Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kapott már valaki ilyen levelet? Kipróbálta valaki? Tényleg lehet vele üdülni, vagy csak átvágás? fórum

Kapott már valaki ilyen levelet? Kipróbálta valaki? Tényleg lehet vele üdülni, vagy csak átvágás? (tudásbázis kérdés)

12. annamari0825 (válaszként erre: 11. - Jujiabf)
2011. ápr. 8. 20:58

Az enyém Eurorest volt.

De valószinűleg mind hasonló vagy egyforma,esetleg a bifezetett összeg különbözik.

Nézz utána a neten,nézd meg a lehetséges szállodákat,és az árakat.Én is csak ezután mertem megvenni.

11. jujiabf (válaszként erre: 8. - Annamari0825)
2011. ápr. 8. 20:55
Na végre egy jó hír!!! De még mindig félek kipróbálni. Ugyanilyen levelet kaptál?
2011. ápr. 8. 20:55

Ja,bocs,azt elfelejtettem,hogy itt elméletileg ingyen van a szállás,csak az ellátásért és néhány szolgáltatásért kell fizetni.Ami viszont majdnem annyi,mint egy 1 fő/éj dija általában.

Úgyhogy sokkal kevesebb nem fizetnek vele,de szerintem néhány embernek még igy is megéri,főleg akik ritkán tudnak eljutni hotelokba,szállodákba.

2011. ápr. 8. 20:54

Nem tudom mennyi köze van ehhez..

Mi eurorest hotelcsekkel(fizess be 5000ft-ot és kapsz 7 ingyen éjszakát egy általad választott helyen)voltunk balatonon.Ezt is így küldték e-mailben,gondoltuk kipróbáljuk.

Simán elfogadták,viszont kiszámoltuk,és forintra pontosan ugyanannynira jött ki csekkel,mint ha anélkül mentünk volna.Drágább helyre megérné vele menni,csak mi azt nem engedhettük meg magunknak :S

2011. ápr. 8. 20:52

Én kaptam hasonlót,utána néztem a neten,és semmi baj vele.

Az én csekkem max. 7 éjszakáig vehető igénybe a kiadástól számitott fél éven belül 2 személy részére.Fizettem érte 2800 Ft-ot.

Az anyukáméknak adtam ajándékba,akik most fogják felhasználni.A szállást már lefoglalták,vagyis nem kamu az egész.

7. c1e9612cd3 (válaszként erre: 5. - Jujiabf)
2011. ápr. 8. 20:41
amúgy igaz az egész, és a szállásadók is tudnak róla, ráadásul önként csatlakoztak a programhoz, csak mivel ingyan kellene a szállást adni annak, aki ezzel a kártyával megy oda, inkább azok részére adják ki a szállásaikat, akik fizetővendégek......
2011. ápr. 8. 20:37
Szerintem kamu az egész ne dőlj be!Mi tavaly Győrből kaptunk,hogy Nilusi hajóút ingyen,csak költőpénz kell,meg fakultatív program meg egyebek,aztán utána számolsz sokkal többe kerül az ingyenes út,mintha máshol fizetnél be!
5. jujiabf (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2011. ápr. 8. 20:37

Köszi, hogy írtál!


Én balga, még örültem is neki!! Mekkora ökör vagyok!!!

4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Jujiabf)
2011. ápr. 8. 20:35
hajajj, már jópáran megkaptuk.... állítólag lehet, de pénzt kérnek érte, szóval, nem ingyanas. kolleganőm ki is fizette, amit kértek, viszont, mikor szállást akart foglalni a megadott helyeken, az már nem ment. ehol se volt szabad szoba neki ezzel a kártyával....
2011. ápr. 8. 20:32

A következőz kaptam:


Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.


A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizéb, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát.


Tényleg igaz? Vagy csak kicsalják az SMS 2000 Ft-ját? Ugyanis előbb SMS-t küldesz 2 ezerért, aztán kapsz jogosultságot. De azt nem írja, hogy hová mehetsz, s tényleg nincs több költséged.

2011. ápr. 8. 20:30
Milyen levelet???
2011. ápr. 8. 20:30
Kapott már valaki ilyen levelet? Kipróbálta valaki? Tényleg lehet vele üdülni, vagy csak átvágás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook