Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Joy előfizetés- mínusz ajándék fórum

Joy előfizetés- mínusz ajándék (beszélgetős fórum)


2011. máj. 13. 16:17
Ma jött meg a Glamour is :)
2011. máj. 13. 14:56

Már tegnap megkaptam a Joyt.

Ma pedig a Cosmot.

18. Tipke
2011. máj. 10. 19:58
Aki megkapta már a Júniusi Joy-át légyszi írjon! köszi
17. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 15. - D110400b8a)
2011. máj. 6. 23:05
Jaja az ajándékok tényleg bóvlik,és beállitják,h milyen szuper meg trendi...de közben meg olyan cuccokat mutatnak be bennük amik némelyike(a legtöbb)olyan áron van,h ha nem vagy samntha a sex és new yorkból kb akkor meg sem tudod venni.
2011. máj. 6. 16:46

Előfizetésnél nem jár ajándék,a Glamournál sem,és a Cosmonál sem jár.

Pont azért ,mert az előfizetők kedvezménnyel kapják,aki meg boltban veszi,annak ajándék jár.

2011. máj. 6. 15:46
Én azon akadok ki, hogy ezek elvileg trendi divatmagazinok. Erre olyan ajándékokat adnak mellé, ami finoman szólva is kínos... Soha nem voltam előfizető, inkább megveszem azt, amelyik magazin éppen megtetszik. Barátnőm az anyukájától C. előfizetést kapott karácsonyra... Hiába reklamálnak, azóta sem kaptak egy db-ot sem. Állítólag küldik, csak biztos kilopják a postaládából. Ami elég fura lenne, mert náluk a bejárati ajtón van a levélbedobó nyílás, egyből az előszobába hullik minden levél, újság. Ahhoz be kellene törni, hogy ellopják.:)
14. Mzsuka
2011. máj. 6. 14:50
Én az Anyák lapjára akartam előfizetni,de ott sem küldenek ajándékot,mert a posta nem vállalja annyiért amennyit ők fizetnek,többet meg nem fizet érte a postának a kiadó. Ennek az újságnak az ajándékát egy nagy bababoltban lehet csak átvenni,de az a környékünkön nincs is.
2011. máj. 6. 13:44

A lányom 2+1 évig volt a Joy előfizetője.

Első 2 évben azért mert akciós volt, akkor még kapta az ajándékot is.

A +1 évben az olcsóbb árért, amikor rájött, hogy az újságosnál van ajándék is az újsághoz, de ő mint előfizető nem kap.

Akkor felhívta az ügyfélszolgálatot, és szó szerint lebajszintották, hogy mit akar. Vegye megtiszteltetésnek, hogy akciósan előfizethet az újságra. Különben is, mint előfizetőnek nem jár ajándék. ELVÉGRE MÁR ISMERI AZ ÚJSÁGOT....

12. miel77 (válaszként erre: 10. - Tipke)
2011. máj. 6. 13:24
Sztem ez még az apróbetűs részben sincs benne... én Cosmos voltam sokáig, ott egy idő után az lett a divat, hogy a pár hónappal korábbi ajándékokat néha bepakolták az újság mellé.. gondolom kimaradtak. Mondjuk engem annyira nem izgatott ez, mert tényleg örültem, hogy olcsóbb az újság.
2011. máj. 6. 13:23

nekem is amikor reklamáltam ilyenért azt mondták azért olcsóbb előfizetve mert nem jár már ajándék 99%ban, hisz először a simába teszik és utána ami marad az megy az előfizetőknek!


1.5éves előfizetésem alatt egyszer kaptam:(((


azóta se fizetek elő ilyenre, és ha kérdezi vki, tanácsolom hogy ne tegye!!!

10. Tipke
2011. máj. 6. 13:10
De ezek a dolgok miért nincsenek leírva valahol látható helyen, vagy talán ez is az apró betűs részből kikeresendő????
2011. máj. 6. 13:08
Én egy másik újság előfizetője voltam, és amikor reklamáltam azt mondták az előfizetés mellé azért nem jár az ajándék, mert én olcsóbban kapom meg a magazint... vagyis az az ajándékom, hogy kedvezménye áron jutok hozzá a magazinhoz.
2011. máj. 6. 13:08
Hmmm akkor ne is lepődjek meg gondolom... Na nem baj, 4 hónapra fizettem csak elő, mivel 1000 ft volt... Jó tudom, hogy többnyire csak filléres apróságok vannak benne, de úgy érzem, hogy ami jár az jár! S még arra lennék kíváncsi, hogy hanyadika körül szoktátok megkapni az újságot?
2011. máj. 6. 13:05

Vicces,hogy a törzsolvasókat szívatják :D nem???

Én a Cosmo-val jártam így... És sem kaptam soha semmit sem...

6. agis
2011. máj. 6. 13:04
Miert nem szoltal a kiadonak, hogy hianyzik??? Eddig nekem utolag mindig elkuldtek a hianyzo ajandekot....
5. Anne33 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2011. máj. 6. 13:01

Igen! :D Ez így van. Én már csak nevetek rajta, de először nagyon ideges voltam. Én írtam is nekik ez ügyben hogy ajándék nincs az újsághoz, miért nem és hogy gondolják. Erre azt írták vissza hogy az ajándékból nincs annyi darab hogy minden újsághoz mellékeljenek, és az előfizetőknek már általában nem jut.

Hát köszönöm szépen, pont hogy inkább nekünk előfizetőknek kéne kapnunk elsősorban, mert mi vagyunk rendszeres olvasók.

Na, de már mindegy, nem is érdekel. Már hozzászoktam.

2011. máj. 6. 13:00
Én sem kapok soha ajándékot, pedig több éve előfizetek...
2011. máj. 6. 13:00
én más magazinnal jártam így, a boltban ott virítottak a lap mellé csomagolva én meg nem kaptam soha semmit, még termék mintákat sem nagyon, ezért nem fizettem többet elő semmire...
2011. máj. 6. 12:59
igen én rendszeresen így jártam, ezért nem fizetek már elő. Vagy pl amikor többféle ajándék volt, akkor tuti h midnig a legszarabbat tették be, de talán ha 2szer volt, hogy egyáltalán kaptam valamit, többi alkalommal meg semmit csak az újságot....
2011. máj. 6. 12:58
SZiasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy járt e más is úgy, hogy előfizetett a Joy magazinra, az újságot megkapta, viszont a hozzá tartozó ajándékot/kat nem?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook