Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Juanita étrend fórum

Juanita étrend (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Juanita étrend

2008. ápr. 18. 10:16

Szia Tina68!


Sikerül betartani a Juanita kúrát? Így elsőre egész barátinak tűnik, holnaptól kipróbálom. Lett hatása? Van több heti étrend is?

7. andreamano (válaszként erre: 6. - Dorry)
2008. márc. 26. 13:24
Én is úgy vagyok vele,hogy rendelem a kaját,mert nem főzök csak a kicsinek.
2008. márc. 26. 11:28
Elkezdte már valaki??az abaj, hogy nekem nincs időm főzőcskézni!Pláne egy főre
5. andreamano (válaszként erre: 3. - Tina68)
2008. márc. 22. 22:24

Szia!


Ez nagyon jól hangzik!:)

Te mióta csinálod?

Nem hallottam még erről,esetleg orvos állította össze Neked,ez csak egy hetes,vagy van még több hét is?

4. pimpi3 (válaszként erre: 3. - Tina68)
2008. márc. 22. 21:57

Szioka!Ez nagyon jol hangzik,de én kb ennyit ettem a diétám elött is!Csak azért nem ilyen eegészségeseket!Sajna nekem is rossz az anyagcserém!10 hónapja letiltottak a kávérol.hüvejesekröl,vöröshusrol is!Igy se javult!A mostani diétám jonak bizonyul,de az anyagcserém még mindig nem tökéletes!Én nappal aloeverás teát iszom,este meg májvát!

A receptek nagyon jok!Ki is írtam 1-2-töt!:))

SOK SIKERT!

3. tina68 (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2008. márc. 22. 15:28

És nagyon jól betartható:-)

Nem éhezel, és közben az anyagcseréd szépen lassan átalakul!

Én beiktattam egy kis mozgást is mellé, a jövő héttől spinningelni járok heti 2X.

Majd készítek egy naplót, az étrendemről és a kezdő centijeimről, illetve a csökkenésekről!!!!

2008. márc. 21. 07:42
Nekem nagyon tetszik:)
2008. márc. 20. 17:03
Régóta kínlódom túlsúllyal, amit kisebb nagyobb módszerrel 5-10%-kal sikerül csökkentenem, alkalmanként. Sok-sok emberrel beszéltem már, sok anyagot elolvastam és az a meglátásom, hogy valami nem jól működik nálam. Már vezettem étkezési naplót arról mit eszek, iszok, és hozzá mennyit mozgok! Mégsem fogytam annyit, amennyit szerettem volna!

Ugrás a teljes írásra: Juanita étrend

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook