Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kamasz lány, ha mindene megvan, milyen ajándéknak örülne? fórum

Kamasz lány, ha mindene megvan, milyen ajándéknak örülne? (tudásbázis kérdés)

17. Babi87 (válaszként erre: 14. - CsillagTM)
2010. ápr. 8. 14:49

Én is azt gondolom róla,hogy személytelen egy kicsit,de mégsem pénz,és nem is az 1000. dolog,ami már van.


Én biztosan megsütném neki a kedvenc tortáját vagy süteményét!:)

16. CsillagTM (válaszként erre: 15. - 5e76004fb5)
2010. ápr. 2. 11:33
olvass vissza, 13 hozzászólást azért nem olyan nehéz...
2010. ápr. 2. 11:17
Lehet, hogy a legegyszerűbb megkérdezni az a szülőket??
14. CsillagTM (válaszként erre: 13. - Laleh)
2010. ápr. 2. 11:11
az a baj a konkrét dolgokkal, h "mindene megvan", úh lehet, h ilyen cucca is van...ezért én is az utalványra szavazok (bár egyébként nem szeretem, mert személytelen).
13. Laleh
2010. ápr. 2. 11:08

Vegyél nekik egy egy digitális képkeret kulcstartót!

Fel tudnak rá tölteni kb 70 képet, magukkal hordani, nem drága és szerintem tök jó. :)

Kapható mindenféle színben.

2500 Ft körül van.


Mennyit akarsz rászánni az ajándékukra?

12. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Dina2)
2010. ápr. 2. 10:39

az ajándékutalvány be fog jönni neki, amint a kezébe kapja, már el is képzeli azt a pólót/nadrágot, amit kinézett a múltkor magának :))


De egy-egy divatüzlet ajándékutalványa helyett -ha Pesten lakik - jobb ötlet mondjuk egy Aréna Pláza utalvány, mert azt bármelyik üzletben beválthatja.

2010. ápr. 2. 10:34
szerintem ne pénzt adjál, hanem ajándékutalványt nagyon sok helyen lehet már kapni. Én tavaly karácsonyra keresztszüleimtől C&A-s utalványt kaptam örültem neki ;)
10. Ronikutyi (válaszként erre: 9. - Dina2)
2010. ápr. 1. 12:00
Akkor a legegyszerűbb a lóvé,mert gondolom a szülei sütnek,vagy rendelnek neki tortát,mondjuk attól még te is kedveskedhetsz ilyesmivel.Te tudod..:)
9. Dina2 (válaszként erre: 8. - CsillagTM)
2010. ápr. 1. 11:50
mert ha megkérdem őket, azt felelik, hogy nem kell semmi, nem az ajándék miatt tartják a szülinapot...
8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Babi87)
2010. ápr. 1. 11:30
én is utalványt adnék, ha nincs tippem, de miért nem kérded meg a szüleit?
2010. ápr. 1. 10:36
Az ajándékutalvány szerintem egy jó dolog.Bár én az gondolom erről,hogy az vesz ilyet,aki nem biztos a dolgában!:)
6. Ronikutyi (válaszként erre: 5. - Dina2)
2010. ápr. 1. 10:26
Ja,így már értem,először azt hittem,a saját lányodról beszélsz.:) Ha nem ismered az ízlését,akkor mondanám a pénzt,attól függ,milyen belső kapcsolat van köztetek,és persze mire szeretnél ajándékot venni.Húsvétra,vagy szülinapra.Mert húsvétkor én még a mai napig örülnék egy nyuszicsokinak,szülinapon,meg mondjuk egy tortának.Ezt kiegészítheted zsebpénzzel,amit arra költ,amire akarja.
5. Dina2 (válaszként erre: 2. - Ronikutyi)
2010. ápr. 1. 10:21
azt tudom, hogy egy kamasznak (akár fiú, akár lány) sosincs meg "mindene", viszont elég egyedi az ízlésük (14 és 16 éves unokahúgaimról van szó), és bizony a nenu nem igazán mer nekik ruhafélét vásárolni, nagyon kockázatos, meg a másik, hogy ritkán látom őket, annyira nem tudom, mi hiányozhat nekik, ezért valami "általános" dologra gondoltam, aminek biztosan örülnének.
2010. ápr. 1. 10:20
Kozmetikai bérlet?Kedvenc újságjára előfizetés?
2010. ápr. 1. 10:19
Könyv, ha szeret olvasni, vagy bizsuk,nyaklánc, karkötő,öv, divattáska.
2010. ápr. 1. 10:18
hú,hát ez jó kérdés,ha mindene meg van,(vagy lehet,hogy csak te gondolod,sőt biztos:D)mert ilyen korban szerintem "telhetetlenek" a kamaszok,biztos,hogy tetszik neki egy új ruha,vagy valami,nem tudom.Kérdezz rá,mit szeretne,szerintem az a legegyszerűbb.
2010. ápr. 1. 10:15
Kamasz lány, ha mindene megvan, milyen ajándéknak örülne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook