Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jonatán- Első Országos Könyvmolyképző fórum

Jonatán- Első Országos Könyvmolyképző (beszélgetős fórum)


11. Pötyi
2011. okt. 19. 20:01

Sziasztok!

Van itt olyan valaki aki csinálta az idei 3.-os teki-totót? A 9. feladat vagy hibás vagy én nem értek valamit. De ha én nem értem, akkor egy 9 éves hogyan értheti?

10. dus (válaszként erre: 9. - Szöszykeh)
2011. szept. 6. 22:15
Oké. Majd írok, hogy tetszik-e neki egyáltalán. Remélem igen. :)
9. Szöszykeh (válaszként erre: 8. - Dus)
2011. szept. 6. 22:03
Szívesen, majd írj hogy megy neki ha indul:D
8. dus (válaszként erre: 7. - Szöszykeh)
2011. szept. 6. 21:38
Köszi a biztató szavakat! Reggelig alszom rá egyet! :)
2011. szept. 6. 21:30
A Teki-Totót húgom is próbálta, tényleg nehezek a feladatok:S De ha szereti a történeteket, akkor tetszeni fog neki. A legtöbb szöveg könyvrészlet, lehet, hogy a végén azt is elakarja olvasni:D Nálunk mindenkinek nagyon bejött. a végén peid kap egy "diplomát", amit kitehet a falra, szóval ha végigcsinálja büszke lehet magára:D
6. dus
2011. szept. 6. 21:18
Kicsit fenntartással vagyok, mert tavaly a Teki-Totót sem csinálta végig, pedig szereti a matekot. Olyan feladatok voltak, hogy még nekünk, felnőtteknek is nagyon el kellett gondolkodni rajta: hogy is kellene megoldani, azt hogy magyarázzuk el a gyereknek, hogy megértse és Ő oldja meg! Szóval épp ezért kicsit bizonytalan vagyok.....
5. Szöszykeh (válaszként erre: 4. - Dus)
2011. szept. 6. 21:03
szerintem igen, jók abban, hogy megtalálják az olyan szövegeket, amik érdeklik a gyerekeket
4. dus (válaszként erre: 2. - Szöszykeh)
2011. szept. 6. 21:01
4-es a fiam, de nem szeret olvasni. Szerinted nevezzem? Vagyis hagyjam, hogy próbálkozzon?
2011. szept. 6. 21:01
Lányom most 4.es,és nagyon szerette tavaly is,és most is jelentkezik rá.Épp tegnap küldtek neki egy könyvet,és 1000ft os kuponokat.De nem csak ez miatt jó,hanem jó látni,hogy egyedül olvassa a szöveget,és tölti ki a feladatot:)Élvezi:)
2011. szept. 6. 20:47
Én még anno versenyeztem:D Olvasni kell, érdekes és rövid szövegek vannak, amiket küldenek minden feladatlappal, és vannak velük kapcsolatban feladatok. Hanyadikos a gyereked? Szerintem nevezd be, én élveztem :D
1. dus
2011. szept. 6. 20:41

Sziasztok!


Azon szülők segítségét szeretném kérni, akiknek általános iskolás gyerekük részt vett a Jonatán-ban


Első sorban arra lennék kíváncsi: mit kell a gyereknek csinálni, ha belép? Szövegértős feladatok vannak? Vagy csak egy kedvezményes könyvvásárlási lehetőség?


Köszönöm előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook