Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ünnepi ételek - Ki mit főzött/sütött? fórum

Ünnepi ételek - Ki mit főzött/sütött? (beszélgetős fórum)


2021. jan. 2. 14:23
Újévkor lencsegyuláyás levest, csülök pékné módra,töltött húst.burg.pürét,savanyút. Ma is ezt ettük.
2021. jan. 1. 14:16

Szilveszterre: húsleves, malac pörkölt tésztával, bejgli maradék

Mára = újévre: húsleves, sárgaborsó főzelék malac sült (a lencsét nem szeretem, a sárgaborsó színe pedig olyan = mint az arany!)

2020. dec. 26. 10:26
Főztem: palóclevest, köröm pörköltet krumplival, pulyka sült párolt káposztával, csirke tikka masala, főtt tésztával
2020. dec. 26. 00:03

Töltött káposzta, baconbe tekert kolbászhússal töltött karaj, kukoricasaláta. Holnap orjaleves lesz.

Sütik : meggyes-mazsolás kakaóscsiga, baconös csavart, virslis batyu és még sajtos meg lekváros koszorút tervezek, sütni.

2020. dec. 25. 17:13
Töltöttkáposzta Pataki tálban (ez szinte kötelező, nagyon szeretik), baconbe tekert csirkemáj, aszaltszilvával töltött csirkemell, köret rizi-bizi, krokett. Leves is volt, tejszínes-tárkonyos csirkeragu. Halat nem sütöttem, kérték, hogy idén ne legyen.
2020. dec. 25. 10:07

Tegnap: halászlé, süt kacsacomb, párolt káposzta, törtkrumpli és süti+pia.


Ma: hús leves és maradt kacsacomb


Holnap: töltött káposzta


Holnapután: sült hal (lazac, hekk és pisztráng).


Képet nem teszek fel;)


Boldog karácsonyt!

2020. dec. 25. 04:52

Képet raktok fel, az Ünnepi fincsi ételekről,


Ki mit főzött/sütött?


Boldog Karácsonyt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook