Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolati problémák pro és konrtra fórum

Kapcsolati problémák pro és konrtra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kapcsolati problémák pro és konrtra

1 2 3 4 5
109. legnano
2014. júl. 2. 10:05

Igen kiírta magából és minden marad úgy ahogy volt.Megbánja,de késő lesz és lemarad a saját életéről,mert ezt most kellene megalapozni.Én is ennyi idős voltam,mikor a második házasságom egy elvált gyerekes férfivel összekötöttem TÖRVÉNYESEN.Tudtam,hogy neki én vagyok a mindene:barátja,felesége,szeretője és a gyermekének az anyja,mert született gyerek is.

Mi életünk a halálával szakadt meg,de 41 évig éltem így.

108. angelic smile (válaszként erre: 107. - Érdekes73)
2014. júl. 2. 08:55
Igen, azért sem szerencsés, mert lehet, hogy éppen lemarad az álompasiról. :) A másik, amit ne felejtsünk el, hogy biztos megvolt az oka annak, hogy ide írt. A nőkre jellemző, hogy tűrnek-tűrnek, majd borul a bili. Természetesen lehet írni utólag, hogy áááááá, azért nem olyan rossz a helyzet. De ha odáig eljutott a fórum kiírója, hogy leírta a problémáját, odáig is el kellene jutnia, hogy tényleg megfontoltan, alaposan átgondolja ezt a kapcsolatot.
107. Érdekes73 (válaszként erre: 95. - Kriszta773)
2014. júl. 1. 22:52
Megmutatta a másik arcát is. A csomag része.Vagy beletörődsz vagy változtatsz ezen.De ahogy írták már többen felesleges így megalkudni...
106. Érdekes73 (válaszként erre: 91. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 22:50
Amit írtál az alapján túl sokat nem jelentesz neki szerintem :( Azon gondolkozzál el hogy mi van ha kettesbe kell lennetek ? Nincs semmi ketyere nincs semmi haver akkor mit tudtok egymással kezdeni ?
2014. júl. 1. 22:18
Kedves Kriszta! Kiirtad magadbol, oke es aztal ennyiben is hagyod. Hiaba vannak a velemenyek / tapasztalatok /tanacsok. Ugyis csak a sajat borodon fogod megtapasztalni. Ugy jon le, hgy ez a tipus vagy :) nekem is magyarazhatott anno barki, barmit. Szval, good luck!
104. hnora (válaszként erre: 101. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 22:13

Szia!


A gyerek-dolog nagyon gáz, nekem a leggázabb az összes közül, mert önkényesen a te életedről is döntést hoz a te megkérdezésed nélkül.

Meg én valahogy azt gondolom, hogy a gyerektől való elzárkózás inkább a kötöttségektől, elkötelezettségtől való elzárkózás...


A másik, hogy mindig azt mondja, amit hallani akarsz... vajon miért? Mi a reakciód, ha olyat mond, ami nem tetszik? Mert egy pasi akkor tesz ilyet, ha félti a komfortzónáját, ergo ha megmondaná az igazat, hisztéria lenne. Vagy tévedek, és én találkoztam eddig túl egyenes emberekkel?

103. Cucicsillag (válaszként erre: 34. - 31bc25d879)
2014. júl. 1. 22:09
Nem vtal nyers, realisan latod...
102. kriszta773 (válaszként erre: 101. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 21:48

ezzel az a baj, hogy valószínűleg akkor sem szóltál semmit, csak hallgattál, és persze az a baj, hogy a pasi van olyan nagy bunkó, hogy ilyesmit egyáltalán kiejt a száján


de eddig nem ezt írtad, hanem azt, hogy a pasi nem akar már sem házasságot, sem gyereket

2014. júl. 1. 20:41
Na de nem ebben állapodtunk meg. Azt mondta, ok, majd akkor, ha úgy lesz, megbeszéljük, hogy állunk anyagilag, hogy ő mennyi idős lesz stb. de nem zárkózott el tőle. Ezért esett rosszul, mikor szembesültem azzal a beszólással.
100. kriszta773 (válaszként erre: 96. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 20:32
de ha megállapodtatok, hogy nem lesz se házasság, se gyerek, és ez neked így jó, akkor miért morogsz most ezek miatt? :) 40 évesen teljesen elfogadható, ha valaki túl van egy házasságon, gyereken, váláson, hogy úgy érzi, nem akar újra családozni, csak kényelmes, kellemes kapcsolatban lenni. ha ő ezt akarja, nem tehetsz neki szemrehányást, megmondta egyenesen, nem?
99. angelic smile (válaszként erre: 91. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 20:30
Azt hiszem, az itt leírtakra már csak egy lehet mondani: Ne bántsd magad!
98. 072a149c9d (válaszként erre: 97. - Vacsa)
2014. júl. 1. 20:23
Nyilván, Te már csak tudod, hisz ismersz...
97. vacsa (válaszként erre: 91. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 20:21
Dehogynem fogsz 9 évet várni...
2014. júl. 1. 20:19
Mi , amikor megismerkedtünk letisztáztuk mind a házasság, mind a gyerek kérést. Nem agyaltam a dolgon, mert úgy voltam vele, hogy van egy megállapodás köztünk. Igen, miután összeköltöztünk, utána volt a 'kit dugnék meg" ill' ha Krisztinek gyereke lesz" kezdetű mondat..
95. kriszta773 (válaszként erre: 94. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 20:15
ez mind, a társasági goromba beszólás, a házasság és gyerek elvetése az összeköltözés után volt,
2014. júl. 1. 20:05

Nagyon jól működött köztünk minden az összeköltözés előtt, azt gondoltam az együttéléstől csak jobb lesz.

azon is gondolkodtam, lehet 'elbízta" magát. Vagy csak szimplán lesz@rja...

93. kriszta773 (válaszként erre: 91. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 19:59

ne haragudj, de minek költöztél össze egy olyan pasival, akinél ennyi idő után sem tudod, mit érez irántad igazából, vagy mit akar tőled, veled, és beszélni sem mersz vele igazán komoly dolgokról? nem volt hová menned?

mert lehetne úgy is nézni, hogy összeköltöztök, megpróbáljátok, aztán kiderül, hogyan alakul. de ha ilyen konkrét, komolyabb elhatározás van, annak azért kéne lenni némi alapjának is

92. kriszta773 (válaszként erre: 91. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 19:56

de ez inkább a homokba dugom a fejemet, és majd értem úgyis megváltozik hozzáállás, ami nem hiszem, hogy túl szerencsés lenne. ha már próbáltál beszélni vele, biztosan kaptál valamilyen választ, abból tudhatod, mikre számíthatsz ezekben a dolgokban


abban semmi gondot nem látok, ha valaki jön-megy, barátok és önmegvalósít, attól még lehet tökély partner :) az, hogy ennyi idő után nem tudod, mit és mennyit jelentesz neki, az nagy gáz

91. 072a149c9d (válaszként erre: 90. - Kriszta773)
2014. júl. 1. 19:53

Próbáltam megbeszélni. Neki van egy olyan tulajdonsága, hogy azt mondja, amit én hallani szeretnék és ráadásul nem egy lelkizős típus, finoman szólva...Ebből kifolyólag nem kezdeményezek meddő beszélgetést.

Nem fogok 9 évet várni, de nagyon szeretem, hiszek abban, hogy lehet jobb.


A józan eszemmel azonban úgy látom, ő alapjában véve alkalmatlan egy kapcsolatra. Elvált és most valamiféle kapuzárási pánik lehet nála. Jönni-menni, haverok, önmegvalósítás. Hogy én mit és mennyit jelentek neki, nem tudom.

90. kriszta773 (válaszként erre: 87. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 19:04

én a sztoridról azt gondolom, hogy néma gyereknek anyja se.. és ha nem mondod ki azt, ami zavar, akkor lehet, hogy újabb 9 év múlva keserűen fogsz kilépni ebből

miért nem lehet azt mondani a pasinak, hogy figyelj, te komolyan nem akarsz több gyereket, házasságot? mert én most még nem tartok ott, de idővel valószínűleg szeretnék. és ha erre azt mondja, ő biztosan nem, akkor talán nem kéne időt fecsérelni. ugyanígy meg lehet mondani, hogy ha ő társaságban azzal sztorizgat, kivel dugna szívesen, te is ezt fogod tenni, de akkor minek csináljátok egymással?

azt, hogy magazinokat nézeget, vagy hogy nyaraláskor beugrik pár haver, azt én nem tartom hű de nagy dolognak, amiért morogni kellene. (jó, szerintem gáz, hogy egy felnőtt pasi még mindig tiniknek való magazinokon nyáladzik, de vannak ilyen típusok :))

az állattartás is olyan dolog, amiben kompromisszumot kell kötni, mert ha ő nem akarja, nem lehet ráerőszakolni

89. gribedli*** (válaszként erre: 87. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 15:28

Ja, ertem, azert kell egy pasinak a ckm a wc-be, mert van valami receptrovat is?:)))


Ezen nincs mit sarkitani. Mert mashol nincs ilyen. Most komolyan, nekem ilyet kernem sem kellett, hogy "tegye el" azokat az ujsagokat, mert az enyemnek egyszeruen eszebe sem jutott. Baj, hogy nekem furcsa, ha masnak ez amolyan indito bekezdes? Ha valaki kamaszkent gyujt is ilyeneket, azt gondolom ott is hagyja a szuloi hazban, szep emlek, oszt jol van!:D

88. kriszta773 (válaszként erre: 87. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 15:13
ha valaki ki van akadva, persze hogy a problémákat írja, amik minden kapcsolatban előbb-utóbb megjelennek, attól még lehet mellette ezernyi jó dolog, ami miatt nem számítanak annyira. de szerintem egy összeköltözés előtt azért nem ártott volna tisztázni, hogy ő valóban nem akar már több házasságot és gyereket, és úgy belemenni, ha te ezt elfogadod
87. 072a149c9d (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2014. júl. 1. 15:01

Pontosan erről a sarkításról beszéltem. Azt senki sem mondta, a wc-n maszturbál, ill. hogy más nőkről papol.


Az apjáéknál is van újság a wc-ben, csak speciel ott nem Ckm, hanem Nimród. De van, hogy az én Nők lapjámat viszi be magával arra 10 percre.


A cikket első felindulásból, kb 10 perc alatt írtam meg, nem éppen nyugodt állapotomban. Nem adtam teljes képet az életünkről, ez hiba volt. Ennek tükrében nem csoda a reakciótok. Nem mosom sem őt, sem magamat. Amit írtam, mind valós dolgok, csak van másik oldal is. nem jó a helyzetünk, de én belülről ennyire menthetetlennek és tragikusnak nem látom.

86. kriszta773 (válaszként erre: 82. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 14:59
amiket leírtál, én azt kábé az apámtól várnám el, szerintem azért egy párkapcsolatban sokkal fontosabb, hogy a szex legyen rendben, hogy egyenrangú társként kezeljen, társaságban is, nemcsak a tapétavásárlásban, hogy tervezzen veled jövőt, na és ugye a gyerekkérdés... ilyen kapcsolatból is, amit leírtál, rengeteg van, és sokan életük végéig is akár benne vannak, csak szerintem túl fiatal vagy és túl nagy dolgokat kell eltűrnöd és megalkuvással fogadnod :(
85. gribedli*** (válaszként erre: 82. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 14:48

Ha ezeket a cikkbe is beleirtad volna, akkor biztos nem lett volna olyan keves a pro. Es mas reakciokkal szembesultel volna.


De ha ugy gondolod, hogy azert sok ott a kontra, akkor probalj meg valtoztatni ezen. Pl az most zavaro, hogy veled valo szex helyett ujsagos maszti van, de kesobb nemhogy zavaro lesz, hanem megorjito. Mert amikor csak ketten vagytok, tenyleg arrol kellene szolnia, hogy nincs zavaro tenyezo, amivel meg kell birkoznotok, szoval meg pisilni is egyutt mentek es nem az ujsaggal:)


De mi lesz kesobb? Most csak tarsasaggal hajlando veled elmenni valahova. Vajon ha egy siros baba miatt mas programokat kell valasztania, mit csinal? Elmegy nelkuled? Vagy megtanul olyan programokat szervezni, ahova mas gyerekes baratok jonnek, gyerekekkel es igy a gyerekek is jatszhatnak, ti is haverozhattok? Jo, biztos nem terveztek gyereket (jut eszembe, irtad is a cikkben), szoval marad az, hogy szorakozd ki magad vele! Pl tok szorakoztato lesz ezek utan is, hogy ha vacsizni vagytok masokkal, egyfolytaban mas "dughato" nokrol papol, te meg szepen mosolyogsz hozza...(vagy ellovod a poent amit irtam es varod, mi tortenik:D)

84. eb85e22a13 (válaszként erre: 77. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 13:07

En sem gondoltam,h.mindenkinek kulon irj, attol,h.en igy csinaltam. Mas elet,mas szitu.. Kb.annyi jelzesre gondoltam min.,hogy: " kosz lanyok,h.irtatok, elfoglalt vagyok, de hamarosan elolvasom,es jelentkezem, reagalok.".

Na,de mindegy is.. ,nem vagyunk egyformak.

A lenyeg, hogy remelem jobb lesz az eleted, kapcsolatod, ehhez kivanok minden jot, es remelem boldog leszel hamarosan!

83. eb85e22a13 (válaszként erre: 74. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 13:00
Sehol nincs megirva. Az sem, hogyha koszonnek, illik vissza koszonni.
2014. júl. 1. 12:50

Akkor írok a pozitív dolgokról:


-Napjában min. 3* felhív, beértem e dolgozni,ettem e rendesen, jól vagyok e vagy csak úgy.


-amikor költöztünk és csináltuk a házat értsd, festés, tapétázás, bútorok. Mindenben kikérte és elfogadta véleményem.


-a ház ahol lakunk, az övé, de soha nem érezteti ezt velem, többesszámban beszél. Mindig megkérdezi, tetszik e, örülök e neki.


-vicces, jó humora van, sokszor megnevettet.


-Tudom azt, hogyha bármi baj van, számíthatok rá, mert mindent megold. Ez nekem azért fontos, mert az előző kapcsolatom nagyon nem ilyen volt. Mindenben magamra hagyott, oldjam meg egyedül, ahogy tudom.

81. c4851bb5de (válaszként erre: 79. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 12:48

Te életed, Te éled, neked kell tudni...


Sarkításról pedig azt gondolom, hogy mind cikkíráskor, mind fórumkiíráskor, benne van a pakliban.

80. angelic smile (válaszként erre: 79. - 072a149c9d)
2014. júl. 1. 12:39

Hol az az 1 %? Vagy én nem vagyok elég figyelmes? Valaki azt írta, hogy ez így van jól?


Hidd el, páran átestek és még át is fogunk esni hasonló szituáción. Szerintem senki nem azt mondja, mit tegyél, hanem, hogy ő mit tenne. És igen, valóban érdemes elgondolkozni az itt elhangzó mondatokon, már csak azért is, mert te sokkal többet tettél bele ebbe a kapcsolatba, és több dologról mondtál le. Igazán megérdemelnéd, hogy megtudd milyen az, amikor valaki igazán szereti az embert, eszébe nem jutna megbántani, sőt ő az, aki mindentől és mindenkitől próbálja megóvni. :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook