Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatok fórum

Kapcsolatok (beszélgetős fórum)


22. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 21. - Nana06)
2011. aug. 8. 13:37
Helyes :P
21. nana06
2011. aug. 8. 13:22
nagyon jól éreztem magam a hétvégén :) végre teljesen el tudtam engedni magam, és annyit beszélgettem, komolyan soha nem beszélgettem még ennyit ismeretlen emberekkel. jó volt kötöttségek nélkül eltölteni ezt a két napot! Voltunk biciklitúrázni is , úgyhogy levezettem a felgyülemlett feszültséget :) most nagyon jó kedvem van, meg jól is érzem magam a bőrömben, csak úgy leégett a bőröm, hogy most amiatt szenvedek... de inkább szenvedek emiatt, mint hogy a kedvem miatt szenvedjek :)
20. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 19. - Nana06)
2011. aug. 6. 12:37

Érezd jól magad, biztos új ismertségeket is fogsz kötni a bulin :)

Én is ilyen irigykedős vagyok, mert rengeteg ismerősömnek minden összejön, és rosszul érzem magam amikor megkérdezik hogy "neked van MÁR barátod?"

Ez MÁR szó ez olyan izé ..

19. nana06 (válaszként erre: 18. - Boglargica)
2011. aug. 6. 12:06

nem sajnálom tőle hogy minden megtörténik vele, mert megérdemli hogy boldog, csak egy kicsit irigylem tőle azt a harmóniát...de remélem hamarosan tudok változtatni a hangulatomon...

Ma megyek barátnőmmel bulizni egyet a Balatonra. Egy kicsit tartok tőle, mert elég sokan leszünk, és én csak a barátnőmet ismerem, de remélem jól fog sikerülni :)

18. boglargica (válaszként erre: 17. - Nana06)
2011. aug. 6. 11:05

Jaj! ezzel ne törődj! Nekem is van hugicám, az ő eljegyzésükön mutattam be otthon az "új barátomat". Nekem ő azóta a férjem, imád-imádom, és van egy tündéri kisfiunk. (És már a következő három gyermekünknek is megvan a neve...:))

Közben hugocskám még mindig "csak" menyasszony.


Egyébként hozzád hasonlóan, engem is még a széltől is óvtak. 17 éves elmúltam, mikor az első csókot kaptam...

17. nana06
2011. aug. 5. 20:31

egy éve olvastam egy könyvet aminek a hatására teljesen megváltoztam, felszabadult voltam, és azt hiszem boldog is...aztán nem tudom mi változott meg, de most megint visszatért ez a lelkiállapotom és nem tudok vele most mit kezdeni, a könyvet újra elolvastam, de most ez más, most nem használt...

próbálom elfoglalni magam, próbálom nem azt nézni hogy hogy néznek rám az emberek...

ez a kisebbségi komplexusom azt hiszem a hugom miatt alakult ki, mert a húgomat nagyon szépnek látom, van barátja, ha csak csttint egyet már százan legyeskednének körülötte, szóval neki nincsenek ilyen gondjai...

de ez engem nagyon fusztrál, és zavar az hogy én vagyok az idősebb nekem kellett volna ezeket először átélnem...de ő megelőzött :S

16. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. aug. 5. 19:37

Az énkép nagyon fontos:o)

Ha dolgozol rajta, egyre jobban megismered magadat és a világot is.Egyszercsak "kinyílik"

Fontosak hozzá persze az emberek is, akik közül nem mindenki lesz a jóakaród, de ezen tapasztalatok után is előrébb jutsz.

Az meggyőződésem, hogy véletlenek nincsenek és mindig olyan emberekkel hoz össze minket a "sors" akikre valamiért szükségünk van:o)

15. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. aug. 5. 18:38
Szerintem, legalábbis nálam az a titok, hogy kevésbé foglalkozom már azzal, hogy mások mit gondolnak rólam, így el tudom magam fogadni olyannak amilyen vagyok (hullámvölgyekkel), a kapcsolatomban pedig igyekszem a békére törekedni, lenyugodni, elszámolni 10-ig stb. Hozzáteszem ez nem megy egyik napról a másikra, ez hosszas tanulási folyamat eredménye és visszaesés várható :) Viszont bíztatóak az eredmények :)
14. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. aug. 5. 18:18
Az olvasás mellett, menj emberek közé is! Ismerj meg minél több embert, barátkozz!
13. 9f98008a3b (válaszként erre: 12. - Nana06)
2011. aug. 5. 18:07
Nagyon helyes!
12. nana06 (válaszként erre: 9. - 9f98008a3b)
2011. aug. 5. 17:43
Őt soha nem hagynám el...úgy érzem neki köszönhetem hogy ember vagyok...két éve ő mentett meg egy öngyilkosságtól, úgyhogy őt soha nem hagynám cserben :)
11. 4c30444687 (válaszként erre: 7. - Nana06)
2011. aug. 5. 17:43
Még egy pozitívumot kifejetettem, a barátsághoz nem kell monogámia :) Ismerkedj össze másokkal, és idővel találsz olyat, aki nem okoskodik, hanem kötetlenül tudsz vele beszélgetni.
10. 9f98008a3b (válaszként erre: 8. - Nana06)
2011. aug. 5. 17:42

Hidd el, ezzel sok ember van így.

Néha kiborul bizony az a bili...


De minden nap új, minden nap tiszta, minden napban ott a lehetőseé.

Élj vele!

2011. aug. 5. 17:41

A barátok különleges ajándékok, akkor is, ha nem mindig azt/úgy gondolják, ahogy mi.....


Becsüld meg a barátnőd, sokszor ott lesz majd, ha nagyon kell...

2011. aug. 5. 17:38
próbálom mindenben meglátni a jót, meg én alapjában véve is pozitív beállítottságú vagyok csak sokszor ezt elfelejtem és magamba fordulok, és akkor így minden felgyülemlik bennem
2011. aug. 5. 17:37
hát van egy barátnőm akinemk eleinte mindent elmondtam, de sokszor előjön az okoskodásával és abból én nem érzem hogy segíteni akarna, és így már nem annyit beszélünk erről...de ezen felül nagyon jóban vagyunk és nagyon szeretem
6. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. aug. 5. 17:30
Nem hülyeségg, mert ha személyhez kötöd az énképed, könnyen elúszik, viszont ha magadat csiszolod, akkor senki nem veheti el. Magányra én inkább barátságot javasolnék elsősorban. Kötetlenebb, tovább tart.
5. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - Renbaba)
2011. aug. 5. 17:21

Nagy igazságokat írtál!


És mind MŰKÖDIK IS! :)

2011. aug. 5. 17:17

Szia!

Így van,pozitív énkép mindenen segít! Tudom mit érzel, én szülés után voltam így, nem láttam magam szépnek, azt hiszem h a páromnak mindenki más jobban tetszik, és ezekből adódtak is gondok!

Amit ajánlani tudok!

Aki szereti magát, azt mások is szeretik! Ha mész bárhova öltözz úgy, hogy az neked is tetszen! Mosolyogj, húzd ki magad, mindig legyél magabiztos! Változtass a hajadon, vagy vegyél fel magassarkút, a lényeg, hogy szépnek lásd magad! Hidd el, ha mosolyogsz a szerencse is rádmosolyog!

És láss magadban jót! Pl: milyen szép színű a szemem, ez nagyon ritkva...meg ilyenek. Hidd el, csak hozzáállás kérdése!

Remélem tudtam segíteni! :-))

2011. aug. 5. 17:14

Hááát!


Nehezen alakul ki az ember...


Nagyon hasonlóak vagyunk!

Engem az mozdított ki a holtpontról, hogy anno elkerültem egy idegen városba, és egy idő után szó szerint csak én voltam meg a város.


Bár alapban van egy furi, gyerekes, mosolygós, mindennek örülős alaptermészetem, aminek hála nagyon jó kapcsolatokat tudtam kialakítani.

Bár már 6 éve nem élek ott, mégis megvannak azok a barátságok a nagy távolság ellenére is.


Kb. 22-23 voltam, mikor a magam ura lettem.

Nem mondom, hogy kövesd a példám, mert minden ember más, de kell valami, ami megadja a kezdő löketet.



Nincs egy nagyon jó barinőd?

2. mamcili (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. aug. 5. 17:14

Még fiatal vagy és még sok jó áll előtted...

De az életedet csak te tudod megváltoztatni...

a gondolkodásmódodat is át kell alakítani gyökeresen

csak így fog sikerülni

és sok ember, akiktől eddig sem kaptál túl sokat, lehet hogy még jobban támadni fog, de nem azért mert nem szeret csak egyszerűen nem érti...

miért ez a hirtelen változás...

Tanuld meg szeretni magad... addig nem várhatod el, hogy szeressenek amíg nem tudod becsülni magad... és emellett ne feledkezz meg arról hogy mások is élnek rajtad kívül ezen a bolygón :D

néz a tükörbe és mosolyogj magadra

tanulj meg mosolyogni és szeretni ez a titka mindennek

2011. aug. 5. 17:06
Én egy 20 éves lány vagyok, sajnos engem burokban neveltek fel, nem nagyon mászkálhattam el sehova, a véleményemet soha nem hallgatták meg, így elég kevés önbizalmam van, nem látom magam szépnek, semmi értéket nem látok magamban. Még egy normális kapcsolatom nem volt, mert eleve nem is nagyon tudok azzal mit kezdeni, hogy elmondjam az érzelmeimet szemtől szemben valakinek. Mostanában egyre több Coelho könyvet olvasok amiben azt írja, hogy ha változtatunk az énképünkön minden jön majd magától. Ez szerintetek is így van? Már nagyon szükségem lenne egy párkapcsolatra mert nagyon magányosnak érzem magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook