Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kalotaszentkirályról van itt valaki? fórum

Kalotaszentkirályról van itt valaki? (beszélgetős fórum)


7. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - Iriszb)
2009. ápr. 24. 21:23
Kevés szóval, de annál nagyobb lekesedéssel írom, hogy pontosan ugyanaz a véleményem mint a Tiéd! :)
2007. aug. 3. 05:32
Nagyon örülök, hogy ilyen jó tapasztalataitok vannak... talán egyszer én is eljutok oda.
2007. júl. 29. 21:51

Sziasztok!!

Most akadtam rá erre a fórumra,én közel lakok Kalotaszentkirályhoz.Ma vette kezdetét ott egy 1 hetes tánctábor,melyet minden évben megszerveznek.

Tényleg úgy van ahogy az előttem szóló irta és nagyon vendégszeretőek az emberek.De nemcsak ott,hanem egész Erdélyben:)

2007. júl. 17. 22:52

Én is voltam ott,mármint KALOTASZENTKIRÁLYON csak jókat tudok róla mondani aki teheti kerese fel mindenkinek tudom ajánlani, gyönyörű a vidék szuper az ellátás és az emberek nagyon vendégszeretőek a fogadtatás és a vendéglátás szuper....

Egy hosszú hétvégét töltöttem ott el de, felejthetetlen volt,

az biztos hogy mégegyszer elfogok látogatni arra a környékre....

3. Rozália (válaszként erre: 2. - 27673fa370)
2007. júl. 17. 14:51

Szia Havasigyopár!

Megosztanád velem a tapasztalataidat?

2. 27673fa370 (válaszként erre: 1. - Rozália)
2007. júl. 12. 21:45
Én falusi turizmusban profi vagyok akit érdekel erdélyi falusi turizmus IRJON !
2007. júl. 6. 06:08
A falusi turizmussal kapcsolatban lenne szükségem segítségre. Olyan információt kaptam, hogy nálatok működik ez a dolog...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook