Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jövőhéten kezdek edzőterembe edzeni. Tud valaki segíteni egy edzésterv kialakításában? Nagy segítség lenne, mert még soha nem mozogtam így.. fórum

Jövőhéten kezdek edzőterembe edzeni. Tud valaki segíteni egy edzésterv kialakításában? Nagy segítség lenne, mert még soha nem mozogtam így.. (tudásbázis kérdés)


8. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 7. - E974230abd)
2010. jan. 24. 11:54

Köszönöm:) Lehet igénybe fogom venni, és tényleg fogok írni:). Holnap megyek először, a helyet se nagyon ismerem, de mint írtátok, ha van edző akkor beszélek vele is:). Erősíteni mindenképpen kell, meg az állóképességen is csiszolni kéne:)

Elsősorban a tavasz közeledte miatt vettem rá magamat, mert eléggé ellustultam, és már sétálni se szoktam. És most vettem még csak észre, hogy a combom narancsbőrős... és azzal muszáj lesz kezdeni valamit.

7. e974230abd (válaszként erre: 4. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 23. 20:59

Minden teremben/majdnem minden teremben/van edző,ígaz pénzbe kerül,de ha soha nem voltál ilyen helyen ,akkor tök idegen lez.azt se tudod majd ,hogy a szarvát vagy a tőgyét fogd meg egy gépnek...a lábadat vagy a hasadat erősíti-e?!

Vagy ha rájössz hogy lábgép akkor a feszítőre vagy a hajlítóra hat-e..Ha ennyire nem vagy képben jobb ha egy-két órát befizetsz,és edzéstervet kérsz az edzőtől,és bemutatást is...Ha megvan utána menni fog önállóan is::)

Vékony vagy így is és felsoroltad a felső és alsótested is/kivéve a has hát:)/úgyhogy azt hiszem általános erősítő edzést kéne kérned:)

Ha bármi gondod van írj priviben:)/Ez a foglalkozásom/

2010. jan. 23. 20:33
először mindenképpen egy kiadós bemelegítéssel kezdj (boka,térd...mozgass át kicsit mindent, mint tesi órán régebben), fuss egy kicsit, hasonlók. rengeteg nagyon jó gyakorlat fenék és comb feszesítésre leginkább a lábemelős típusok vállnak be, attól függően hogy mennyire vagy edzésben lábsúly nehezítéssel. felülés, törzsemelések nagyon jó és egyszerű gyakorlatok, valamint variációik. sok sikert az edzésen remélem valamicskét segítettem...
2010. jan. 23. 16:14

Szia! Nagyon javaslom neked az edzesmester.com-ot. Igaz, fizetni kell érte, de kapsz egy komplett edzőtermi edzésprogramot, amiben egymásra épülnek a gyakorlatok és így fokozatosan erősödhetsz. És ott lesz a program megalkotója, egy személyi edző, akinek válaszol a menet közben felmerülő kérdéseidre.

Szerintem olcsóbb is, mintha személyi edzőt fizetnél a konditeremben.

2010. jan. 23. 16:08

:) Köszönöm!


Mindenféleképpen segítséget fogok kérni az edzőteremben is, de örülnék, ha segítenél te is, legalább tudnám, hogy mire számíthatok:)


Kézilabdáztam 5 évig. Ennyi, semmi mást nem csináltam. 173cm, 59 kg vagyok. Comb, fenék, és csípőt szeretném feszesíteni, és a felsőtestemet erősíteni.

Jaj nagyon hálás lennék:):):)

2010. jan. 23. 16:00

sziia:)

egy-két adatra van szükség hozzá, meg hogy sportolrál e már előtte, és ha adsz egy kis időt szívesen segítek!!:)

amúgy az előttem szólónak igaza van, de ha gondolod segíthetek!:)

2010. jan. 23. 15:56
Szerintem minden edzőteremben van szakember, aki segít ebben.
2010. jan. 23. 15:54
Jövőhéten kezdek edzőterembe edzeni. Tud valaki segíteni egy edzésterv kialakításában? Nagy segítség lenne, mert még soha nem mozogtam így..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook