Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kapok segélyt a munkaügyi kp-ban, ha a következőképp dolgoztam eddig...? fórum

Kapok segélyt a munkaügyi kp-ban, ha a következőképp dolgoztam eddig...? (tudásbázis kérdés)

2009. aug. 31. 14:37
Nekem is lenne egy olyan kérdésem, hogy mi van azzal aki most kapja kézhez a diplomáját, de nincs munka? Bejelentkezik munkanélkülinek... kap valami juttatást? Diákmunkát végzett, de ez azt hiszem nem számit a ledolgozott napokhoz.
2008. aug. 22. 08:43
Hú, köszönöm!!!Gyors voltál...:)
3. dogiz (válaszként erre: 2. - D942ca69e3)
2008. aug. 22. 08:39
Igen figyelembe veszik, + hozzáadják a ledolgozott napjaidat és ez alapján számolnak újra arányos időt, sőt a kiadott igazolások alapján az 1 napra járó átlagodat is átszámolják.
2008. aug. 22. 08:35

Sziasztok! A problémám a következő:

2007.decemberében megszűnt a munkahelyem, munkanélküli lettem, a központban a maximális 9 hónapot adták meg.Májusban találtam magamnak munkát,de a három hónapos próbaidő után nem állt módjukban meghosszabítani,ezért még augusztusban 8 órában dolgozom,szeptemberben 4 órás munkaidőben leszek. Határozott idejű szerződést írtunk alá,ami ugye szept végén lejár.

Egyből biztos nem találok majd munkát magamnak. Kapok valamiféle segélyt a munkaügyi kp-ban ilyen kevéske munkaidő után?Figyelembe veszik, hogy nem használtam ki végig a 9 hónapot?

2008. aug. 22. 08:26
SOS! Aki munkaügyben otthon van, kérem segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook