Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jósnőnél jártam fórum

Jósnőnél jártam (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jósnőnél jártam

26. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Imola2)
2021. márc. 12. 00:50

senki rá nem tudna venni,hogy elmenjek


mindenesetre pont a napokban néztem meg az egyik kedvenc filmemet,a Gyilkos ösztönt.Abban ugye a főszereplők a jövöbe látnak,v inkább úgy fogalmazzunk,hogy látják és tudják,mikor mi fog bekövetkezni,kivel mi lesz ,kinek mi lesz a sorsa,stb stb,és ami a leglényegesebb:látják a betegségeket és a halált.


Elgondolkodtató a film,annak ellenére,hogy ilyen médiumok nyilván nem léteznek,ha léteznének,ezek az emberek becsavarodnának,látni,azt,hogy a szeretteiddel ,veled v akár másokkal milyen borzalmak fognak esetleg a jövöben történni,épp ésszel ezt ugyan ki bírná.Nekem ne mesélje senki,hogy emberek képesek látni a jövöt.

mindenttől függetlenül a film csodás,megható,szívfacsaró,ajánlom mindenki figyelmébe.....

25. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Imola2)
2021. márc. 11. 16:11
Mit jelent számodra az ezotéria?
2021. márc. 11. 14:51
mindenhol csalódtam.sok a hamis álneveken, s nevüket állandóan váltogató jósnők.
23. 754b8a9996 (válaszként erre: 22. - Ancimama2)
2020. febr. 22. 10:14
És arra nem gondolsz hogy ha nem szeret annyira hogy veled legyen és mágiával kell magadhoz kötni öt akkor semmit nem ér az egész????
2020. jan. 9. 21:21
Nagyon sokszor jósoltatok egy bizonyos jósnővel. Látnoki képességekkel rendelkezik.Döbbenetes nő.és mindig megnevettet. Apjukkal még akkor külön voltunk egy nőcske miatt, aztán készített nekem szerelmi mágiát. Nem volt egy hónap és újra együtt voltunk apjukkal. A férjemmel.Igen is , hogy van olyan jósnő aki valóban látó is.
2020. jan. 6. 11:28
Az én boszim amit jósolt eddig minden bejött
2019. dec. 15. 06:51
Szia! Sajnálom, hogy ilyen negatív tapasztalatod volt a jóslás kapcsán. Magam is foglalkozom Lenormand kártyából jóslással. Amennyiben szeretnéd, szívesen adok útmutatást Neked.
2019. dec. 14. 18:32
Én voltam korábban több jósnőnél is. Volt aki tényleg csak tippelgetett, de olyan is, aki eltalált múltbeli és jövőbeli dolgokat. Természetesen semmi nincs kőbe vésve, az csak egy lehetőség, amit éppen elmond. Viszont van az a helyzet, amikor éppen erre a lökésre van szüksége. 😊
2019. dec. 3. 15:51

Beszélgettem régen egy ilyen asszonykával, és elmondta:

- azért nem vetnek ugyanannak a személynek rögtön, 2x egymás után kártyát, mert biztos, hogy nem jönnek elő ugyanazok a lapok. Ezért azt mondják inkább, hogy a kártyának pihennie kell, nem szabad ismételni. :))

- másrészt, a kártya ha mutat is valamit, az mindig a dolgok pillanatnyi állása alapján mutatja a jövőt. Abban a percben, ahogy valamely hozzá kapcsolódó dologban változás következik be, már más jövőkép várható. Pl. ha megjósolja, hogy le fog dőlni a kémény, és az illető szól egy mesternek, javítsa ki, máris más lesz a jövőkép... persze ha esze ágában sincs az illetőnk hívni a szakit, akkor bizony "jó kis jósnőt" talált, érdemes hozzá elmenni máskor is. :)


Szóval nem kell ezt annyira komolyan venni, éppen ezért inkább jó kis időtöltés. "A kóbor apácák megtévesztésére" jó. :))

2019. dec. 3. 15:42
Sziasztok, az én esetem nem a jóslás, "csak" a rábeszélés művészetéhez kapcsolódik. Elmentem egy helyre, ahol ingyenes vizsgálatokat hirdettek, ezt el is végezték, nagyon sok dolgot mondott az életmód tanácsadó /ezt utólag tudtam meg, hogy nem eü. dolgozó/.Több mint 2 órás "beszélgetés" után belementem, hogy megveszek egy, az én nyugdíjamhoz képest horribilis árú gyógymatracot. Máig se értem magam, mintha hipnotizált volna, belementem, pedig a fejembe azt ordította valami,"menj innen"!!! Most futok a pénzem után, mert természetesen semmit nem ér, de már nem foglalkoznak velem. Köszönöm, hogy meghallgattatok.
16. Böce (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2019. dec. 1. 22:50
:D
15. Böce (válaszként erre: 13. - Panna.33)
2019. dec. 1. 22:49
Azzal könnyen lehet sok pénzt keresni, a sok hiszékeny ember fizet, mint a köles.
2019. dec. 1. 22:36
Nem mindenki csaló 👍🤗😉
2019. dec. 1. 21:58
Ha tényleg annyira segíteni akarsz, menj inkább a tudomány felé, nem a porhintes, a csalás világába...
12. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Imola2)
2019. dec. 1. 21:56

Te most komolyan azt mondod, hogy szépen, összeszedve leírtad, hogy hogyan bakizott, szélhámoskodott veled a jósnő, majd levonod a végső következtetést, ami a cikk teljes ellenkezője?

Maaargit... Savanyúcukor!

11. BorosTyánka (válaszként erre: 1. - Imola2)
2019. dec. 1. 20:56
A tandíjat megfizeted. Sokan járunk hasonlóan:)
2019. nov. 30. 18:41

Érdekes cikk volt igazából nekem tetszett. Megerősített abban eddig sem voltam eztán sem fogok menni. Nem vitatom lehet akik vannak képességekkel köztünk mert miért is ne lehetne, de java részt humbukk. Nem akarom tudni ennyi azt, hogy mi vár rám. Nekem ne mondja meg senki, ne tudja a sorsom, ne szabja ki rám majd én írom magamnak ahogyan én szeretném.


A cikkedhez gratulálok és ellenben veled én biztos nem megyek jóshoz. Soha ne mond, hogy soha.. Most jelenleg így vélem!

2019. nov. 30. 18:14
Szia! Nem mindegyik egyforma. Én is a"földön járva"kérdezek,v.jósolok magamnak,de muszáj volt kapaszkodókat találnom,mert nagyon nagyon nehez élethelyzetekben voltam.Ez nem volt egy jó jósnő.Olyanhoz menj,ha mesz akinel jókat irnak
2019. nov. 30. 17:20

Szia- sziasztok.

Végig olvastam a posztot. A végén írtad hogy szeretnéd egy szinten elsajatani a dolgokat. Ha gondolod tudok ebben segíteni, írjál rám. Hozzateszem h önerőből sokat olvasva tanultam meg ezeket a dolgokat.

És jó volt másokat húzni milyen spirituális erőm van. Amúgy a születési dátum sem fontos a jóslásba mert ossz visz pár kérdés alapján azt is Meg tudod mondani mi a horoszkópja az embernek.

7. kisj
2019. nov. 30. 15:58

Na, most a cikkedbe is belepislogtam.

Nagyrészt Te dumáltál magadról, meg a jóságos hölgy, meg a hatalmas pszichológiai érzéke..na, hagyjál már!:D

6. kisj
2019. nov. 30. 15:55

Nem hiszek a jóslásban.

A jóslás mintha azt mondaná, hogy bármit is teszel,te kis butus, van eleve elrendeltetés, tehát ne kapálózz, ez a sorsod.

Marhaság.

2019. nov. 30. 12:38
Én sosem voltam, meg nem is szándékozom jósnőhöz elmenni. Egyrészt nem hiszek benne, hogy földi halandó képes legyen arra, hogy tudja kire, mi vár, mik történtek a múltjában. Igaz, több embertől hallottam, olvastam már, hogy ráhibázott..., hát nem tudom... Másrészt magamat ismerve nem tudnám megfelelően kezelni, ha rossz dolgokat helyezne kilátásba a jövőmre vonatkozóan.
2019. nov. 30. 11:30
Nekem régen jósoltak kártyával,többen voltunk jelen,jókat nevettünk,az csak a véletlen egybeesés müve lehetett,hogy teljesen rám illett amit mondott,olyan dolgokat is amit nem tudhatot senki,csak én.:))
2019. nov. 30. 11:09
Szegedig utaztam egy jóslásért ..majd 20 éve . De : hála Istennek nem jött be semmi .A "jósnő " éreztette , hogy nem igazán ér rá ,a jóslás végén elindultak otthonról .Csak negatív dolgokat mondott . pl . elveszítem 2 hozzátartozómat 3 hónapon belül .Meg hasonló jókat .. ha jól emlékszem 5000 ft volt a tarifa .
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Imola2)
2019. nov. 30. 10:41
És mindezért a sok handa-bandázásért mennyit kért??
2019. nov. 30. 09:35
Én alapvetően hiszek az ezoterikus dolgokban, de földön járva, racionálisan közelítem meg: keresem a magyarázatokat, mit miért mondanak...Viszont hiszem, hogy a lélek az nagy erő és vannak érzékenyebb emberek közöttünk, akik szellemi síkon többre képesek. Így ellátogattam egy neves jósnőhöz, hátha segíteni tud valamiféle útmutatással, hogy merre menjek tovább... Íme a tapasztalat.

Ugrás a teljes írásra: Jósnőnél jártam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook