Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Juventus reggel. Erre tényleg igény van? fórum

Juventus reggel. Erre tényleg igény van? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 27. 09:18

ez a Petra annyira egy buta nőszemély. olyan "okos" tippeket ad abban az idióta "petra praktikái" rovatban...

mint aki egy burokban él...áááá, borzalmas.....

2010. ápr. 27. 07:32
kritikán aluli a műsor:D
10. Sleepi
2010. ápr. 9. 21:24
A Juventus reggeli műsora szerintem is borzalmas. :S A helyükben megpróbálnám más műsorvezetőkkel hallgathatóbbá tenni, mert így nem a Neo-val, sem a Class-al nem tudja felvenni a versenyt.
2010. ápr. 9. 21:19
csak a juventus reggelt hallgatom..tök jó:)
8. c5c40ee1f9 (válaszként erre: 7. - Spiritus)
2010. ápr. 9. 13:37

:D ennek igazán örülök, már azt hittem, hogy velem van a baj, hogy nem vagyok vevő Petra nyihogására, meg arra, hogy a szexhiányát a rádióban x 100-1000 hallgató előtt éli ki:D.

Néha úgy felmegy bennem a pumpa, hogymindig írni akarok nekik, de hagyom, pénzt meg aztán főleg nem fogok vesztegetni.

Gábor meg, nemlenne vele baj, mert szerencsére a hangja nem olyan borzalmas, mintha tv-ben látnám, de olyan bunkó,és úgy lenézi a nőket, használati tárgynak tekinti. wáh... :)

Na mind1, viszont minden elismeésem a zenei szerkesztőnek, bárki legyen s az, mert tudja, hogy mi a jó zene. alapvetően nem szeretem ezeket a zenéket, bármint otthonnem ilyet hallgatok, de munkaidőben jobbat nem tudnék találni, mert csak úgy repül a munkaidő:)

2010. ápr. 9. 13:16
Szívemből szóltál!! Én is azt hallgatom, mert valahogy nekem itt neten keresztül nem jön be más, igazi rádióm nincs, és fülest meg nem lenne célszeű használni, de hogy nem csak a reggli műsor, hanem az összes műsorvezető és téma borzasztó azon a csatornán. Bár próbálok nem odafigyelni a témára, de ennyire szerintem bárki tudna műsort vezetni mint ők!!!
6. c5c40ee1f9 (válaszként erre: 5. - Hnora)
2010. ápr. 9. 09:40
kb egy éve én is csak azt hallgattam. a zenék tényleg nagyon jók, sok kedvencem van ami csak ők játszanak, de ők szinte sak külföldit, meg egész nap ismétlik:S
2010. ápr. 9. 09:30
engem is megőrjít az állandó nyihogás :) Petőfin nincs ez, és reklámok sem. Szerintem a zenék is jobbak, én amióta van, azt hallgatom.
2010. ápr. 9. 09:23

Régen énis Balázsékat hallgattam, függő voltam, de már valahogy nem szeretem őket, sokat bezsélnek...egyfolytában:D.

Régen sokszor nyertem náluk:):):)

3. Mia87 (válaszként erre: 2. - C5c40ee1f9)
2010. ápr. 9. 09:04
szia én régen csak azt hallgattam szintén a zenék miatt. De a reggeli műsorukat kifejezetten nem szerettem. Ezért reggel Class fm-et hallgatok, ott is 10ig tart a reggeli műsor, majd 10kor átkapcsolok a juventusra.. :)
2010. ápr. 9. 08:56

Sziasztok!

Egésznap rádiót hallagtok, és mivel a Juventuson mennek a legjobb zenék(nem ismételnek, és sok a magyar), így azt szoktam. De ez a reggeli műsor elég borzalmas. Nem akarok veszekedni, csak tényleg érdekel, hogy ezt szeretik az emberek? ti hallgatjátok? mi a véleményetek?

2010. ápr. 9. 08:55
Juventus reggel. Erre tényleg igény van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook