Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kamion vagy itthon? fórum

Kamion vagy itthon? (beszélgetős fórum)


24. Pankakukac (válaszként erre: 21. - 8a8125e283)
2009. márc. 5. 20:59
Pedig mindenképpen kellene valami elfoglaltságot találnod, mert nagyon sokat jelent.
23. 40163fd81d (válaszként erre: 22. - Pankakukac)
2009. márc. 5. 20:56
:D
22. Pankakukac (válaszként erre: 20. - 40163fd81d)
2009. márc. 5. 20:47
:-))))))) Örülök, hogy benéztél "lökött tyúk"!!!
2009. márc. 5. 20:46
Hát igen mi is közelítünk a másfél év felé, igaz volt egy kéthónapos megszakítás amikor itthon dolgozott ugyanannál a cégnél csak irodába. Maga volt a tökély. Csak hát az iediglenes volt. Mi sms-ben kommunikálunk. Napi 2-3-at küld ő, de mikor késik vagy közbejön egy rakodás stb. olyankor én is tűkön ülök. Meg heti egy-két telefon ami nem több pár percnél mert aztán meg amit megkeres menne a telefonszámlára. Én ráadásul itthon vagyok most éppen munkanélkülin, ezért is jár annyit az agyam, nemtudom úgy lekötni magam mintha dolgoznék.
2009. márc. 5. 20:42

Basszus!Úgy olvastam a címet:Kaméleon vagy itthon?


Még el is kezdtem értelmezni ,hogy igen,az vagyok:))Tudok lenni lökött tyúk,anyuci,.......:DDDDDDDDD


bocsi az offért:))

19. Pankakukac (válaszként erre: 18. - 8a8125e283)
2009. márc. 5. 20:39

A párom másfél évig csinálta, amikor azt mondtuk, hogy elég. Vagyis attól kezdve másfél, hogy összejöttünk, mert előtte már régen ezt csinálta.

Mivel ütöttem agyon az időt? Dolgoztam. Nagyon sokat. Reggel fölkeltem és csak későn jöttem haza. Akkor már hullaként zuhantam az ágyba.

Volt egy szokásunk. Amikor kinn volt, minden fél órában megcsörizett a telcsimen, hogy tudjam, minden rendben. Ha nem tette volna, duplán izgultam volna érte.

18. 8a8125e283 (válaszként erre: 17. - Pankakukac)
2009. márc. 5. 20:34
Volt néha olyan érzésem nekem is mikor azt gondoltam nem bírom tovább de mindíg erősebb volt az érzelem. Egy amúgy tökéletes kapcsolatot nem lehet csak úgy felrúgni. Kibírom, és bízok benne, hogy tényleg csak idő kérdése. De tudja ő is hogyha nem akarjuk elveszíteni egymást akkor váltani kell. Tudom mit jelent az mikor itthon van. Ennyi egyedül töltött nap-hét után az a pár nap amit itthon van... Nem kell megmagyaráznom, gondolom tudod. Olyankor szinte egy lépést sem teszünk egymás nélkül. Mennyi idő után váltott akkor munkát a párod? És tényleg hülye kérdés-tudom engem részben leköt a két gyerek, de mikor este leteszem őket aludni akkor a legrosszabb. te mivel vészelted át az ilyen időszakokat?
17. Pankakukac (válaszként erre: 16. - 8a8125e283)
2009. márc. 5. 20:27

Pontosan tudom, hogy a mi kapcsolatunk sem élte volna túl, ha tovább csinálja akkor.

El sem hiszed mit jelentett nekünk az, hogy utána minden este egymás mellett aludhattunk el. Nem volt veszekedés, feszültség, minden sokkal jobbá vált. Sajnos ismét a kényszerűség győzött, de nem adjuk meg magunkat.

Neked tényleg sokkal nehezebb a gyerekek miatt mint nekem, te nem tudsz lépni sajnos. Én azt mondom, ha szeretitek egymást, próbáljatok meg valamit kitalálni, hogy többet együtt legyetek. Vannak olyan nemzetközi munkák is, amivel minden egyes hétvégén itthon van és az is több annál, amennyit most vagytok együtt.

2009. márc. 5. 14:42

Szia!

Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal. Ő is kamionozik azóta. Megismerkedni is szinte sms-ben interneten ismerkedtünk meg tök véletlenül. Azóta szeretné abbahagyni. Nehezen bírjuk, csak hát a pénz. Jelenleg már eljegyzett pár vagyunk, májusban lesz a esküvőnk. Még úgy van hogy ezt az évet szeretné így kihúzni aztán itthon találni valamit, csak ebbe a nagyon pocsék helyzetbe nem könnyű-sőt- kifejezetten nehéz munkát találni. Eleinte nagyon féltem, és bevallom a mai napig bennem van nem fogja-e megölni a kapcsolatunkat ez az úgymond életforma. Nagyon sokaktól hallom, hogy hosszútávon nem valami nyerő. De én bízom benne, hogy alakul majd másképp. A párom tisztában van vele, hogy hosszú ideíg nem bírom. Iszonyúan telnek azok a napok, hetek mikor nincs itthon, és szinte csak az a napi pár sms, meg heti egy-két perces telefonbeszélgetés tartja bennem a lelket. Ő átlag 4 hetente jön haza van mikor csak 2 napra. Iszonyú nehéz. Ha tehetném én mennék vele, csak nekem az előző házasságomból van két kislányom, így miattuk ez lehetetlen. Jól teszed, ha vele tartasz.

15. Pankakukac (válaszként erre: 14. - 8a8125e283)
2009. márc. 4. 22:21

Szia! Most látom csak, hogy írtál, meg nem is nagyon voltam.

Szóval amikor összejöttem a párommal,akkor ő kamionozott. Nekem is volt munkám, így nem mentem vele, de ez akkor eszünkbe sem jutott sajnos. Néha kivitt egy-egy útra, és én nagyon szerettem vele menni, de hát nem mindíg lehetett. Hogyan bírtuk ki? Sehogy....szó szerint. Abba hagyta. Egyik napról a másikra. Nehéz volt, de megérte. Ha nem tette volna, már nem lennénk együtt ez tuti. Most sajnos ismét kényszerül, hogy menjen, de most eldöntöttük, hogy megyek vele mindenképpen...remélem, jó lesz. És nálatok mi a helyzet???

14. 8a8125e283 (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. márc. 2. 17:30
Még egy kérdés. Írtad, hogy régen csináltátok a kamionozást. Akkor vele tartottál, vagy csak vártad a hétvégéket? Hogy lehet kibírni a kritikus időszakokat? Segíts, én is nagyon megszenvedem, tudom milyen érzés. Előre is köszi
2009. márc. 2. 17:26

Kedves Panka!

Ha teheted és tényleg nem találsz munkát tarts vele, ha nem bírod még mindíg kereshetsz itthon mást később. Én mindenképp kipróbálnám. Az én párom is kamionozik de sajnos eu-ban mindenfele. Csak minden 4. hétvégére jön haza volt hogy csak 2 napra , de most pl. itthon volt egy teljes hetet. ! hét után a 2 nap együttlét nagyon kevés! Nekem az első házasságomból van két lányom, így nálunk fel sem vetődhetett ez az ötlet, hogy mehetnék vele. (sajnos én is munkát keresők táborát bővítem lassan fél éve). Szóval én az együttlétre voksolok, ha van döntési lehetőség és nem vagy kötve senkihez.

2009. febr. 21. 13:14
Panka! Ha te nem találsz melót, menj vele. Ha nem jön be a dolog, akkor legközelebb otthon maradsz. Ki kell próbálni. És közben azért lehet keresgélni más melót is.
11. 61f3d27819 (válaszként erre: 8. - Pankakukac)
2009. febr. 21. 12:48

hiiii...

nálunk is babaprojekt van, de inkább a munka, a pénz és csak utána a baba...

én sem dolizok sajnos január óta...

de ha bemegy a penny központba alsónémedibe és megkérdezi hol lehet jelentkezni a portán tuti megmondják, és segíttenek, az a lényege hogy ott pfenning-es sofőrőket alkalmaznak, azok hordják ki az árut.

most kérdeztem a páromat, és ő úgy tudja, hogy van délelöttös műszak meg éjszakás,de nem akar hülyeséget mondani menjen be veszteni nem veszítt semmit mielött nekivág a kinti melónak...

mégha 200-at is keres, de itthon van és helyben, az meg nem rossz... ja és minden nap veled van...

2009. febr. 21. 12:44
Köszönöm mindenkinek a hsz-kat, ha valami ötlet van még valakinek, azt nagyon szívesen vesszük. Most bármi áron segíteni akarunk magunkon és ehhez minden ötletet szívesen veszünk!
9. féknyom (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. febr. 21. 11:27

Szia!

Menj vele, max kiszállsz, ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket.:)

8. Pankakukac (válaszként erre: 5. - 61f3d27819)
2009. febr. 21. 11:19

Nálunk még az is gond, hogy babát szeretnék, tehát mindenképpen olyan meló kellene, amivel minden este itthon alszik, mert másképpen nem menne.

De ilyen munkát nem találtunk még sajnos...pedig nagyon-nagyon keressük.

Ha hallotok valamit, szóljatok kérlek!!!!!

2009. febr. 21. 10:56
Én ebben a felvázolt szituban biztosan vele mennék. Együt vagytok, többet is hoz haza, itthon nagy remények nincsenek munkát találni, szerintem minden érv mellette szól Ezt a kényelmetlenséget megéri.
2009. febr. 21. 10:55
szerintem amíg nincs jobb én mennék vele
5. 61f3d27819 (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. febr. 21. 10:44

sziasztok!

az én párom is kamionozik, igaz belföldön de sztem ne engedd ki dolgozni, pesten vagytok, annyi meló van neki mivel sofőr, /pl-penny; tesco; stb;stb/

vagy menjen el egy maszekhoz dolgozni itthon is meg lehet keresni a 220000-et is és csak napi egy fordulóval...

igaz én sem akartam elengedni kamionozni, de muszály volt belátnom hogy jobb mint a 100000...

ja és ő is hetel, így szombat vasárnap vagyunk együtt csak... és ki lehet bírni ha az ember bizik a másikban...

te is nyugodtabb leszel ha tudod hogy minden este otthon van veled főleg így hogy pesten laktok...

4. Pankakukac (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2009. febr. 21. 10:35
És adminisztrátori vagy orvosi asszisztensi munkát tudnék vállalni.
2009. febr. 21. 10:35

Ja és az is hozzátartozik, hogy ha nem megyek vele, akkor kb. 300000 ft-ot hoz haza, ha megyek, akkor 400000-at is, mert akkor nem siet haza, hanem tud többet menni.

Viszont ott van a kényelmetlenség a másik oldalon...

2. spinneli (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. febr. 21. 10:35
te milyen munkákat tudnál elvállalni, végzettség?
2009. febr. 21. 10:33

Röviden vázolom, miről van szó.

Párom is és én is elveszítettük az állásunkat vidéken, följöttünk Bp-re a Nővéremhez(nem túl ideális egy fiatal párnak, mindegy).

Keressük a melót ezerrel, egyenlőre semmi, csupán a Drágámnak egy reménysugár, hogy mehet nemzetközizni kamionnal. Ismét. Viszont nem akarunk egymástól elszakadni, már csináltuk régebben, de nem ment. És most fölvetődött a kérdés, hogy menjek-e vele. Itt vagyunk meglőve. Ti mit tennétek?

Vállalnátok a nem túl kényelmes utazgatást Olaszországba, vagy itthon vállalnátok állást és várnátok a párotokat minden hétvégén?

Köszi a hozzászólásokat, remélem okosodni fogok belőle!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook