Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diétánál mennyire fontos sokat enni a levesben levő zöldségekből? fórum

Káposztaleves diétánál mennyire fontos sokat enni a levesben levő zöldségekből? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 22. 16:39
Meddig áll el a káposztaleves?
2009. márc. 2. 13:16
Én imádom a káposztalevest! :) Nem győztem annyit főzni, hogy elég legyen! :D Fogytam is tőle. Csak elég gáz volt emberek közé menni, szó szerint! :D:D
2008. márc. 14. 09:10
Én egyszer csináltam végig a káposztaleveskúrát!!!Hááát csak annak ajánlom aki tényleg nagyon erős, és kibírja...Nagyon durván nehéz!!!!Amúgy az a lényeg hogy a levesből kell a legtöbbet enni(mindenestül)és nem a megengedett mellék kajákból.Na és ez a legnehezebb...
12. kerjan
2008. márc. 13. 20:10
A zeller a lénnyeg a levesben.
2007. szept. 17. 07:18
fontos, a zöldségek rost tartalma miatt
2007. szept. 17. 07:01
Azért káposztaleves diéta, hogy az egészet elfogyeszd!
2007. szept. 17. 06:55
lehet, hogy Neked beválik, mindent ehetsz.De én nem tudom ezt csinálni.
8. Loni (válaszként erre: 7. - Lasombra)
2007. szept. 13. 13:40
Én sokáig akupunktúrával fogyóztam. De most orvosi javaslatra áttértem a 90 napos szétválasztósra. És csak ajánlani tudom. A "szabályok" viszonylag egyszerűek. Könnyű beilleszteni a mindennapokban, mert nem kell hozzá pl halszószban párolt articsókát enni vagy hasonlók. És szinte minden ehető, így nem alakul ki záros határidőn belól falási vágy csoki vagy sütemény után.
2007. szept. 13. 13:03

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Inkább abbahagyta, mert tényleg csak szenvedett tőle, már folyamatosan hányingere volt és egyikőnk szerint sem lett volna értelme annak, hogy belebetegedjen. Most valami más diétát keresünk, ami nem ilyen egyoldalú.

2007. szept. 13. 08:18
Akkor, ezek szerint egyszerűen, ha megpárolja a zöldséget, ugyan úgy megfelel, nem kell ahhoz káposztalevest ennie, ha nem is izlik neki. Így még a kedve is elmegy az egésztől. Kész marhaság.
5. NOA
2007. szept. 11. 17:52

A káposztalevest azért hivják zsirégetőnek, mert a zöldség megemésztése zsirunkból veszi el az enerigiát.

pl-.5o gr. brokkoli 5o kcal, de a megemésztéséhez kell 15ol kcal.

Fontos lenne a zöldségevés, megpörgeti az anyagcserét.

4. Loni (válaszként erre: 2. - Lasombra)
2007. szept. 11. 16:56

Szegény párod... Én utáltam már a leves szagát is.

Talán azért kellene megenni a zöldséget, mert egyrészt a rost- és ballasztanyag tartalom. És a második is ezzel függ össze: emésztést segíti. VAgyis ha a gyomornak, a beleknek dolgozniuk kell, akkor nem áll le, vagy lassul le az emésztés.

2007. szept. 11. 16:44
Persze, ha nem eszik belőle? Mi az,hogy!!:DD
2007. szept. 11. 16:18
A párom most kezdte el, de inkább csak a lé ízlik neki, nem eszik valami sokat a zöldségekből, kb. minden adagnál a felét otthagyja, pedig szerintem azoknak van az igazi zsírégető hatása. Így is hatásos lesz?
2007. szept. 11. 16:17
Káposztaleves diétánál mennyire fontos sokat enni a levesben levő zöldségekből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook