Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalória számolással fogyni? fórum

Kalória számolással fogyni? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 23. 07:35

Sziasztok!

Bocsi hogy nem jelentkeztem,de volt egy kis családi bonyodalom,és kiment a fejemből a fórum:-(((1 hét alatt másfél kg ment le,10 kg egyenlőre a célom,aztán jöhet a többi:-)

2011. szept. 20. 10:23
Az Update-tel csak óvatosan. A minap járt a kezemben egy ízetlen 1-es kódú somlói galuska. Szorbittal édesítve, tehát szénhidráttartalma ugyanannyi, mint a cukoré. A tetjébe (fölöslegesen) az USA-ban betiltott adalékanyagokkal. Rá is van írva, hogy a gyermekek értelmi képességeinek fejlődését korlátozhatja. Jesszusom, ki az az állat, aki egészségesnek merészel reklámozni egy ilyen terméket?!
2011. szept. 19. 13:11

Szia! Ez a legeredményesebb módszer! Én is így fogyok, illetve Update-tel kombinálgatom a táplálkozásomat. Az is nagyon fontos természetesen hogy ne két tábla csoki tegye ki a napi kalóriát :)

Sok zöldség, gyümölcs, fehérje, minél kevesebb szénhidrát!

3. Málnapuding (válaszként erre: 1. - Era1974)
2011. szept. 19. 07:47

Szia!


Önmagában a kalória számolgatás is jó, de ha arra is figyelsz miből és hogyan rakod össze, dupla siker :-) Én -56 kilónál tartok és működik!

Hajrá! Sok sikert!

2011. szept. 19. 07:43

Szia!


Lehet eredményesen fogyni vele!

Belekezdtem és egy hónap alatt fogytam vele 6 kilót, de persze mozogtam is mellette! :)

Hajrá, sok sikert hozzá! És kitartást, mert az ami nagyon fontos! :)

2011. szept. 19. 07:35
1 hete kezdtem a diétát,a hétvégén volt kis kilengésem,de mától újra számolgatok:-)Szeretnék beszélgetni,olyanokkal,akik ezt a diétát csinálják,vagy csinálták már ,és eredményesen fogytak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook