Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diétánál csak a levest lehet enni? fórum

Káposztaleves diétánál csak a levest lehet enni? (tudásbázis kérdés)


14. csigabaga (válaszként erre: 13. - 1de546fb16)
2011. aug. 3. 20:36
Ez volt a cél, nem? A tisztítás. Mit vártál, mi lesz? :)
2011. aug. 3. 20:04
hát ma nagyon szarul vagyok tőle...úgy megy a hasam,meg görcsöl is.szerintem kiöntöm holnap.
2011. aug. 3. 19:51

Pár napig semmi bajod nem lesz tőle és nem káros. De utálni fogod.. :) Csupa egészséges zöldség, tehát annyira nem kell lehurrogni.

De tudod, a szervezetnek szüksége van fehérjére, amit ha tetszik, ha nem elvesz. Ha nem viszed be, akkor az izmaidat csócsálja. :)

Tehát tényleg csak pár napig.

2011. aug. 3. 19:39
igen, és a legjobb ha CSAK vizet iszol
10. K_Roni
2011. aug. 3. 15:04
Nálami is a lassú és változatos 90 napos diéta vált be. Én minden évben tavasszal kb. másfél hónapig csinálom, pont annyi ideig, amíg jól nem érzem magam a bőrömben :) Változatos étkezés és nem éhezek. Sok mindent kipróbáltam már én is, de nekem ez vált be.
9. zsizsmizs (válaszként erre: 8. - 1de546fb16)
2011. aug. 3. 14:42

Szerintem ezek a gyors diéták általában nem hatásosak. Amint írták is, ami lemegy, annál több jön vissza, mert annyira kiéhezteted magad. Mikor megint rendesen eszel a szervezeted elkezd raktározni, a következő ilyen megpróbáltatásra. :S

Arról nem is beszélve, hogy az ilyen egyoldalú táplálkozás mennyire nem jó.

Az egyéb negatív hatásait meg már te is érzed..... Anyunak iszonyú görcsei voltak pár nap után. Egy másik ismerős, meg a wc-n trónolt fél nap. :S

2011. aug. 3. 14:33
Mért nem válik be?????
2011. aug. 3. 14:33

Uh... Már azt hittem senki nem ír!

Hát én tegnap főztem magamnak,ettem is belőle,jól felpüffedtem.Most melegítettem megint,muszáj vagyok enni belőle,mert nagyon éhes vagyok.Igaz,ma már ittam két kapucsínót cukor nélkül,meg egy őszibarackot ettem.Úgyhogy most nagyon éhes vagyok már!De azért kösz.

De én azt hittem,hogy mást is lehet enni.

2011. aug. 3. 14:33

Én hősiesen végigcsináltam 2 hétig. Egy életre megundorodtam tőle! Viszont 1 dekát se fogytam! :o

Nem ajánlom!

2011. aug. 3. 14:29
Egyezik a véleményem az előttem szólókéval: ne csináld! Én is egyszer próbáltam, nem lett jó vége...
2011. aug. 3. 14:28
Én a megfőzésig és a Wc-be öntésig jutottam el:-)
3. reformeletmod (válaszként erre: 2. - Zsizsmizs)
2011. aug. 3. 14:26
Egyetértek, anno én végigcsináltam. De több kg jött vissza, mint amit leadtam.........nem éri meg belevágni.
2011. aug. 3. 14:22
Szerintem igen. De a helyedben nem állnék neki. Én egyszer próbáltam, 2 nap után a szagát sem tudtam elviselni..... Nagy része a wc-ben kötött ki. Ráadásul lehet tőle hasmenésed, felpuffaszt stb. Az egyik legbrutálisabb gyors diéta.
2011. aug. 3. 14:09
Káposztaleves diétánál csak a levest lehet enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook