Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalória!Légyszíí segítsetek:$ fórum

Kalória!Légyszíí segítsetek:$ (beszélgetős fórum)


8. szabonea (válaszként erre: 7. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 19. 08:50
Szia! Én is, vagyis a családdal együtt úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk a kalóriaszámolgatást, ha tudsz valamiben segíteni azt megköszönném. Étrend, vagy valami hasonló. Köszi.
2010. jan. 18. 10:42
Köszönöm mindenkinek:):):):):)Szép hetet:Pusz:Adrienn
2010. jan. 18. 09:13
Annó amikor a számolgatós diétámon voltam(1000 cal)az olajat vagyis a zsiradékot mellőztem.A húsokat tepsibe párolva sütöttem.Annyira hozzászoktam,hogy mostanában is lefóliázva kezdem a sütést majd pirosításkor leveszem és kész.A fűszer sók is "rátapadnak"a húsra és az ízük is nagyon finom.Így nem kellett a zsiradékot számolni,sőt a húsokból kisültet sem ettem meg mivel az a szaftban maradt
5. OlíviaAnna (válaszként erre: 2. - MMMaya)
2010. jan. 18. 08:41
Pontosan így van. A borral (ha tényleg kevés) gyakorlatilag nem kell számolni, mert úgyis elpárolog az alkoholtartalma. Nyugodj meg, nagyon szépen le lehet a Cézár saláta típusú diétával is fogyni. Sőt! Nem biztos, hogy akik egész nap gyümölcsöt esznek kevesebb kcal-t visznek be. Akik meg zöldséget esznek extrudált kenyérrel - jó esély van rá, hogy - előbb-utóbb bekattannak.
2010. jan. 18. 01:26
Fogyira is jó ez a husiadag. Kicsit lassabb, nem egy hetes csodadiéta. Én kb 14kg-t fogytam 1 év alatt úgy, hogy minden földi jót ettem, csak mindenből picit kevesebbet + mozgás. Abonett stb szerintem csak rövid távon kibírható önkínzás. Nyárig még van fél év, kitartással és következetességgel többet lehet elérni mint számolgatással.
3. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 18. 00:56

Szia! Nem tudom fogyózol, vagy sem. Fogyókúra esetén ez erős. Én mindig párolt zöldséget ettem, hamleten vagy abonetten pici ízesítő, max. 1 szelet parízer, salátákat, káposztalevest, gyümölcsöket, de így sosem a fogyi ideje alatt.

Egészséges táplálkozás céljából jó, amit írtál.

2010. jan. 18. 00:42

Ha 100 g volt a csirkemell, akkor az 110 kcal, ehez még számold hozzá az olajat amiben sütöd.

Egy evőkanál olaj 8-10 g, aztán hogy mennyit vesz fel ebből, de inkább legyen 10-20-30 kcallal több számolva, mint hogy becsapd magad.

2010. jan. 18. 00:24
Sziasztok.Arra lennék kiváncsi,hogyha a serpenyőben egy icipici olajban megsütök husit,borsal és kis sóval,annak mennyi a kalóriaértéke?Olvastam kalóriatáblázatban h a pipimellé 112 körül van.De máshol ilyen 400kalóriákat olvasok:S Kalóriaszámlálós fogyit csinálok,és lehet ,hogy idáig a 120nak hitt kalóriát jól elcsesztem,és többet vittem be egy nap,mint amit számoltam:(Amugy kb egy tenyérni kis husrol van szó,azt szoktam enni,sütve,vagy Párolva.Köszönöm a segítségeteket előre is:Adrienn

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook