Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » JYSK-ben kapható WellPur párna fórum

JYSK-ben kapható WellPur párna (beszélgetős fórum)


8. artiny (válaszként erre: 7. - Makaréna)
2014. szept. 27. 11:30

Es amugy milyen a "toltelek" ? Egeszben levo szivacs lapok vagy inkabb ilyen aprobb kockák memoria szivacsbol...?



koszonom a hozzaszolasokat :)

7. makaréna (válaszként erre: 5. - Artiny)
2014. szept. 27. 11:23
Most szétszedtem a párnát, tényleg kivehető a töltetből, de azért érdemes elrakni, mert idővel kisebb lesz.
6. szafaripók (válaszként erre: 5. - Artiny)
2014. szept. 27. 09:47
Vszínűleg az oldalán van egy cipzár, és a töltetből kivehetsz, amennyit gondolsz. Legalábbis az "állítható párnák" általában így működnek...
2014. szept. 27. 09:41

markaréna: itt azt irja,hogy a magassag allithato vagy ez nem igaz?


" A párna magassága igény szerint változtatható, mivel a töltet egy része kivehető. "

2014. szept. 27. 09:31
Nekünk a 2-es van, nagyon szeretjük, de tényleg elég magas!
2014. szept. 27. 07:32
Nekem Wellpur van, én nagyon szeretem. A kispárna van nekem, azóta nem fáj a nyakam, mióta használom :) Én ajánlom :) Igaz hason nem lehet rajta aludni, de arra van nekem ott egy "ovis" párna, az a lapos kispárna, így ha hason alszok, kicserélem :)
2014. szept. 27. 07:31

Mi a négyesen alszunk, először magas volt, de szépen kifeküdtem a vackot magamnak, meg a Párom is, és mi szeretjük.


Mosható, és én mosom is.

2014. szept. 27. 07:24

Ezt neztem ki:


1

[link]


2

[link]


3

[link]


4

[link]


Egyszer már vásároltam ikeaban ilyen memoria szivacsos párnát,de az nagyon kemeny volt és fajt tole a nyakam...

[link]


de ez egyben van...az egesz egy szivacs. A wellpurt megtapogatva mintha ebben kisebb,apro tomitesek lennenek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook