Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kamaszok és fesztiválok, bulik fórum

Kamaszok és fesztiválok, bulik (beszélgetős fórum)


2012. jan. 6. 07:18

:( Valaki esetleg ? Egyedül vagyok ezzel a gonddal

?

2012. jan. 5. 23:05

Sajnálattal látom, hogy behalt egy pár éve ez a fórum .

Segítsetek léci!

A lányom 15 éves (nagyon szép ,dekoratív kislány )és a szememre hányta, hogy túl szigorú vagyok, mert nem engedem el a haverjaival szórakozni . Az apja Szegeden él mi Szolnokon . Nos a szilvesztert nem itthon töltötte hanem az apjánál, aki elengedte reggelig haverokhoz és elmondta nekem a lányom, hogy ivott és esett ki kép is neki . Megmondtam, hogy ezek után ne várja el , hogy egy ideig leengedem őt Szegedre . És ekkor kaptam meg, bezzeg apa nem szigorú ennyire ! Ti mit tennétek, tettetek a kiskamaszotokkal ebben a kérdésben? Mi a helyes megoldás a problémára ?

2008. okt. 14. 18:01

Szerintem, azaz ideális, ha előtte a szülőkkel járt már nagyobb rendezvényeken, legyen szó Művészetek Völgyéről, vagy bármiről, és tudja mi a normális, mit lehet elhinni, mire kell vigyázni, hogyan.

Fontos a társaság is. Ha józan életű társaság tagja nyugodtan elengedném, de azért nem árt utána nézni a fesztivál jellegének, célközönségének.

2. spinneli (válaszként erre: 1. - Dzsihad)
2008. jún. 18. 10:44
nyugodtan engedd, de nem árt megnézni milyen tipusú fesztiválra, például a Sziget ma már nagyon monumentális, oda például én 16 éves kortól engednék, barátokkal gyereket, a kisebb fesztekre mint hegyalja volt fesztivál már lehet hamarabb is.
2008. jún. 18. 10:19
Sziasztok!Nyilván Nálatok is "probléma" ez az elengedjem ne engedjem el Őt a fesztiválra,buliba kérdés...nos,itt várom válaszaitokat,Ti hogyan álltok ehhez a témához?elengeditek őket fesztiválokra?hány éves kortól stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook