Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kallos hajfesték: korrektor színek. Mit jelent ez? fórum

Kallos hajfesték: korrektor színek. Mit jelent ez? (tudásbázis kérdés)


6. Lina79 (válaszként erre: 5. - Miramira77)
2011. nov. 11. 16:26
Hát nem tudom. Én olyan kékes mamás ősz hajat szeretnék, de egy lépéssel, és valahogy nem jön össze. Ez meg szép kékes,csak nem tudom, hogy miért korrektor. De lehet, hogy tényleg csak az árnyalaton javít. Azért köszönöm.
5. Miramira77 (válaszként erre: 4. - Lina79)
2011. nov. 11. 16:11

Mikor tiniként nagyon extrén voltam, akkor kékre festettem a hajam. A boltban mondták, hogy ez az árnyalat a feketéhez kell. Általában.

Amúgy nem lehet, hogy ősztakarós, mondjuk? Mert a neve nem hangzik olyannak mint amilyen az én ötletem.

4. Lina79 (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2011. nov. 11. 16:09
Tehát sima festés után mégegy festés? Úgy gondolod?
2011. nov. 11. 16:07
Találtam a Kallos prestige hajfesték színpalettáján egy olyan színt, ami tetszik, az a neve, hogy Mixton ezüst. De korrektorok felirat alatt van. Ha valaki tudja, ez mit jelent, legyen szíves megírni. Köszönöm.
2011. nov. 11. 16:06
Ha jól tudom az intenzív színek, pl kék amit a feketére szoktak rákenni, hogy igganzán kékesfekete legyen. De lehet hogy hülyeséget mondok...
2011. nov. 11. 15:51
Kallos hajfesték:korrektor színek. Mit jelent ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook