: 30. - Júliusi)
2012. dec. 25. 16:07

Sokan nem? Van valami statisztika a megcsalás halálos áldozatairól? :) Senki nem mondta, hogy egy kapcsolatnak törvényszerűen vége kell legyen, de nem árt minden eshetőségre felkészülni. Sokan ott vétik el a hibát, hogy a kapcsolatba belelaposodnak/kényelmesednek, és aztán ha jön a pofon nem tudnak elugrani előle. Baromira fáj, ég az arc, és olyan mintha leszakadna a fej!

Lehet hogy voltak előjelek, lehet hogy aki kapja nem biztos hogy ártatlan a dologban. Persze ilyen ütést mérni a másikra mocskos dolog.


Viszont fordítsuk meg a dolgot, vajon mi lenne ha a történetben szereplő Mária helyett Béla lenne a megcsalás áldozata. Béla amúgy jól keres, csak nem érdekes, de a pénze melegít. Viszont Ernő aki ugyan szegény, eszméletlen fazon, így Béla felesége néha bizony kiruccan az otthoni monotóniából.


Igazából ezzel semmi mélyre menő dolgot nem szeretnék kifejteni, csak számtalanszor vagyok internetes felületen tanúja annak, hogy a nemek mennyire összetartanak, és amit saját nemiségüknek megengednek/bátorítanak azt nem nézik el a más neműnek. Ez mindkét félnél hiba.


Ez igenis ajándék, már az a tény, hogy kiderült. Lehetőség van a változtatásra, és nem kell hazugságba élni. ÉLNI! Tehát nem belehalni, mert a hazug kapcsolat nem kapcsolat. Aki élni akar az igazságban él, nemde?

Szóval a statisztika szerintem döntsön az értelem és a jellemépítés javára. Sokan elfelejtik, hogy sok az alkalmatlan egy párkapcsolatra, és akad pár megfelelő, és csak nagyon kevés kiváló! :)

2012. dec. 25. 16:06
Tudom hogy nem ide vág, de leadják ma az M1-en az Életrevalók című filmet. Aki tudja, nézze meg, hatalmas alkotás! Este nyolckor kezdődik. ;)
34. júliusi (válaszként erre: 32. - Névtelenutazó)
2012. dec. 25. 16:04
Hááát... az ajándék is elég ciki volt...:)
2012. dec. 25. 16:03
Ciki mama cuki ajándéka :D
32. névtelenutazó (válaszként erre: 29. - Júliusi)
2012. dec. 25. 16:01
Itt nem az ajándék volt a ciki hanem a mama...
31. a97b9a4e4e (válaszként erre: 29. - Júliusi)
2012. dec. 25. 15:59
Ajándék lónak ne nézd a fogát...Híd alatt, híd alatt, a Margit-híd alatt, othagytam a kombinétomat. :D
30. júliusi (válaszként erre: 28. - 9f86e86d50)
2012. dec. 25. 15:58

Hát, Mária sztem nem igazán "tud örülni" ennek az ajándéknak....:(

Hozzátenném, igen sokan túlélték, túléltük.De sajnos sokan nem.:(

2012. dec. 25. 15:55

Igaz ez már régebben volt,de kaptam-

A férjem nagyanyja egyszer felballagott nevem napjára ,és megajándékozott egy szobanövénnyel a házából.Valamint egy neylon csipkés kombinéval,amit a szekrényéből halászott elő, vmelyik nevelt gyerekéé lehetett anno.

Nos, általában nem szoktam udvariatlan lenni, de finoman közöltem vele, hogy talán másnak tessék ezt a szép kombinét odaajándékozni, mert én már 35 éve nem hordtam ilyet...

Utána már nemigen ajándékozott semmit.

(zárójelben jegyzem meg, hogy a lányunokájának pl. varrógépet ajándékozott)

28. 9f86e86d50 (válaszként erre: 10. - Mária y)
2012. dec. 25. 15:52

A megcsalás biztos nem ajándék, vagy ha igen és filozófiai értelemben vesszük akkor igen. Ciki-e? Ha tudod, hogy jellemben ott vagy, mindent megtettél a kapcsolat el nem laposodásáért, és a társad is hasonlóan, és egyikőtök sem unta el magát a hétköznapokban, akkor gratulálok.

Ámde a sanda gyanúm az, hogy nem így volt.

A megcsalás tárgyának cikiségének mérlegének nyelve, mindig a megcsaló fél felé billen. Tehát a másik nem tett semmi rosszat, hiszen a másik fél az aki gyáva és erkölcstelen módszerrel él európai szokásaink ellen. Persze az univerzum törvényei számára ez nem rossz sem jó, de maradjunk a házasság intézményénél.

Viszont ha ezt az esetet tovább firtatjuk akkor érdemes elgondolkodni azon hogy mennyit jelentett számodra is ez a házasság. Hiszen ezek után nem szeretnél ezzel az emberrel együtt ünnepelni, sem mást. Feltételezem.

Ha ez így van akkor igenis ajándékot kaptál az élettől, ami lehetőséget ad a változtatásra, még ha ez most fájdalmasnak is tűnik, a jó hír hogy ezt már mások is túlélték.:)

Nem kaptál ajándékba hazugságot, bárhogy is lepleződött le a dolog, és áltatást a következő évekre.

A Te esetedben ez egy fordulópontos ajándék, csak kevesen kapnak ilyen ritka ajándékot, becsüld meg!

27. a97b9a4e4e (válaszként erre: 26. - 342bae44d8)
2012. dec. 25. 15:52
Az nem ciki..tovább lehet ajándékozni, mint ahogy a bugyit is, csak akkor már nem kéne használni. :)
2012. dec. 25. 15:50
egyik ismerősöm: fürdősót, de az új házba már nem tettek kádat csak zuhanyzót...
2012. dec. 25. 15:48

"Örökké nem eshet."


(A holló)

24. a97b9a4e4e (válaszként erre: 21. - Mária y)
2012. dec. 25. 15:43

Miattam nem lett világvége, vagy mi? Nem értem..Batman lennék, aki megmenti a világot, vagy a Macskanő? :))

Bárcsak így lenne, de akkor inkább Zorro lennék, vagy Robin Hood. :)

Tudom hogy nehéz időket élsz át, de túlleszel rajta, és csak erősebb leszel ezektől a dolgoktól. Fel a fejjel, és csak bátran előre a jövőbe! ;)

Mindig nem lehet rossz..;)

23. mária y (válaszként erre: 20. - A9e26193e7)
2012. dec. 25. 15:39
Rengeteg könnyet!!!
22. a97b9a4e4e (válaszként erre: 18. - Lilimia)
2012. dec. 25. 15:39
Hú, ez vérciki lehetett, de a vibri az még inkább. :D Kiváncsi vagyok a szülők mit kaphattak? :)
21. mária y (válaszként erre: 15. - A97b9a4e4e)
2012. dec. 25. 15:39
Tudom hogy igazad van, és nagyon köszönöm. Te egy nagyon jó ember lehetsz. Most nevetek,mert az jutott eszembe, hogy pont ezért nem lett a világ vége! Ne vedd komolyan!
20. a9e26193e7 (válaszként erre: 5. - Mária y)
2012. dec. 25. 15:36
És te mit adtál "cserébe" meglepiként?
19. r-iett (válaszként erre: 4. - 9f98008a3b)
2012. dec. 25. 15:34
:)))))
2012. dec. 25. 15:34

Én szerencsére semmi cikiset nem kaptam, de barátnőm igen, és annyira vicces az egész, hogy megérdemli a sztori, hogy leírjam :)


Barátnőm (óvónő, 27 éves), és a párja a családdal töltötték a tegnapi napot, és amikor eljött az ajándékbontogatás ideje, ő gyanútlanul állt neki. Mikor a nagyszülők csomagját bontotta, a nagyi mondja, hogy de ígérd meg, hogy mész és felpróbálod, aztán megmutatod magad benne! Barátnőm megígérte, pulcsira, blúzra, vagy ilyesmire gondolva. Majd ahogy kibontotta, és kiemelte, konstatálta, hogy a nagyijától egy csipkés mellrészű, muszlin anyagú "hálóinget" kapott, a hozzá illő csipkés tangával, harisnyatartóval, és neccharisnyával!!! Mindenki lefagyott, ő kisebb sokkban nézte a ruhadarabokat, és hogy a nagyija ezt most fel akarja próbáltatni vele -mert hogy noszogatta, hogy menjen átöltözni- hogy aztán az egész család és a párja előtt meg is mutassa magát benne!!! :D Jelzem a nagyi nem demens, csak most éli második fiatalkorát. Ebből fakadóan barátnőm húga vibrátort kapott, mondván jövőre férjhez megy, és az esküvő után már nem ugyanolyan a szex :D

Csorogtak a könnyeim a röhögéstől, ahogy mesélte :DDD

2012. dec. 25. 15:32
Előző fórumokon már beszéltem erről. Csak akkor azt hittem bele halok. De szerencsére voltak emberek akik,erőt adtak. Köszönöm nekik ,minden nap, mert már majdnem fel adtam mindent!
16. névtelenutazó (válaszként erre: 13. - Mária y)
2012. dec. 25. 15:31
Hát, most mit mondjak...? A megcsalást én is átéltem -- igaz nem Karácsonyra... Ettől függetlenül párt Karácsonyt már kibekkeltem egyedül. Régebben nagyon nehéz volt, most már könnyebb.
2012. dec. 25. 15:29
Mária lépj túl a világfájdalmadon, mással is megesett már hogy karácsony előtt pár nappal pofára ejtették, de azt hiszem ez mindegy is mikor történik meg, semmikor sem esik jól...:/
14. 9f98008a3b (válaszként erre: 13. - Mária y)
2012. dec. 25. 15:27
Nézd optimistán a dolgot, ami most tuti nem megy: jobb dolgok várnak Rád!
2012. dec. 25. 15:26
Ez komoly!! Így jártam!Egyedül a "kis karácsony nagy karácsony"De egyszer minden véget ér! Még egy nap!!
12. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2012. dec. 25. 15:26
Nagymamától? :)
2012. dec. 25. 15:26

Nem, semmilyen ajándékot nem kaptam.

Biztos nem voltam elég jó.:)

2012. dec. 25. 15:22
Ha ennél tudsz cikibb ajándékot,veled,vagyok!!
9. 9f98008a3b (válaszként erre: 7. - Névtelenutazó)
2012. dec. 25. 15:21
Ha az amis-ok közt él, ezt kötve hiszem.
8. névtelenutazó (válaszként erre: 5. - Mária y)
2012. dec. 25. 15:21
Ez most komoly?
7. névtelenutazó (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2012. dec. 25. 15:21
Ha a 19 az életkorát jelenti akkor a tanga jobb viselet...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook