Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jönne velem valaki konditerembe Székesfehérváron? fórum

Jönne velem valaki konditerembe Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


3. blue* (válaszként erre: 2. - Rinike)
2011. márc. 4. 08:28
Én is hallottam már a zumbáról. Attól tartok, hogy nekem túl pörgős lenne. Nem vagyok jó táncos.
2. rinike (válaszként erre: 1. - Blue*)
2011. márc. 4. 07:31
Jó ötlet a mozgás! Nem baj azonban, ha véletlenül nem találsz társat. Az első alkalommal úgyis mindent megmutat az oktató, második alkalommal meg már nem idegen helyre mész. Nagyon hamar alakulnak ismeretségek! Persze azért kívánom, hogy találj társat, ha azt szeretnél. Én nem kondizni járok, hanem Zumbázni, ha az is érdekel, privátban megírom, hogy mikor és hol van.
2011. márc. 4. 07:03
Sziasztok! Sajnos ülő munkám van, ami eléggé meg is látszik rajtam. Időm lenne mozogni, csak itthon nem tudom rávenni magam, hiába a szobabicikli. Úgy gondoltam elmennék edzőterembe, ott azért látnám, hogy más is csinálja. Eddig erre sem gondoltam, mert á, biztos flusztrálna, hogyha mindenki más jól néz ki, csak szálkásítani jár, de valamit már tennem kell magamért. 10-15 kg-t kell leadnom 19 éves létemre. Néztem is egy konditermet. Amazon fitness. A Széchenyi úton van. Csak nők edzhetnek ott. Van kedve valakinek még eljönni velem? Egy alkalom 860 Ft, egy havi! bélet pedig 7560 Ft. Van 10 alkalmas is, meg szolárium és infraszauna is. Sosem voltam még konditeremben egyébként.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook