Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Káposztás saláta recepteket kérek! fórum

Káposztás saláta recepteket kérek! (beszélgetős fórum)


10. Tamianyu (válaszként erre: 8. - Namama)
2010. szept. 10. 15:08

Én azt már eleve úgy teszem el,hogy nem gyalulom vékonyra,hanem késsel vágom vastagabbra.

Amikor kiveszem,teszek rá sót még fagyosan,(így előbb is felenged)és jól kicsavarom mielőtt elkészítem.De már rég csináltam,mert télen nyárom lehet ubit kapni,az íze meg kicsit megváltozik a fagyasztottnak is mindenképp.

9. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 8. - Namama)
2010. szept. 10. 14:43
Na erre én is kíváncsi lennék.Állítólag rögtön az ecetes cukros sós vízbe kell tenni kiengedés nélkül.nekem így se az igazi.
2010. szept. 10. 14:21
Halli! Salátákkal kapcs.ban nekem kérdésem van.Mélyhűtőtt,szeletelt uborkát hogy készítitek el salátának,hogy ne legyen "pöttyedt" Köszi.namama
7. Tamianyu (válaszként erre: 6. - Tamianyu)
2010. szept. 10. 13:33
Ja,és én a színesítéshez pirosra érett paprikát gyalulok bele.
6. Tamianyu (válaszként erre: 3. - Cel)
2010. szept. 10. 13:16
Én ezt úgy csinálom,hogy a zöldségekhez nem adok fűszernövényeket,hanem a levet készítem el úgy,hogy abba teszem a:mustármagot,feketeborsot,köménymagot,pici kaprot,babérlevelet,cukrot ecetet.Ezt jó összeforralom,és hagyom kicsit állni,hogy az ízek oldódjanak ki.Majd szűrőn át öntöm a zöldségekre,így nincs a savanyúban bors és egyéb "akadék",de az íze Isteni finom tőle.
5. jozsi.38 (válaszként erre: 3. - Cel)
2010. szept. 10. 10:57
ez az! valami ilyesmire gondoltam :)
4. bobe2 (válaszként erre: 1. - Jozsi.38)
2010. szept. 10. 10:54
Én aprora vágom a káposztát ,egy nagy fej hagymát,pici olaj, ecet, so,bors ,öszekeverem.
3. cel
2010. szept. 10. 10:04

3 rész gyalult káposzta, 1 rész gyalult uborka, 1 rész vékonyra szeletet paprika, színesítéshez vékony karikára szelt sárgarépa, vékonyra szeletelt hagyma ízlés szerint.

A felszeletelt zöldségeket sózzuk, néhány szem fekete borsot és 2-3 babérlevelet adunk hozzá, esetleg csipetnyi kömény magot. (a só kivételével a fűszerek elhagyhatók, anélkül is nagyon finom)

A zöldségeket hagyjuk állni még levet enged, addig elkészítjük az ízlés szerinti mennyiségű cukorból, ecetből, vízből kavart saláta levet.

A sózott zöldséget jól kinyomkodjuk a levétől és felöntjük saláta lével. Azonnal is fogyasztható, de lezárt edényben, üvegben hetekig eláll a hűtőben.


Jó étvágyat hozzá!

2010. szept. 10. 10:00
Tehetsz bele ubit,paprikát,sárgarépát hagymát.Bár ez már csalamádé.Viszont nagyon finom.Nézd meg a receptek között.
2010. szept. 10. 09:55
hali4 ollyan káposztasali recepteket szeretnék olvasni amiben sokféle zöldség előfordul, de mégis a hagyományos salátalével ízesítik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook