Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat fórum

Kapcsolat (beszélgetős fórum)


15. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 08:06
Tudod, hogy tetszel neki. Ezt nem nevezném barátsági szándéknak részedről. Igen, lépj vissza, ne kokettálj vele.
2021. máj. 21. 07:58
Köszi a tanácsot. Nem volt még. Ezért is új ez a helyzet.
13. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 05:06

Ha belegondolod magad az ő helyzetébe, szerintem te sem akarnál egy pasinak/nőnek a barátja lenni, akinek van párja, de utána vágyakozol. Én legalábbis igyekeznék távolságot tartani.

Férfi-nő között szerintem nincs barátság, szerintem se erőltesd.

2021. máj. 20. 23:36

A Te részedről lehettek barátok. Az Ő részéről valószínűleg hevesebb érzelmek lennének.

Volt már részed viszonzatlan szerelemben, szimpátiában?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Intéző)
2021. máj. 20. 19:33
Úgy gondolom, igen. Korábban sokat beszélgettünk.
2021. máj. 20. 19:26
Lehet, hogy később még egyszar barátok lesztek, ha már nem úgy gondol rád. Azon kívűl, hogy bejössz neki, szimpatikusak vagytok egymásnak?
9. futóbajnok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 18:52
Ha bejössz neki, úgysem érné be hosszabb távon a haversággal, amúgy sem hiszek a férfi-nő barátságokban, az egyik fél többnyire többet akar. Szerintem csak kínoznád őt azzal, ha látja, jól megvagy a pároddal, de a hiúságodnak mégis hízeleg a dolog. Lehet, ha szakítanál a pároddal, felbátorodna.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. máj. 20. 18:06
Köszi a tanácsot
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. máj. 20. 18:05
Persze te tudod érzed stb:)))
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 18:04
SZreintem a fiú nem barátkozni akar,de mivel látja hogy több nem lehet viszont mégis csak kedvel ,így furán viselkedik.Azért írtam hogy hagyd ,hadd nyugodjon meg a lelke .Nagyon ne bátorítsd.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. máj. 20. 17:51
Oké, hagyom. De megbántani sem akarom azzal, hogy nem foglalkozom vele.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lau_Ra)
2021. máj. 20. 17:50
Akar is meg nem is. Úgy látom.
3. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 17:43
Ha nem akar barátkozni, nyitni feléd az azért van, mert nem akarja hamis érzésekkel áltatni magát. Igaza is van. Ilyen esetben hagyd békén.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 17:41
Hagyd.
2021. máj. 20. 17:35
Barátságban szeretnék lenni azzal a sráccal, akinek tetszem. Egy társaságba tartozunk. Sűrűn találkozunk. Nekem van párom, de tudom, hogy bejövök neki. Viszont nagyon távolságtartó lett. Szerintetek lehetünk barátok? Vagy inkább hagyjam és én is lépjek visszább? Sokszor úgy érzem, hogy haragszik, nem kedvel. Rosszat nem akarok neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook