Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2009. júl. 23. 17:21
Az mekkora baj, ha tettem a levesbe sót is az íze miatt, és nem húsleveskockát hanem delikátot használtam? Szerintem abszolút nem baj. Szerintetek? :-) Köszi!
918. L.Niki18 (válaszként erre: 916. - Vagyok1)
2009. júl. 23. 12:27

Egyébként is megiszom édesítőszerrel és zsírszegény tejjel a reggeli kávémat ahogy te is. :-))

Én viszont nem turmoxolom le a levest, megeszem úgy is, és nekem nem volt undorom a 7. napon sem a levestől. Ja és én is csak görögdinnyét eszem mellette. :-) Meg a 2. napon főtt krumplit ahogy le van írva a kúra. 2 hétig nem csinálnám, mivel az nem egészséges...írta is a diéta. Én a helyedben kihagynék 1-2 hetet az 1 hetes kúra után és addig diétásan ennék aztán megint úgy csinálnám meg csak a leveskúrát. :)

2009. júl. 23. 12:24
Én sem hallottam még ilyenről. Én ma kezdem amúgy a káposztaleves kúrát. Egyszer már csináltam, 2 évvel ezelőtt amikor már nem szoptattam a kisfiamat, de sajnos ő 3 hétig szopott csak. Na az a lényeg, hogy most fő a levelesem és majd beszámolok a 3. napon és a 7. napon, hogy mi lett az eredmény. Én anno 2 éve kb. 5 kilót le tudtam vele adni, és nem jöttek vissza a kilók, mert helyesebben ettem. Azóta sem nagyon jött vissza, csak egy kevés, de én nekem az álomsúlyom az 55 kiló, most vagyok 63 körül. :-( A káposztakúra után diétásan fogok enni.
916. vagyok1 (válaszként erre: 913. - Catie)
2009. júl. 22. 15:47

Szia!

Ilyenről még nem hallottam. Nekem több feleslegem van. Első alkalommal 2 hét alatt leadtam 8 kg-ot. Most a 8. napon járok minusz 6 kg. Nem úgy eszem, ahogy a diéta írja. Leturmixoltam a levest, megpróbálok minél többet enni, mellette dinnyét eszem csak és a reggeli kv-t sem hagyom ki. Próbáld ki így. Ha 2 nap alatt nem fogysz 2 kg-ot, akkor nem neked való és kezdj el valami mást.

2009. júl. 22. 13:39

Sziasztok, új vagyok itt. Én holnap fogom elkezdeni a káposztakúrát. Régen csináltam már és kb. 4-5 kiló simán lement rólam. Most 62 kiló körül vagyok, és 55 kiló szeretnék lenni, de már az 57 is jó lenne. :-)

Remélem sikerül. Amúgy az a lényeg, hogy minél többet egyél a levesből és annál jobban fogysz! :)

914. MiniMouse (válaszként erre: 913. - Catie)
2009. júl. 20. 23:23
szia. én kb. ugyanennyi sullyal kezdtem, mint te. Nekem sem ment le egy gramm sem, sőt, még több lettem...a 4. napon elkeseredtem és feladtam. Ez egy nagy sz@r, csak annyi tudok mondani rola...de legalább saját bőrömön megtapasztaltam...kezdj sportolni, én is ezt tettem, és már alakulok :)
913. Catie
2009. júl. 15. 18:17

sziasztok!

a segítségeteket szeretném kérni...

átlagos testalkatú lány vagyok,de kb 5-6 kilo felesleg azért van rajtam.Elkezdtem hétfőn a káposztaleves diétát,de a súlyom egy grammot sem változott...ugyanannyi, mint vasárnap,üres gyomorral 57,5 evés után 58,5. Ennyi volt vasárnap és ennyi volt szerdán is,tehát semmit nem fogytam pedig betartottam a diéta első 3 napját,de miután láttam a sikertelenséget mondanom se kell, hogy feladtam:( szerintetek mit csináltam rosszul?köszi előre is:)kitartást Nektek:)

912. Ludmilla30 (válaszként erre: 907. - Yargan)
2009. júl. 12. 13:09
Biztos jól láttad a leírást? Én még nem találkoztam olyan káposztaleves diétával, ahol egy napon lehet enni a rizst és a húst, hiszen ennek a diétának is valamilyen szinten a szétválasztás az alapja. De szorri, ha tévedek, csak gondoltam szólok...
2009. júl. 12. 11:23

Sziasztok!

Az ötödik napom kész csalódás!Tegnap szigorúan betartottam a diétát, csak a marhát én pulyka párizsival helyettesítettem. Alig ettem valamit és este is korgó gyomorral feküdtem le. Erre reggel nemhogy fogytam volna, híztam 0.4 kilót. Mi ez ha nem pofára esés? Elgondolkoztam, hogy feladom de mégis tovább megyek. Hátha holnap olyat mutat a mérleg ami nekem is teszik majd. Sok sikert és kitartást mindenkinek!

910. yargan
2009. júl. 11. 21:52

Én 5 kilót vesztettem (a kívánt érték negyede XD)

Most tartok 2 pihi napot. Mert a káposzta gondolatától majdnem hánytam de amikor megízleltem nem. XD De azért jobb biztosra menni.

Hétköznap diéta hétvégeken pihi.

ha felszedek 1-2kilót az se baj, mert ez majd elszívja. :D

2009. júl. 11. 12:01
Újabb nap kezdődött el. Reggelre megint csak 0.4 kg ment le. Ha továbbra is csak ilyen ütemben fogyok azt hiszem, hogy lesz még egy pár diétás hetem. De csak azért is kitartok! Szép napot mindenkinek!
908. 0be34f3780 (válaszként erre: 907. - Yargan)
2009. júl. 10. 20:17

Szia!

Szerintem nem baj, sőt a halnak kevesebb a kalória értéke így duplán jól jártál. Én nagyon szégyellem de ma egy kicsit rossz voltam. A fiúk pizzát kértek és én eldöntöttem, hogy nem eszek belőle. A gond csak ott kezdődött amikor megéreztem az illatát. Sajna le is csúszott 3 szelet, de az annyira jól esett.

907. yargan
2009. júl. 10. 15:17

Hali.

Szerintetek baj ha erer a napraa ezt írja a diéta:

10dkg marha vagy baromfi párolva barna rizzsel.

És ha ez helyett 20dkg halat ettem főtt barna rizzsel? XD


Csak, hogy izguljak e vagy ne. :D

906. 0be34f3780 (válaszként erre: 904. - Solyacska5)
2009. júl. 10. 13:07

Szia!

Most 66.8kg vagyok és 159cm. Lehet,hogy ez nem tűnik soknak, de rajtam nagyon látszik az a 10kg minusz(nagyon vastag comb, és nagy popsi).Ezt nem tudom csak tornával leadni.

905. yargan
2009. júl. 10. 10:20
5kg lement.
2009. júl. 10. 09:58

Sziasztok,liszi te hany kg vagy most? es mennyit szeretnel fogyni?

jaj, itt a 7vege, vendegeink lesznek ma es holnap is, szombat este pedig bulizni megyunk...na ezt h birjam ki?:)

2009. júl. 10. 09:43

Halihó!

Elkezdődött a harmadik napom is. Egy kicsit lelassult a súlycsökkenésem, de így is -1.7kilónál járok. Ha ilyen ütemben fogyok, akkor talán sikerül elérnem azt a súly amire vágyok. Azon leszek! Ha nem akkor megyek tovább még egy hetet. További sok sikert mindenkinek!

902. yargan
2009. júl. 9. 20:47

Egy ideje?

Sosem csináltam még... ez az első alkalom. :P

2009. júl. 9. 19:50
hat en sajnos nem birom olyan szigoruan betartani...allandoan csak az evesen jar az eszem...most is azon agyalok, h mit is ehetnek meg...hulyet kapok magamtol...jo nektek, h igy birjatok...lehet azert is mert mar egy ideje csinaljatok? korabban a dieta elso par napjat jobban birtam...
2009. júl. 9. 18:47
Végre vége a mai napnak is. Megmentettem magamat az evéstől úgy, hogy elmentem fogat mosni. Nagyon jól telt a mai napom és tovább haladok a cél felé. Üdv mindenkinek!
899. yargan
2009. júl. 9. 16:58

neked ez az étrendem, csak azt eszem amit írtak:

[link]

898. yargan
2009. júl. 9. 16:57

Keksz?

Én ma ettem 2 tányér levest, meg 2 kis banánt.

Tegnap is leves volt meg egy szelet dinnye.

2009. júl. 9. 15:53
hat en reggelire fel csomga kekszet ettem:) nem birtam ki, de utanna fel orat edzettem a sielos gepemen:) ebedre 1 tanyer leves...meg 2db virsli, es 2 tukortojas meg paprika...estefele meg akarom edzeni egy fel orat...de most meg ugy elvagyok...ugy ennek meg kekszet...
2009. júl. 9. 14:54
Túl vagyok az ebédemen, ami egy tányér leves volt. Sóvárogva néztem a páromat aki zölbablevest evett és olyan szívesen cseréltem volna vele. De nagyon "ügyes" voltam, és nem bűnöztem. Estére ha megéheznék még maradt egy adag salátám, azt fogom majd enni. Addig is marad az ásványvíz és a rágógumi (a két segítségem).
2009. júl. 9. 14:23
egy fontos dolgot nem emlitettem a kaposztalevessel kapcsolatban...akik verhigitot szednek, nos nekik nem igazan ajanlott, ha csak orvosi felugyelet alatt nem csinaljak, es surubben merik az INRjuket. en pl 2eve szedem, es tudom, h oda kell figyelnem arra, hogy milyen zoldsegbol mennyit eszem a K-vitamin miatt ami elosegiti a ver alvadasat, es ugye ha sok brokkolot eszek, akkor hiaba szedem a verhigitot...mondjuk erre oda szoktam figyelni...hanem a nagy fogyasi lazban en hulye megfeledkeztem rola, h hat bizony a kaposzta is jocskan tele van K-vitaminnal, nem beszelve, hogy napi szinten mennyit ettem belole...szoval az INR-em egyre rosszabb lett, de meg akkor se kapcsoltam, nekem a normal INR 2.5-3 kozott kell, h legyen...es hat lement 1.66 ra, ami eleg rossz, mert az mar tul suru, es mivel van egy genetikai betegsegem, h suru a verem...igy az mar trombozis veszelyes. na, szoval erre nagyon nem art odafigyelni!
894. yargan
2009. júl. 9. 09:53

Hát én ma csak 1,5kg helyett 1kg-val lettem könnyebb. De én ha eszek akkor vagy rengeteget abból amit szeretek, nagyon nagy mennyiséget vagy pedig amikro diétázok akkor azt keményen és alig-alig. Naponta 2-3 tányér leves.


Nem baj eddig leadtam 4,5kg-t.

Az jó eredmény nem?

893. Solyacska5 (válaszként erre: 891. - Yargan)
2009. júl. 9. 09:44
ezzel nem vagy egyedul:) sajnos olyan vagyok, h barmit eszek, de abbol sokat...mondjuk a dieta alatt is eszrevettem, hogy min 2tanyer levest egyszerre megeszek ebedre, aztan kesobb jon a normal kaja, abbol mar kevesebb, este meg megint ehetnekem van, akkor meg dinnyezek...muszaj levenem az adagokat...arra gondoltam, h matol almaecetezek, legutobb bevalt.
2009. júl. 9. 06:20

Sziasztok!

Ez a második napom. Már kevesebbet mutat a mérleg 1.4 kilóval mint tegnap. Ez nem sok de ahhoz elég, hogy ma is kitartó legyek és ne bűnözzek. Ma levest és salátát fogok enni (ha kibírom). Szép napot mindenkinek!

891. yargan
2009. júl. 8. 19:43

Ahhoz képest, hogy máskor 5zsemlét eszek fél rúd kolbásszal meg császárszalonnával + ez meg az. :D


Ezt olvasni is fura. :D

890. yargan
2009. júl. 8. 19:36

Fura, de én már hozzászoktam ehhez a kajához.

Nekem már egyáltalán nem "kemény diéta". :D

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook