Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jutalékos fizetés? Mire számíthatok, az értékesítés területén? fórum

Jutalékos fizetés? Mire számíthatok, az értékesítés területén? (beszélgetős fórum)

2009. márc. 27. 21:05
Engem is érdekelne ez a téma.
5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Defeb037c5)
2008. szept. 22. 23:02

Ha itt teszed fel a kérdést, szerintem ne kezd el. Én nem vagyok biztositási üzletkötő, de ismerek olyanokat több százezer forintot keresnek havonta. Igaz, közel tiz éve már ezt csinálja, megdolgozott a sikerért és az ügyfélkörért.


Szerintem a jutalékos rendszernél nincs igazságosabb, pontosan mérhető a teljesitmény. Lényegesen többet lehet keresni, mint alkalmazottként.


Érdekes reakciókat irtak többen. Nemrég a kezembe került egy statisztika, az összes biztositás tekintetében mindössze 3% a kockázati biztositások aránya. Az emberek hamarabb kötnek biztositást az autójukra, ingóságaikra, mint saját magukra. Ez ám az optimizmus :))

4. rohiani (válaszként erre: 1. - Defeb037c5)
2008. szept. 22. 12:26

Először is azt nem írtad, hogy mint vállalkozó v. a biztosító alkalmazottja leszel.

A biztosításokból befojt összegeket (ezek meg vannak határozva, pl. egy 30 éves lejáratú élet v. nyugdíjbiztosítás után kapsz 50 000 Ft-ot, de ezekből még le kell vonni mindent, tb, adó előleg, nyugdíj, kb marad 25000. Annyit kapsz egy hónapban ahágy biztosítást kötöttél.

Ha jó nagy az ismeretségi köröd, vagy bőr a képeden vadigeden embereket rábeszélni mindenféle biztosításora és jól el is tudod ezeket adni, akkor tudsz vele rendesen keresni.

De én is menekülnék ezerrel.

3. 754c7e07c3 (válaszként erre: 1. - Defeb037c5)
2008. szept. 22. 12:13
Ha dolgozol keresel.
2008. szept. 22. 12:12
Sehogy,menekülj amerre látsz!Keress másik munkát.
2008. szept. 2. 22:16

Hello mindenkinek! Nem találtam hasonló fórumot ezért nyitottam, mert kíváncsi vagyok.

Egy neves bank biztosító csoportjánál szeretnék elhelyezkedni mint értékesítő. DE van egy negatívum, hogy jutalékos rendszerű a fizetés!

Szeretném megtudni, hogy mégis hogyan lehet azért keresni így, senkinek nem szeretnék a pénztárcájában túrkálni csak kíváncsi vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook