Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jysk kanapéágy - van valakinek tapasztalata róla? fórum

Jysk kanapéágy - van valakinek tapasztalata róla? (tudásbázis kérdés)


7. Andyka888 (válaszként erre: 6. - Marjann)
2011. jún. 22. 13:20
Igen, 140x200 as,simán elférni rajta.
2011. jún. 20. 21:40

Köszi szépen!


Örülök, hogy jókat mondtok róla. Szerdán szerintem elmegyek megnézni és ki is próbálom:)


Andyka: 140x200as, ugye? Azon már el lehet férni ketten is.. Nem baj, ha kicsit kemény, jót tesz a hátamnak.

2011. jún. 20. 21:24

Szia!

Nekünk(vagyis a lánykámnak) FRANK sarok van,meg vagyunk elégedve vele.Kényelmes,szeretjük.De csak akkor ajánlom,ha szereted a nem túl puha fekvőfelületet,mert ennek elég kemény a matraca.

2011. jún. 20. 21:24

Nekem a Jysk-től szekrényem van. Nem szeretem, mert azt leszámítva, hogy jól néz ki, nagyon puha anyagból készült, egy pici ütődésre is benyomódik az anyag. A másik pedig az, hogy több éve megvan, és még mindig iszonyat büdös ragasztó vagy festék szaga van, és ruhák is átveszik.

Tudom, Te nem szekrényt akarsz venni..., de azért leírtam.

Egyébként kínai, -ha ez mond valamit.

2011. jún. 20. 21:06
Szia! Nekünk a Halifax van, maximálisan meg vagyok vele elégedve, strapabíró és baromi kényelmes!
2011. jún. 20. 20:59

Itt nézem a SAMet és a FRANKet: [link]


Szeretnék egy kinyitható, kétszemélyes ágyat, de mindennapi használatra, így fontos, hogy kényelmes legyen.

2011. jún. 20. 20:58
Jysk kanapéágy - van valakinek tapasztalata róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook