Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kanári-szigetek fórum

Kanári-szigetek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kanári-szigetek

11. Camay (válaszként erre: 4. - Zselé)
2008. nov. 17. 18:57
Semmi kulonos, csak imadom Tenerifet es gondoltam, egy kis kedvcsinaloval szolgalok azoknak akik meg nem jartak a szigeteken.
2008. okt. 12. 12:44
nem is lenne rossz most ott lenni. csak lé kérdése az egész.ami nincs.
2008. okt. 8. 00:59
Én Tenerife-n voltam, rettenet szép sziget! Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, visszamennék én is, csak egy kicsit sok pénz, amire most nem futja...
2008. okt. 7. 22:21
hát ez csak egy jó álom!
2008. márc. 17. 10:32
enis voltam kanarin, tenerifen. az utat nyertük. nagyon jó hely, visszamennék!
2008. márc. 14. 23:48

En mar voltam ott 2-szer.Fantasztikus hely!!!

Egyszer Tenerife-n,masodjara Lanzarote-n.

Szuper!!!!

2008. márc. 8. 19:08
Ja! És olcsóbban kijött, mint Mallorca! Egyébként ha engem kérdeztek Mallorca jobb uticél!!
2008. márc. 8. 19:06
Camay! Mi a célod ezzel a fórummal? A cikk az oké, de milyen hozzászólásokat vársz? Én tavaly voltam, pont akkor amikor itthon az a baromi meleg volt. Itthon 50, ott meg a laza 28!:)Amikor leszálltunk itthon a repcsiről majdnem visszafordultunk, mert ami itthon megcsapott minket az embertelen volt. Az ottani klíma kiegyenlítet, szóval az év bármely szakában érdemes felkeresni! Egy dolog viszont gáz!!Az, hogy tavaly miután hazajöttünk leégett! Gran Canaria és Teneriffe is, mert valami túrista ellenes paraszt felgyújtotta. Hogy így mennyi látnivaló akad...Na, pá! Zs
2008. márc. 8. 18:33
mi is ide tervezzük az idei nyaralást...
2008. febr. 1. 10:38

Biztos hogy elmegyünk a Kanári-szigetekre!

Tervbe van véve. Imádunk utazni.


Tetszik a cikked, ügyes vagy !

2007. ápr. 1. 11:37
A Spanyolországhoz tartozó Kanári-szigetek (spanyol nevükön Islas Canarias) az Atlanti-ócenánban az északi szélesség 27. és 30. foka, valamint a nyugati hosszúság 13. és 18. fok között terülnek el. Földrajzi szélességük azonos Floridáéval, Egyiptoméval vagy a Szaharáéval. A nagy szigetek közül a két legkeletibb fekvésű, Fuerteventura illetve Lanzarote alig 100 km-es távolságra található az afrikai szárazföldtől.

Ugrás a teljes írásra: Kanári-szigetek

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook